Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czytałem już podobne opinie o tym leku, niestety ten stan nakręcenia i ogólnej energii szybko się kończy, do 2-3 tygodni max,

w temacie o Bupropionie było parę takich przypadków. No ale może zdarzy się cud i ten lek pomoże Ci na dłużej, tego życzę,

choć jako pesymista wiem jak będzie ;)

Devnull-ciul czy kurwa jak Ci tam toś kurwa dojebał-podniosłeś Jacka na duchu.

Kurwa co Ty robisz w tym wątku nigdzie już nie słuchają tego Twojego smętnego pier..dolenia!!!

Mi się wydaje że największym Twoim zaburzeniem jest wszechogarniający Cię ból Dupy.

Człowieku masz ponad 30 lat i żebrzesz u mamy o olejek do E-papierosa,ogarnij się jeba..ny leniu wielu ludzi z tego wątku pomimo kiepskiego samopoczucia

coś stara się robić,a Ty 24 h przez kompem jęczysz.Mamusi kiedyś zabraknie pamiętaj o tym lamusie.

Do zobaczenia w Warszawie w ,,Południku Zero,,.................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ardhexyd, stanu nakręcenia już dziś nie ma, ale to przecież nie jest amfetamina. Nie generalizuj.Każdy lek jest inny i na każdego działa inaczej. Z takim podejściem to w ogóle lepiej nie podejmować leczenia.

Wolfx, ostro :) propsy

 

-- 04 kwi 2015, 11:10 --

 

slow_down, pozazdrościć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czytałem już podobne opinie o tym leku, niestety ten stan nakręcenia i ogólnej energii szybko się kończy, do 2-3 tygodni max,

w temacie o Bupropionie było parę takich przypadków. No ale może zdarzy się cud i ten lek pomoże Ci na dłużej, tego życzę,

choć jako pesymista wiem jak będzie ;)

Devnull-ciul czy /cenzura/ jak Ci tam toś /cenzura/ dojebał-podniosłeś Jacka na duchu.

/cenzura/ co Ty robisz w tym wątku nigdzie już nie słuchają tego Twojego smętnego pier..dolenia!!!

Mi się wydaje że największym Twoim zaburzeniem jest wszechogarniający Cię ból Dupy.

Człowieku masz ponad 30 lat i żebrzesz u mamy o olejek do E-papierosa,ogarnij się jeba..ny leniu wielu ludzi z tego wątku pomimo kiepskiego samopoczucia

coś stara się robić,a Ty 24 h przez kompem jęczysz.Mamusi kiedyś zabraknie pamiętaj o tym lamusie.

Do zobaczenia w Warszawie w ,,Południku Zero,,.................

 

A ch** Ci do tego, moge se pisac co mi sie chce sfrustrowany kutasie.

Ty jesteś starszy a za to 10x bardziej niesprawny intelektualnie ode mnie, skoro tutaj jesteś,

bo wiem, że jesteś po 40tce.

No ale do czego ty mnie namawiasz, mam przyjść na spotkanie i rozstrzaskać Ci ryj pałką teleskopową,

bo ty chyba nie wiesz do czego ja jestem zdolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ardhexyd, Ja tam sfrustrowany nie jestem,mam dobrze płatną pracę,cieszę się remisją,mam wiele zainteresowań, realnych znajomych.

Po prostu żyję:-) tak myślę że za parę lat skończysz w jakimś zajebistym ośrodku-no ale nie wiem jak Ci tam będzie,bo jesteś piz..da a wymagania masz takie jak w Hiltonie.

Ja tam nie potrzebuję pałki teleskopowej wciągnąłbym Cię nosem,ale boje się że mi kozy wyruchasz ;)

Jesteś kurva gamoń rozleniwiony na maxa zbyt długim siedzeniem bezczynnie w domu,masz roszczeniowy stosunek do życia,ale niestety życie to nie bajka i na cudzym chu..ju do Raju nie zajedziesz.

Pierdol..isz o chorobie nienawiści ,a w Twoim przypadku to po prostu,,Ból dupy,, że inni mają lepiej,coś trzeba robić żeby mieć lepiej ,a nie siedzieć całe życie na garnuszku u mamusi ,i trzepać gruchę przed kompem.

Acha i też Cię bardzo lubię ;)

P.s Określ mi Twoją sprawność intelektualną w skali od 0-10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pomyśl sobie na zimno, czy tą pracę i pieniądze osiągnąłeś w 100% uczciwie a nie kosztem kogoś, nikt Ci nie pomógł ?

Widać losowi masz za co dziękować, bo nie tylko wkład własny się liczy, ludzie w tym kraju pracują w pocie czoła po 12h/24 i jedyne

na co mogą sobie pozwolić to nawalenie się w weekend i promocje w hipermarkecie. Więc, nie próbuj udowadniać, że pójście do pracy

doprowadzi mnie do bogactwa. Aktualnie jako grafik wykonujący drobne zlecenia dostaję mniej niż darmozjady na rencie z tego forum, mi renta

się nie należy mimo, że choruję od dziecka. Więc kto tu jest darmozjadem. Lata nauki 3dstudio, Photoshopa, wkład finansowy własny, a ja żebram

o zlecenia, koszt oprogramowania przewyższa zarobki...

Jeśli jesteś z wykształcenia jakimś doktorem czy naukowcem - to zwracam honor i całuję ręce.

Ale nie uwierzę, że uczciwie się dorobiłeś bez cudzej pomocy lub wykorzystywania innych, mając jedynie ogólne wykształcenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ardhexyd, W 100% osiągnąłem wszystko uczciwie,swoją własną pracą.

No i nie obrażaj ludzi z tego wątku,bo chyba potyczka jest między nami,nie mieszaj w to osób 3-cich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ardhexyd, Wolfx, Panowie proszę o zachowanie kultury słowa i nie obrażanie się wzajemnie, nie tylko na Forum!

I zobowiązuję do przeczytania Regulaminu Forum.

Osobiste, wzajemne wycieczki proszę pozostawić na PW!

To jest pierwsze upomnienie, kolejnego nie będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ćpać te mózgojeby, lepiej już ćpajcie narkotyki przynajmniej efekt pozytywny i przyjemny albo zacznijcie biegać lub chodzić na siłownię to wam bardziej pomoże i na zdrowie wyjdzie niż branie całe życie tych leków z masą skutków ubocznych i rozwalających organizm.Polecam Chadowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańczący z lękami, Nie wiem od czego to może być. Czytałem ,że to dyskinezy. Pewnie od długiego brania leków.

 

-- 05 kwi 2015, 22:15 --

 

Dr Widmo trzeba się zapytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×