Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, tak i dodatkowo zrobić ludziom wodę z mózgu.

Nie mam nic do wierzących, chodzących ludzi do kościoła itp, ale jak czytam, że seks jest beee, że wymiana płynów ustrojowych jest bee, że jak facet chce seksu oralnego od kobiety upomina się czy prosi o niego to powinien iść do tirówki (jak ktoś napisał) to już coś jest nie tak i zastanawiam się czy poglądy takich ludzi są zjechane przez nauczanie kościoła czy zbyt religijnych rodziców co wpoili dziecku takie durnoty. Może najlepiej rozmnażajmy się na odległość siedząc na przeciwko siebie? Pewnie ktoś by wymyślił jakiś sposób

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz widzę, że Arasha jest troche w soim świadku zamknięta bo nawet nie odpowiada na racjonalne argumenty ;).

Idem bo jeszcze się nazwórće na kościół :D

 

-- 02 kwi 2015, 18:00 --

 

Argish, i jeszcze pieniążki na tacę zbierać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, tak Arasha jest miła itd, ale nie działają na nią zadne argumenty, źle reaguje na krytykę i chciała by być chwalona ciągle.

 

-- 02 kwi 2015, 18:02 --

 

blah!, o to, to dużo pieniążków, duuuużo żeby proboszcz mógł zajebiaszczym autkiem popylać do swoich wiernych w odwiedziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, nie chodzi czy jest miłai czy argumenty działają ale o to, że nawet na te argumenty nie odpowiada - pomimo tego, że sama dyskusję wywouje...coś tutaj jest nie halo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, kiedyś nawet oglądałam jakiś program poświęcony właśnie zagadnieniu dawania na tacę i faktycznie jest tak, że podczas gdy zakonnicy chodzą między ławkami to jest puszczany psalm jakiś tam, gdzie jednym z głownych słów jest: "Tobie Panie oddam wszystko" - i to faktycznie chyba działa, ludzie to śpieewają i automatycznie wyciągają wysokonominałowe bankoty z portfeli :D. Jawna manipulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, też prawda cyt. "modli się pod figurą, a diabła ma za skórą" szkoda gadać

blah!, jawna i psychologiczna manipulacja człowiekiem :D Parę razy w roku zdarzy mi się iść do kościoła, ale nigdy nie daję na tacę bo nie przyszłam tam po to, ale inni od razu krzywo patrzą "co nie dasz na kościół?" czy tam remont kościoła.

 

-- 02 kwi 2015, 18:07 --

 

blah!, arasza wywołuje burzę, a potem się wymyka na bok i obserwuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Argish, i jeszcze pieniążki na tacę zbierać :D

 

taaa... pamietam jak zmarł mój ukochany dziadek... poszliśmy załatwiac pogrzeb i tekst księdza "co łaska, ale minimum 500 zł "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz widzę, że Arasha jest troche w soim świadku zamknięta bo nawet nie odpowiada na racjonalne argumenty ;).

A na jakie argumenty mam odpowiadać ? Podrzućcie jakiś konkret, to Wam powiem, jakie jest moje zdanie na ten temat. Bo póki co to takie pitolenie trochę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, Aranjani ale tak jest ze wszystkim. Przez ostatnie lata w mojej rodzinie było posyłanych do komnich 3 dzieciaków - przyjmowanie dogmatów wiary powinno być nieodpłatne a tu kurva lista z cenami co najmniej jak na wesele księdza... I nie ma, że nie zapłacisz bo dziecko wtedy do komni przystąpić nie może.

 

-- 02 kwi 2015, 18:18 --

 

Arasha, pisałam co z protestancyzmem - piszesz o wierze:

Schematycznie:

pierwszą wiarą jest chrześcijaństwo, z którego dwa największe odłamy to katolicyzm i protestancyzm - czemu uczepiłaś się katolicyzmu?

Skoro tak na prawdę podstawą wiary jest Chrześcijaństwo to co ma do tego ślub itp.? Gdzie w wierze chrześcijańskiej i w Biblii mowa jest o ślubie i seksie przedmałżeńskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, a Ty w ogóle jestec osobą wierzacą? a jak to w co?

 

blah!, dokładnie... cennik maja... to niech ich opodatkuja... bo niby czemu my placimy podatki a oni nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, tak i dodatkowo zrobić ludziom wodę z mózgu.

