Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

RunForrest, nie nie one sa lekkie i malo kaloryczne :P Ograniczam chlebek , na kolacje mozna nawet jesc kurczaka czy indora byle pieczonego w piekarniku lub grillowanego i duzo warzwek i lepsze to ponoc jak kanapka z wedlinka :)

 

Zebrec, a ja dzis malo wyspana dla odmiany ale drazni mnie pogoda i jestem jakas zdechla na taka aure :bezradny:

A jak ciacho na pizze robisz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, te kurczaki to u mnie dzień w dzień od dwóch tygodni :mrgreen:

 

-- 03 kwi 2015, 13:03 --

 

platek rozy, absolutnie nie głodzę się , a poćwiczyć no czasem mi się zdarza :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, łososia w szczególności uwielbiam :smile: tylko nie zawsze się człowiekowi chce po robocie obiady czy kolacje robić.Wiem,że te 5 posiłków dziennie dobrze ogarnąć,ale Czasem już tak zmęczony wracam ,że aby tylko prysznic i do łóżka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RunForrest, tez uwielbiam Lososia :105: i pstraga oraz sandacza :) a czasami gotuje na parze mirune i tez dobra . Wiem jak czlwoiek pracuje to juz mniej czasu na pichcenie . Ale podziwiam ze jako facetowi w ogole Ci sie chce tor obic :_)

 

Davin, Hey :papa: masz muffinke z wczoraj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, pff to nie wpadam :P. Filety też są dobre, czasem lubię filecior ale dorsza czasem lubię w całości w piekarnika bo jest wtedy taki mocno soczysty.

platek rozy, roladek z kurczaka nie jadam bo to za dużo pracy. Lubię sam filet z sałatkami różnego rodzaju i DUŻO koperku :D.

Krokiety z barszczem mmmm pychota i jeszcze z sosem jakimś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×