Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie wrażenie zrobiły :

"Wyspa Tajemnic "

"Sekretne Okno "

"Interstellar"

"American History "

"Nostalgia Anioła"

"Radio"

"Nietykalni "

"Buntownik z wyboru "

"Przerwana Lekcja Muzyki "

"Lot nad kukułczym gniazdem "

"Truman Show "

"Wrogowie Publiczni "

..

 

Poleciłabym te filmy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boyhood, to lipny film. Ale zazwyczaj tak jest, że im film bardziej nakręcany tym większą klapą się okazuje. Dla mnie to była lipa straszna, a film nie różniący sie niczym od setek innych z tego gatunku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od razu napiszę Wam o moim wielkim rozczarowaniu http://www.filmweb.pl/film/Po+tysi%C4%85c+razy+dobranoc-2013-653320

Mimo swojej całej sympatii do Binoche (pokochałam ją dzięki Kieślowskiemu rzecz jasna), w tym filmie wypadła mocno przeciętnie i niestety uważam, że w jakiejkolwiek innym języku niż francuski, brzmi jakby miała upośledzenie w stopniu umiarkowanym. Sam film z ciekawą fabułą, jednak zdecydowanie przegadany i nużący.

 

-- 06 kwi 2015, 21:14 --

 

Geniale, tak, Wygnanie też widziałam na Sputniku lata temu. Pamiętam, że bardzo mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Geniale, Kiedyś to ,,dla siebie'' oglądałem wszystkie topory egzystencjalne, kino światowe z innych regionów, aby zrozumieć bardziej złożoność życia... Teraz mi jest po prostu szkoda cokolwiek bardziej złożonego zobaczyć, bo mam problem ze skupieniem, nie docenię detalu, już nie penetruję tak fabuły, nie nad interpretuję, oglądam jeden/jeden, więc chyba pozostaję tylko coś mainstreamowego :) aaa i czuję się teraz całkiem ok ;)

Z seriali to oglądam, a właściwie zacząłem kryminał skandynawski ,,Fortitude,, i po paru odcinkach powiem, ze to chyba będzie dobry serial.

Zimowe klimaty wymiatają zawszę i pomagają budować fabułę, szczególnie w dram/trillli/krim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×