Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

ChrisMessina chciałbym tak jak Ty. Rozkręcam swój biznes i już nie mm siły. W tej chwili zastanawiam się jaką firmę wybrać do pozycjonowania, czy cxxx z Kielc, czy xxx z Poznania. Ta poznańska firma pobiera opłaty tylko za pozycję więc chyba przy niej zostanę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padłam :mrgreen: Ankiety Monka są coraz lepsze ... praktyka czyni mistrza :great:

 

-- 13 kwi 2015, 09:25 --

 

Nie słuchaj nie chodź na żadne prostytutki bo z takiego seksu nie będziesz miał żadnej satysfakcji a wręcz odwrotnie może być.

Popieram ;)

 

Btw Czemu nie ma opcji - Nie mam pojęcia :bezradny: ? No, bo nie wiem, co zaznaczyć :? Moja intuicja nic mi w tej sprawie nie mówi ( 50 : 50 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj nie chodź na żadne prostytutki bo z takiego seksu nie będziesz miał żadnej satysfakcji a wręcz odwrotnie może być.

Je tam perdolenie ( celowo z błędem, żeby nie było, że przeklinam znowu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj nie chodź na żadne prostytutki bo z takiego seksu nie będziesz miał żadnej satysfakcji a wręcz odwrotnie może być.

Nie do końca się w tym zgodzę.

Często zdarza się tak, że mężczyźni, którzy nigdy seksu nie uprawiali korzystają z usług kobiet z profesionalnych domów publicznych, żeby sie go nauczyć. Często jest tak, że facet boi się zawieść swoją kobietę, boi się, że nie będzie wiedział jak sie zachowywać itp. a kobiety pracujące w takich miejscach stykają się z bardzo róznymi ludźmi dzięki czemu potrafią odpowiednio do każdego człowieka podejść - nauczyć uprawiania seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, czytają w myślach i same z siebie uczą jak delikatnie pieścić kobietę i zadbać o jej przyjemność? Nie pisz bzdur, bo ktoś po pieprzeniu z prostytutką pomyśli, że to "seks właściwy" i jeszcze krzywdę zrobi normalnej kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, czytają w myślach i same z siebie uczą jak delikatnie pieścić kobietę i zadbać o jej przyjemność? Nie pisz bzdur, bo ktoś po pieprzeniu z prostytutką pomyśli, że to "seks właściwy" i jeszcze krzywdę zrobi normalnej kobiecie.

Nie chcę mi się z Tobą dyskutować. Powiem tylko tyle, że w takim razie rozumiem, że masz spore doświadczenie w tej materii skoro masz takie zdanie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca2.0, a co go seks raz zbawi, lepiej na długo się poczuje? A kłopotów może sobie przez to narobić tylko.

Monkowi zależy na seksie, a nie romantyczno-partnerskiej relacji z kobietą. Ma sobie do końca życia odmawiać przyjemności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×