Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, ok :D odloze jedna dla Ciebie :D ja je bede robila 1 raz , do tej pory tez robilam zawsze na slodko ale chce ograniczyc chlebek na kolacje , stad pomysl na takie muffiny bo ponoc sa malokaloryczne a zapychaja brzusie :) :mrgreen:

 

amelia83, nie nie , ja dzis na zakupach bylam , pozniej sprzatalam kuchnie , i czytalam i tak jakos zeszlo....

 

Ide na godzinke na ta herbatke !

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cyklopka, Marcin2013, cześć Wam :papa:

 

cyklopka, to sobie nieźle pospałaś, na miękko! Będziesz chyba w nocy stróżować :D

To nie ma znaczenia, nawet jak śpię 10-11 godzin to nie ma znaczenia, i tak się budzę niewyspana. Leki i zmiana czasu mi jeszcze dołożyły :hide:

 

Miałam zrobić spód do mazurka, więc chciałam wypróbować przepis na szkockie kruche. Z tego bym zrobiła jeszcze ciasteczka. Ale się denerwuję, bo oglądają zasranego Ojca Mateusza i tylko słyszę pretensje, że ciasto "pachnie". "Pachnie" nie w znaczeniu, że dobre, tylko takim tonem że "za długo w piecu trzymasz, bo się nie znasz".

 

-- 02 kwi 2015, 21:20 --

 

platek rozy, jeżu, dla mnie być zapchaną to najgorszy koszmar. Dlaczego ludzie w dietach dążą do uczucia sytości? To okropne uczucie.

 

Skończyłam kruche ciastka wg. szkockiej tradycji. Mało glutenu (różne mąki), obfitość masła i cukru :angel: Strasznie się denerwuję, bo matka nie lubi, jak próbuję nowych rzeczy. Krzywdzę jej strefę komfortu takimi herezjami jak kruche bez żółtka :hide:

 

A dzisiaj na obiad były niebywale ohydne parówki. Po co próbować nowych rzeczy. Powiem terapeutce, żeby się stuknęła z tymi pomysłami, żebym ja sobie sama robiła cokolwiek do jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Kochana ja musze byc syta inaczej mi cukeir spada a do tego nie moge dopuscic bo z hipoglikemia moge zaslabnac dlatego muffinki sa fajne bo lekkie , maja malo kalorii a sa syte . W tym kontekscie pisalam:)

Dobre na kolacje , zaspokoja glod ale nie nabija Ci duzo kalorii.

Ide do lozka :) Dobranoc Kochani :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana ja musze byc syta inaczej mi cukeir spada a do tego nie moge dopuscic bo z hipoglikemia moge zaslabnac

Bzdura, bycie najedzonym wcale nie świadczy o tym, że nie wystąpi hipoglikemia. Możesz skończyć jeść pół godziny wcześniej wcześniej, a mieć glukozę na poziomie 60mg%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, No mnie niestety spada cukier jak jestem glodna , musze jesc posilki co 3 godziny i koniec , mierze sobie i widze . Kazdy widocznie reaguje inaczej , moj organizm reaguje tak. Dlatego staram sie nie dopuszczac do tego zeby byc wyglodzona bo wiem co zaraz bedzie.

Na noc zawsze musze zjesc cos solidniejszego co mnie bedzie trzymalo do rana :bezradny: dlatego staram sie wymyslac potrawy nie tuczace a syte.

 

Witajcie Wszyscy :******* :papa::papa:amelia83, :********buziaczki:)

 

Ja zaraz pedze po wedlinke , pada , leje , wieje , taka u mnie pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

A u mnie całkiem niezła pogoda, chwilami słoneczko chowa się za chmury, ale po fajki wyskoczyłam w sweterku.

Kawy pysznej nie dziabnęłam w obawie przed telepawą i wycieńczeniem po niej, więc zaczęłam dzień od rozpuszczalnej lurki.Blee...

Idę sprzątac łazienkę na błysk, monsz pojechał upolowac wędlinę, młody poszedł z psem, ogólnie zadania na dziś rozdzielone. I wg przykazań mojej T. spokojnie, nic nie muszę tylko chcę.

 

Życzę Wam miłego i spokojnego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana :******** no to masz perfekcyjnie rozdzielone zadania! :)A jak sie czujesz?

Ja po sama wedline stalam 35 minut :shock: juz zeby sie nie nakrecac to zadzwonilam do koelzanki i z nia gadalam przez telefon stojac w tej kolejce ...Masakra co sie dzieje w sklepach . Wrocilam jakas chwile temu i teraz mnie lęk dopadl i roztrzesienie , chyba po tych stresach w kolejkach.

Jeszcze bylam w jarzyniaku i w biedrze po drobnostki typu smietana ktora zapomnialam kupic wczoraj i maslo do chleba.

 

Ufff teraz musze sie uspokoic .

Zamieszcze Wam wczorajsze muffiny kolacyjne, wyszly pyszne a przepis mega prosty.

11120562_805352179542285_654076112783373449_n.jpg?oh=1f293047e06f813fb3fdb546ac3a0dcc&oe=55B7029A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Słonko!***** No to naprawdę szacun za stanie w kolejce, ja bym chyba nerwa jednak złapała... :uklon:

Nie ma tragedii, zobaczymy co mi dalej dzień przyniesie, bo odjazdy wczoraj miałam na wieczór. Trochę taka słaba jestem przez pogodę chyba (co chwilę się zmienia), ale bojam się wziąc bodymaxa, czy mocną kawę, żeby mnie nie telepało.

Daj please przepis na muffiny, bo to super kolacja jest! :105:

 

Zabieram się za pasztet, w międzyczasie postudiuję przepisy, bo twaróg z lodówki woła - please, please chcę byc sernikiem! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, oj a co Ci sie to dzialo wczoraj wieczorem? Tulam Goraco.!

 

Kochana tutaj masz przepisik , ja robilam 6 sztuk bo dla samej siebie ale zwiekszasz sobie skladniki wedle potrzeb .

na 6 muffinek 3 jajka , dwie lyzki mleka(mozna dodac 2 - lyzki maki) , dowolne warzywa lekko podgotowane , (jesli mamy np papryke i pomidora to dajemy surowe) i dowolne przyprawy. Jajka wbijamy do miseczki, beltamy z mlekiem , doprawiamy i dodajemy warzywka pokrojone w niewielkie czastki. Mase wlewamy do foremek i pieczemy 20 minut w temp 190 stopni.

Sa syte i bardzo pyszne :105:

 

Jaki serniczek pieczesz????

:uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×