Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Seks bez miłości to pus­te doświad­cze­nie. Ale wśród pus­tych doświad­czeń to jed­no z najlepszych.
słusznie prawisz kolego, ale jak się doda do tego miłość to jest jeszcze bardziej niesamowite, to takie zwielokrotnienie doznań jakby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, prawiczki i swietnosc , to sie jakos kłóci ze soba :lol:

 

A ten wątek słuzy chyba tylko i wyłącznie zaspokajaniu niedorozwinietych potrzeb Arashy, zeby nie uprawiac seksu ale sobie o nim bezpiecznie przez neta poswintuszyć, na co wielu facetów z forum daje sie nabierac niby ryby na wedkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, były takie dzieje na forum, że temat prawiczków przeżywał złote czasy. Ale wiem, co wpłynęło, że ten iście jagielloński okres się skończył - zdradziecko przeniesiono temat do innego działu. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj to był lekki pstryczek do Arashy, bo jak pisałam na temat katolicyzmu i chrześcijaństwa to dotałam opiernicz, że wcale nie chodzi konketnie o to więc luz ;).

Żaden opiernicz, tylko wyjaśnienie, a to różnica ;) Po prostu nie lubię nieporozumień, ale jednocześnie chciałabym dyskutować z innymi / bądź przypatrywać się dyskusji odbywającej się w przyjaznej atmosferze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotek, chodzi mi o taki organ, który się nazywa łechtaczka (może nie wiesz, że masz?). On naprawdę nie ma innych funkcji poza zapewnianiem kobiecie przyjemności

Ale nie trzeba go stymulować w ten sposób, nie ?

Ale czemu nie? To fajny sposób stymulacji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotek, chodzi mi o taki organ, który się nazywa łechtaczka (może nie wiesz, że masz?). On naprawdę nie ma innych funkcji poza zapewnianiem kobiecie przyjemności

Ale nie trzeba go stymulować w ten sposób, nie ?

O kurva jebnelam podwojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotek, chodzi mi o taki organ, który się nazywa łechtaczka (może nie wiesz, że masz?). On naprawdę nie ma innych funkcji poza zapewnianiem kobiecie przyjemności

Ale nie trzeba go stymulować w ten sposób, nie ?

O kurva jebnelam podwojnie :D

 

ja tez :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, to ja zacytuję autorytet kościelny - św. Pawła - na temat współżycia: "Niech mąż oddaje powinność małżeńską żonie, a żona mężowi. Żona nie może swobodnie dysponować własnym ciałem, lecz jej mąż. Podobnie i mąż nie może swobodnie dysponować własnym ciałem, lecz jego żona. Nie uchylajcie się od współżycia małżeńskiego, chyba za wspólną zgodą i tylko na pewien czas, aby poświęcić się modlitwie." (1 Kor 7,3-5).

Nie podoba mi się ten fragment, bardzo przedmiotowo traktujący zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Ale cóż, św. Paweł był dość kontrowersyjną postacią :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×