Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, nie przejmuję się, nawet jeśli by ktoś śmiał się wtrącać czemu nie daję na tace itp to nie mam problemu z opierniczeniem takiej osoby. Zresztą nie zdarza mi się to prawie nigdy bo tak jak mówiłam kościół widzę jak muszę czyli jakieś raz, dwa razy w roku. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie daję od dłuższego czasu i nie mam z tym żadnego problemu ;)

 

:105::105::105:

 

Nie wymyka się, tylko nie siedzi 24/7 na forum :bezradny: Też czasem od kompa wstaję ;)

 

Ej, to poważny wątek, piszemy tu tylko prawdę. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, nie będę odp. na prowokacje, ale dla Twojej wiadomości nie miałam i nie zamierzam mieć :pirate: Bo to jest ohydne i odrażające !

 

ale skad wiesz skoro nie próbowalas ? :mrgreen:

 

pytałam Cie w co, w kogo wierzysz? jestes chrzescijanką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kobiete traktuje sie z szacunkiem a seks małzeński jest dopełnieniem miłości to można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić że jest to zgodne z nauczaniem kościoła.

 

jakiego kościoła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kobiete traktuje sie z szacunkiem a seks małzeński jest dopełnieniem miłości to można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić że jest to zgodne z nauczaniem kościoła.

 

jakiego kościoła?

katolickiego

Nie twierdze ze wszyscy tu obecni są jego wiernymi wyznawcami,kto w co bądź kogo wierzy jego rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, nie będę odp. na prowokacje, ale dla Twojej wiadomości nie miałam i nie zamierzam mieć :pirate: Bo to jest ohydne i odrażające !

 

To nie prowokacja. ;) Czyli o miłości i o seksie nic nie wiesz. :mrgreen:

 

Davin, dlaczego uważasz, że nie jestem w stanie "udźwignąć" ? Chyba nie świadczy o tym, że mam inne poglądy niż większość. Mam prawo pytać, dyskutować, ripostować, także przemilczeć, jak nie mam ochoty do danej kwestii się odnieść !

 

Czytając Ciebie mam wrażenie że Freud też nigdy nie ruchał i później miał takie twierdzenia. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 1977, a mnie kiedys ksiądz powiedzial ze jesli nie jest sie małżenstwem, uprawia sie seks ... ale ma sie jak najbardziej dobre intencje w stosunku do tej drugiej osoby to seks nie jest grzechem.

Ale to bylo dawno temu jak jeszcze w głowie pobrzmiewała mi religia katolicka wpajana usilnie przez moja rodzine :)

 

-- 02 kwi 2015, 19:45 --

 

Zbychu 1977, ale wiele kobiet wręcz żąda tego, żeby przestać je traktować z szacunkiem (w łóżku). ;)

Jesli tylko wzbudza to w nich pożądanie ,to... 8)

 

Ale cos mi sie kiedys obilo o uszy (byc moze sie myle) ze wedlug katolikow seks powinien służyc jedynie prokreacji a wymyslne pozycje ... to grzech :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 1977, a mnie kiedys ksiądz powiedzial ze jesli nie jest sie małżenstwem, uprawia sie seks ... ale ma sie jak najbardziej dobre intencje w stosunku do tej drugiej osoby to seks nie jest grzechem.

Ale to bylo dawno temu jak jeszcze w głowie pobrzmiewała mi religia katolicka wpajana usilnie przez moja rodzine :)

Nie jestem religijny i nauki księdza w tej materii są dla mnie mało wiarygodne choćby na celibat któremu podlega musząć gasic w sobie pożądanie w sobie tylko znany sposób.

Wierze w Boga i podług tej wiary i funkcji jaką seks spełnia w życiu człowieka i ludzkości jako gatunku nie należało by seksu traktować instrumentalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Arasha nadal nie odpowiedziałaś na moje wprost zadane konstruktywne pytanie...ehh...nie dziw się potem, ze ludzie Cię tutaj nie biorą na serio ;).

Inna kwestia to tak jak wiele osób mówi, wypowiadasz się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia bo nie doświadczyłaś. Ok, odrażają Cię pewne rzeczy i w porządku - masz takie odczucia a nie inne ale nie oceniaj tym samym osób, które pewne doświadczenie mają bo nie wiesz dlaczego tak robią i czy im to przyjemność sprawia lub nie.

 

-- 02 kwi 2015, 18:51 --

 

aha - swoją drogą - nie ma wiary katolickiej tak w gwoli wyjaśnienia ;).

 

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×