Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Pasqdko - szerokości ;) w tej długiej drodze do Włoch!

 

A wszystkim - Pasqdce, Kubutkowi, Piotrowi, Janowi, Łukaszowi.. i pozostałym, których mam nadzieję poznać niebawem ;) życzę Weeeeeeeeeeeeeeesołych Świąt! Jakiekolwiek macie do nich podejście bo różnie to w końcu bywa. Dużo spokoju i uśmiechu przede wszystkim... i spełnienia marzeń... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i Ja coś Wam przysmaruje ;]

A wiec ;p

Wszystkiego Naj Naj Naj ... Spełnienia Marzen i Więcej Pozytywnego Myślenia, bo To Jego Brak Jest Powodem Naszych Problemów.

Ja aktualnie leczę się litrami wody i samopoczucie mam po tym świetne, a od jutra na odwyk bo w piątek do pracy.

Ja mam takie małe ale co do spotkania... Jak dla mnie było za głośno i mało w tym prywatności no i po 30s siedzenia już mnie brały nerwy wiec jeśli da rade następnym razem może da się coś spokojniejszego ;>

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;]

 

Wesołych Świąt :*:*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś każde marzenie Nasze może się spełnić...

I tego Wam po raz kolejny życzę! :) Więcej wiary... Damy radę! Uśmiechajmy się do siebie i do wszystkich wokół :)

Promienny uśmiech zjednuje... taki mały cud ;) Nie kosztuje zbyt wiele, a może w zamian dać więcej niż jesteśmy w stanie to sobie wyobrazić..

 

Viv muszę przyznać Ci rację, jeśli chodzi o rozmowę, to miejsce, w którym byliśmy faktycznie było zbyt głośne ;) ale mimo wszystko było miło :)

 

P.S. To kiedy się widzimy??

 

P.S.2. Masuję wszystkie obolałe po przeżarciu świątecznym brzuszki ;):lol:

 

P.S.3. Panie Pe.. a gdzie myszka jakaś dla Kotecka pod choinką? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. To kiedy się widzimy??

U mnie z grafikiem kiepsko, na pierwszy weekend po Sylwku z domu się nie wygrzebię, następny też już zajęty, także w tym czasie mogę tylko życzyć ewentualnego miłego spotkania, może w kolejny już się lepiej ułoży.

P.S.2. Masuję wszystkie obolałe po przeżarciu świątecznym brzuszki ;):lol:

Z takiej przysługi w obecnej chwili i stanie mojego brzucha bardzo chętnie skorzystam ;>

P.S.3. Panie Pe.. a gdzie myszka jakaś dla Kotecka pod choinką? :roll:

Złapała kawał sera z lodówki i zwiała :roll::lol:

 

---- EDIT ----

 

Ja mam takie małe ale co do spotkania... Jak dla mnie było za głośno i mało w tym prywatności no i po 30s siedzenia już mnie brały nerwy wiec jeśli da rade następnym razem może da się coś spokojniejszego ;>

Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;]

Jestem za, jak dla mnie za głośno przede wszystkim, czy tam dookoła słyszą to mało interesujące bo i tak ludzie dookoła zwykle są do reszty zajęci sobą, bylebyśmy mogli się na pewno słyszeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jakies spotkanie by sie przydalo;) ogolnie to jestem otwarty na propozycje, tylko wlasnie sesja ;/ no ale coz. czekam az cos ruszy;d

Więc jak? Są chętni? Mi biorąc pod uwagę nowy plan będzie pasować jakiś wieczorny termin zawierający się w: pon (dopiero od 20 i nie za długo), śr, jeśli chodzi o pt-niedz to mniej więcej w co drugi weekend jestem we Wrocku. A jak to wygląda u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... napisałem posta ale nie wysłało... jakieś problemy techniczne. Jeszcze raz - w skrócie - jeśli będę w formie (!) to piszę się na to. Tyle, że - czytając poprzednie posty - fajnie by było gdyby to było jakieś spokojne miejsce w którym można normalnie porozmawiać o takich problemach nas nękających. Bez obawy o dziwne spojrzenia z sąsiedniego stołu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×