Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da sie zakrzyczeć faktu ze ludzie są istotami seksualnymi,skoro Bóg wyposażył nas tym wspaniałym darem cieszmy się nim wzajemnie nie czyniąc sobie krzywdy i nie poniżając sie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, pisałam co z protestancyzmem - piszesz o wierze:

Schematycznie:

pierwszą wiarą jest chrześcijaństwo, z którego dwa największe odłamy to katolicyzm i protestancyzm - czemu uczepiłaś się katolicyzmu?

Skoro tak na prawdę podstawą wiary jest Chrześcijaństwo to co ma do tego ślub itp.? Gdzie w wierze chrześcijańskiej i w Biblii mowa jest o ślubie i seksie przedmałżeńskim?

Ale ja w żadnym miejscu nie napisałam, że chodzi mi wyłącznie o wiarę katolicką ( nawet w tytule tego nie ma ) :shock:

I nie pisałam nic na temat seksu przedmałżeńskiego, tylko seksualności ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, pogrążasz się...co ma wiara do seksualności w takim razie? Bo skoro tak sprawiasz sprawy to zupełnie nie rozumiem o co chodzi w tym momencie.

Jakie jest Wasze zdanie ... na ile dogmaty wiary mogą mieć wpływ na nasze postrzeganie doznań cielesnych ?

Czy można być wierzącym człowiekiem, nie łamiącym zasad wiary, a jednocześnie nie tłumić swojego popędu ( rozważania czysto teoretyczne ).

Jakie dogmaty? Jakiej wiary? Co masz na mysli przez postrzeganie doznań cielesnych? Jakie są zasady wiary? Co to jest popęd ? Jaki popęd?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, pogrążasz się...co ma wiara do seksualności w takim razie? Bo skoro tak sprawiasz sprawy to zupełnie nie rozumiem o co chodzi w tym momencie.
Jakie jest Wasze zdanie ... na ile dogmaty wiary mogą mieć wpływ na nasze postrzeganie doznań cielesnych ?

Czy można być wierzącym człowiekiem, nie łamiącym zasad wiary, a jednocześnie nie tłumić swojego popędu ( rozważania czysto teoretyczne ).

Jakie dogmaty? Jakiej wiary? Co masz na mysli przez postrzeganie doznań cielesnych? Jakie są zasady wiary? Co to jest popęd ? Jaki popęd?

 

tez jestem ciekawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, jestem Chrześcijanką, póki co katoliczką, ale z wieloma rzeczami się nie zgadzam. Wierzę w Jezusa i to jest dla mnie najważniejsze :105:

 

czyli nie akceptujesz założeń wiary w która wierzysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, jestem Chrześcijanką, póki co katoliczką, ale z wieloma rzeczami się nie zgadzam. Wierzę w Jezusa i to jest dla mnie najważniejsze :105:

 

czyli nie akceptujesz założeń wiary w która wierzysz ?

Katolicyzm to nie jest wiara - to jest wyznanie.

Wiarą jest Chrześcijanizm - a katolicyzm to sposób wyznawania tej wiary ;).

Jak jak się Arashce katolicyzm nie podoba to niech przejdzie na protestantyzm - to też wyznanie wiary Chrześcijańskiej ale zwiększymi luzami ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wierzyłem i też seksu nie było. No ale może na jakiś pielgrzymkach by się okazja nadarzyła :mrgreen:

 

Gwarantuje Ci że nie. :mrgreen: Dla czepialskich nie byłem na pielgrzymce. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wierzyłem i też seksu nie było. No ale może na jakiś pielgrzymkach by się okazja nadarzyła :mrgreen:

 

Gwarantuje Ci że nie. :mrgreen: Dla czepialskich nie byłem na pielgrzymce. :P

Mi daleki znajomy opowiadał że zaliczył parę na pielgrzymkach zwłaszcza we Włoszech czy Hiszpanii dziewczyny są chętne, w Polsce mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, i alkoholu. Kiedyś byłam na nocnym czuwaniu gdzieś tam - nie pamiętam gdzie bo to gimbaza była i co tam się działo...chyba wiekszej biby w życiu nie widziałam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×