Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje ambicje poszły w las.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

silvo, będę się udzielać tam, gdzie chcę, a podteksty rozumiem, jak są na jakimś poziomie, a nie idź pan w uj ...

Czyli jednak nie rozumiesz co to podtekst, nikt nie ma "ale" tylko Ty ... jak zwykle....

Bo nie jestem od tego, żeby przyklaskiwać głupocie ! A co Ciebie obchodzi, kogo ja bronię ? To moja sprawa ;)

 

Wracajcie sobie do waszego kółeczka wzajemnej adoracji ... mnie nic do tego, ale porządnych ludzi nie pozwolę obrażać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silvo, będę się udzielać tam, gdzie chcę, a podteksty rozumiem, jak są na jakimś poziomie, a nie idź pan w uj ...

Czyli jednak nie rozumiesz co to podtekst, nikt nie ma "ale" tylko Ty ... jak zwykle....

Bo nie jestem od tego, żeby przyklaskiwać głupocie ! A co Ciebie obchodzi, kogo ja bronię ? To moja sprawa ;)

 

Wracajcie sobie do waszego kółeczka wzajemnej adoracji ... mnie nic do tego, ale porządnych ludzi nie pozwolę obrażać !

Hę?? :shock:

Wypowiadaj sie chociaż na temat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś puszczę amazońską czy też malajską.Kiedyś miałem ambicję.Fajny samochód,ekstra zarobki,podróże.

Teraz nic :smile: zadowala mnie czytanie książek oglądanie seriali, odwiedzanie koleżanek.

Przestałem być ambitny.

Tak zamierzam być na rencie i nie chcę tego zmienić.

Jezeli Ci to nie przeszkadza, to oki. Jestes minimalistą, zazdroszcze Ci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś puszczę amazońską czy też malajską.Kiedyś miałem ambicję.Fajny samochód,ekstra zarobki,podróże.

Teraz nic :smile: zadowala mnie czytanie książek oglądanie seriali, odwiedzanie koleżanek.

Przestałem być ambitny.

Tak zamierzam być na rencie i nie chcę tego zmienić.

Jezeli Ci to nie przeszkadza, to oki. Jestes minimalistą, zazdroszcze Ci.

Ja też zadroszczę , to naprawdę fajne cieszyć się drobiazgami , jesteś szczęśliwym człowiekiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobby chce puknąć Araszę, Arasza chce puknąć Blahę, Blaha chce puknąć Monka, a Monk puka 10 lasek dziennie z przedziału wiekowego 25-45. Takie życie.

Proszę mnie w żadne pukanie nie mieszać ;). A już tym bardziej nie z Araszą :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×