Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, ja tez juz nie wychodze , koszmarna pogoda.

Teraz sobie wkuchni pomylam i kregoslup mi siadl :hide: boli jak cholera i rece cierpna takze na dzis juz sprzatania koniec.

Mialam jeszcze bluzeczki przeplukac recznie ---takie delikatnie ale nie dam rady :bezradny:

 

cyklopka :******** to wczoraj nie mylas jednak glowy???? dzis czapka i tak pasuje jak ulal, na ta pogode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :D

 

Ja trochę przeziębiona, z lekkim bólem zatok - działam. Obrus przygotowany /ja świętuję już w sobotę w porze obiadowej/, serwetki, ozdóbki również. Od jutra wypieki. Najpierw serenik, później drożdżowe ciasta. Chyba pierwszy raz nie wpadam w panikę - nie zdążę, nie wyjdzie mi. Nie, myśli mam dobre. Chce mi się, mimo wszystko, choć wiem, jak bardzo ucierpi mój kręgosłup :roll:

 

Pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa, jaki total! Ledwo zdążyłam na rehabilitację, korki, kolejki, koszmar... Na bazarku takie ogony, że darowaliśmy sobie stanie ( nie na moje siły) i kupiłam tylko warzywa na sałatkę i jajka. Obok w sklepie kupiłam żurawinę do pasztetu i zakwas na żurek. Jutro gdzieś będzie trzeba jeszcze upolowac jakąś dobrą wędlinę i tyle.

Najgorsze, że siły nie mam na nic, chociaż po herbatkach telepawa mi zeszła. Monsz wrócił do pracy, młody poszedł odwiedzic chorego kolegę, więc niestety czeka mnie wyjście z psem.

 

mirunia, Ale Cię podziwiam, że masz tyle energii... :uklon:

W ogóle mną się nie sugeruj z tym odstawianiem, to jest takie indywidualne. Poprzednim razem, to nie miałam praktycznie żadnych sensacji. Dlaczego u Ciebie ma nie byc na luziku?

 

platek rozy, Plateczkowa dziękuję za tulasy, jak widzisz pomogły, bo telepawa się wyciszyła. :smile:

Nie przepracuj się Kochana, już spokojnie spędzaj wieczorek, bluzki raczej nie uciekną... ;)

 

-- 02 kwi 2015, 16:58 --

 

tosia_j, jasaw, Hej Hej Dziewczyny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :) :**** ja wróciłam z terapii, w ogóle to spieszę się jak idę z dworca do domu bo tak tęsknię za moją kotecką kochaną, teraz od godziny wygrzewa się na słoneczku na parapecie śpi :105: poza tym wpadnie siostrzenica i podrzuci przy okazji książkę t którą proponowałaś kosmostrada,

jasaw, :shock::shock: msz pałera kochana , ja mam w planie zrobić babę i sałatkę tyle...

no i sprzątanie moja działka

dziś matka wieszała firany i z drabiny spadła, trochę się poobijała, ochrzaniłam ją bo po co to robi jak by poczekała na mnie tyle razy im tłumaczę, a oni uparci starsi ludzie a takie to uparte,

tosia_j, mirunia, platek rozy, :**************************

 

-- 02 kwi 2015, 16:15 --

 

mirunia, zazdroszczę energii, podziel się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja wbrew pozorom jestem jeszcze w powijakach, zakupy tylko z głowy... :hide: Melisanę, albo coś podobnego pójdę zaraz kupic przy okazji wyjścia z psem, bo przechodziłam koło apteki 100 razy i za każdym razem zapominałam.

 

amelia83, wiedziałam, że kotecka da Ci wiele radości.... Dobrze, że mama cała.

 

Ahma, Hej! Wg staropolskiej tradycji wykąpiesz się z okazji Wielkanocy. :D

 

 

Nie wiem, co się dzieje, ale telepawka przekształciła mi się w złośc. Zła jestem na siebie, że tak nie mam energii na nic, zła jestem na chłopaków, że mi nie pomagają w sprzątaniu, którego nienawidzę, szukam dziury w całym, ryczec mi się chce z tego wszystkiego, ogólnie rozedrganie i beznadzieja. No nie jest dobrze. Pójdę z psem, to może to wychodzę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Davin, Hejo!

 

Długi spacer z psem, micha płatków orkiszowych z suszonymi owocami (żeby coś dobrego dla siebie zrobic) i nerw mi trochę przeszedł.

W aptece kolejka, jak przyszło na mnie to okazało się, że ani Melisany, ani tego specyfiku, co mi jasaw polecała nie mają - duża sieciowa apteka . Nie wiem, ludziska przed świętami wykupili? :shock: Gul mi już skoczył, ale spytałam o herbatkę z melisy i o dziwo była (pani aptekarka z ulgą odetchnęła, bo już widziała moją minę). No i właśnie ją piję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mi dzisiaj wystarczył długi spacer po marketach. :mrgreen:

 

nie było tak źle... dałes rade :lol:

 

-- 02 kwi 2015, 19:35 --

 

kosmostrada, ale moim zdaniem jeden dzien warto sie przemeczyc zeby pozniej miec spokoj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odpoczelam , poczytalam ksiazke , przygotowalam warzywka do muffinek oraz salatke z mixa salat i sera fety.To na dzis i na jutro na kolacje bedzie .

 

miruniaKochana TY to jak torpeda dzialasz :yeah::mrgreen:

 

Davin, Aranjani, amelia83, jasaw Ahma,Witajcie :******

 

kosmostrada, takze pijam meliske ale na mnie oczywiscie tyz nie dziala :bezradny: wz aden sposob.Pije ja sobie zeby pic :)

 

-- 02 kwi 2015, 19:39 --

 

Dumam czy isc do sasiadki na herbatke ... jutro wyjezdza na cale swieta i na dzis mnie zapraszala...Moze na chwile sie przejde/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×