Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam wrzuce fajny przepis na Lososia ( bardzo prosty) a losos genialny i pieknie wyglada.Taki losos reprezentacyjny :D

 

Folia aluminiowa skrapiamy oliwa kladziemy plastry pomaranczy na to łososia sol pieprz smarujemy oliwa z miodem skrapiamy sokiem z pomaranczy posypujemy platkami migdalowymi zawijamy i do piekarnika na ok 180st 25min

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór :D

 

platek rozy, Ten przepis jest naprawdę pyszny :great: , jadłam, ale bez migdałów a z prażonym sezamem. Ja w ogóle bardzo lubię łososia, nawet w najprostszym wydaniu :D

Ostatnio robiłam:

https://www.winiary.pl/przepis.aspx/131627/kotlety-schabowe-z-pomarancza , też smaczne bardzo.

 

Jestem bardzo zmęczona, ale humor mi dopisuje. Sernik z batonikami Bounty wygląda ładnie, ale nie próbowałam. Baba też wyrosła wspaniale. Czy smaczna, okaże się jutro :D

Zaraz będe marynowała mięso na pieczenie - 2 zamierzam zrobić.

Najbardziej męczy mnie odkurzanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, to widzisz dobrze trafiliscie na Spamowa :D

 

jasaw, Aniu :******* witaj :) ciesze sie ze humor dopisuje ! To najwazniejsze.

Zapisalam Twoj przepis , jak ja kocham takie dania.

 

Sernika bounty nie jadlam , brzmi megasnie!

 

-- 03 kwi 2015, 19:43 --

 

kosmostrada, :great::great::great::great: super! Bardzo mnie to cieszy ze WAm zasmakowalo! Juz sie balam ale ono naprawde wychodzi bardzo dobre, nie znac ze to z fasoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, czesc Aniu :)

 

platek rozy, ;) galaretki w skorupkach juz zrobione... mam nadzieje ze bedą pieknie wyglądały... no i smakowały :)

A Ty w ogóle co przygotowujesz na swieta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, właśnie tak myślę, gotowanie to lekka, przyjemna praca, fizyczne zajęcia mnie wyczerpują...ale muszę pomóc Mężowi, bo On też powinien oszczędzać się ;)

Zapachy pieczonych ciast, mięs, tworzą cudowny klimat...

 

Cieszy mnie widok cudownych, lekko rozwijających się, długich żonkili i bukszpan z baziami...jest milutko :D

 

-- 03 kwi 2015, 18:51 --

 

Aranjani, witaj moja Droga :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, a trudno jez robic?

Ja to ws umie zur na bialej kielbasce , z jajem , ziemniakami .

Rolady nadziewane boczkiem i ogorkami konserowymi oraz cebulka w sosie grzybowym.

jajka faszerowane pasta z lososia oraz z ciast to to sloneczko fasolowe i chyba tyle.

Ale ja dla samej siebie to starczy... no bo ile bede jadla?:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×