Nie mam nic do wierzących, chodzących ludzi do kościoła itp, ale jak czytam, że seks jest beee, że wymiana płynów ustrojowych jest bee, że jak facet chce seksu oralnego od kobiety upomina się czy prosi o niego to powinien iść do tirówki (jak ktoś napisał) to już coś jest nie tak i zastanawiam się czy poglądy takich ludzi są zjechane przez nauczanie kościoła czy zbyt religijnych rodziców co wpoili dziecku takie durnoty.

Żadne durnoty, tylko przyzwoity facet powinien szanować swoją partnerkę i liczyć się z jej poglądami / preferencjami, a nie zmuszać ją do czegoś, czego ona nie akceptuje

albo jest sprzeczne z jej systemem wartości. I w takim kontekście refren napisała, że taki koleś jak już tak bardzo musi, to niech sobie poszuka wrażeń gdzie indziej ;)

Nie przeinaczajcie ludzie czyichś wypowiedzi !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, płacenie podatków to jedno ale "my" z podatków płacimy na kościół - pomimo tego, iż np. jesteś niewierząca. Co dalej, podatnicy składają się na emerytury dla księży ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, tak i dodatkowo zrobić ludziom wodę z mózgu.

Nie mam nic do wierzących, chodzących ludzi do kościoła itp, ale jak czytam, że seks jest beee, że wymiana płynów ustrojowych jest bee, że jak facet chce seksu oralnego od kobiety upomina się czy prosi o niego to powinien iść do tirówki (jak ktoś napisał) to już coś jest nie tak i zastanawiam się czy poglądy takich ludzi są zjechane przez nauczanie kościoła czy zbyt religijnych rodziców co wpoili dziecku takie durnoty.

Żadne durnoty, tylko przyzwoity facet powinien szanować swoją partnerkę i liczyć się z jej poglądami / preferencjami, a nie zmuszać ją do czegoś, czego ona nie akceptuje albo jest sprzeczne z jej systemem wartości. I w takim kontekście refren napisała, że taki koleś jak już tak bardzo musi, to niech sobie poszuka wrażeń gdzie indziej ;) Nie przeinaczajcie ludzie czyichś wypowiedzi !

 

czyli namawianie do zdrady... ech... cos to chyba nie po chrześcijańsku :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, płacenie podatków to jedno ale "my" z podatków płacimy na kościół - pomimo tego, iż np. jesteś niewierząca. Co dalej, podatnicy składają się na emerytury dla księży ;).

 

I to nie małe emerytury. Niestety trzeba czekać na rozłam. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nikt niczego nie przeinacza, a że tak zabrzmiało nie moja wina. Zresztą co za różnica czy mowa o zwykłym seksie czy o oralnym jak dla ciebie to i tak jest nie do przyjęcia. I czym innym jest zmuszanie kogoś do czegoś, a czym innym rozmowa o takich czy innych rzeczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, płacenie podatków to jedno ale "my" z podatków płacimy na kościół - pomimo tego, iż np. jesteś niewierząca. Co dalej, podatnicy składają się na emerytury dla księży ;).

 

I to nie małe emerytury. Niestety trzeba czekać na rozłam. :bezradny:

 

Niby kosciol nie powinien wtrącac sie w polityke... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, po czytaniu Araszki wydaje mi się że ona z nikim nigdy nie była a majwięcej ma do napisania o związku seksie itp.

 

Arasha, miałaś penisa w gębie że piszesz że to be? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę razy w roku zdarzy mi się iść do kościoła, ale nigdy nie daję na tacę bo nie przyszłam tam po to, ale inni od razu krzywo patrzą "co nie dasz na kościół?" czy tam remont kościoła.

Ja też nie daję od dłuższego czasu i nie mam z tym żadnego problemu ;) Nie wierzę, że Ty się przejmujesz, co sobie ktoś pomyśli :shock: A niech se myśli, co chce. Każdy przychodzi do kościoła z sobie wiadomego powodu i to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.

 

arasza wywołuje burzę, a potem się wymyka na bok i obserwuje :P

Nie wymyka się, tylko nie siedzi 24/7 na forum :bezradny: Też czasem od kompa wstaję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×