Skocz do zawartości
Nerwica.com

W co wierzycie?


hasacz

Rekomendowane odpowiedzi

Argish, fakt, zapomniałem, że się do nich zapisałem! W potwora i w naukę zatem.
Czym prędzej skasuj tego posta, bo minister cyfryzacji może to zwęszyć....;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym prędzej skasuj tego posta, bo minister cyfryzacji może to zwęszyć....;)

 

Właśnie! To wkurzające, że tak zwalczają tę grupę wyznaniową. Jest to przecież mniej niebezpieczna sekta od chrześcijaństwa czy islamu, a jednak ciągle mają pod górkę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę w to, że marnie skończę. Samobójstwo (nie teraz jeszcze) albo gdzieś w szpitalu psychiatrycznym, być może powrócę do wszystkich nałogów i się wykończę a najgorsza opcja będę żył w coraz gorszym stanie długie lata. Daję sobie na to 80% szansy a 20 na wyzdrowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę tylko w siebie i swoje własne siły.

Nie uważam, żeby jakaś siła nadludzka kierowała moim życiem. Wszystko co osiągam i tracę wynika z moich własnych czynów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w co wierzycie, że ten gatunek będzie rozwijał się dalej w takim tempie jak dotychczas i wszelkie wojenne zagrożenie minie wraz z rozwojem intelektu i zrozumienia, czy rozwój technologii wyprzedzi nasze prymitywne zapędy (już wyprzedził) i prędzej się wybijemy zanim nastanie pokój? A może będziemy na okrągło odbudowywać naszą cywilizację po każdej zagładzie (o ile ktoś do odbudowywania zostanie)? A może świat ulegnie stagnacji i nie będziemy dalej się rozwijać bo przeciwnicy postępu jak i obrońcy moralności to uniemożliwią (może w pewnych kwestiach słusznie?), a może będziemy rozwijać się bardzo powoli acz konsekwentnie i żadna zagłada nie nastąpi, tylko ciągły postęp? Jak skończy ludzkość? Ja stawiam na ciągły powolny postęp intelektualny i emocjonalny z lekką obawą o szaleńców którzy mogą ten postęp uniemożliwić i doprowadzić do zagłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×