Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Ja totalnie kocham zwierzęta. Są dla mnie chyba najważniejsze. W ich towarzystwie bardzo się uspokajam, staję się weselsza. Zwierze zawsze jest przy Tobie i nie gada (na całe szczęście!:) w moim domu zawsze było wiele zwierząt. Obecnie mam dwa psy i dwa kanarki :) Najbardziej lubię koty, fascynują mnie ptaki, owady i gady też lubię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jaki ciekawy temacik :yeah:

Nie będę rozpisywała się ile żywych istot przewinęło się przez mój dom, było tego duuuużo.

Przedstawię stan faktyczny

Kociaki

Rudy

2cr1wsp.jpg

 

Karmel

xt6o3.jpg

 

Tolek

2w2j987.jpg

 

Milka, księzniczka

mv6hyp.jpg

 

 

Psy

W papierach ma Elvis, ale u nas to Isir

mcd9tt.jpg

 

Baco

2nlr30l.jpg

 

i najmłodszy, Misza

9qb606.jpg

 

jest jeszcze królik-Timi, ale nie mogę znaleźć zdjęcia w kompie.Jak znajdę, wkleję :mrgreen:

 

najmłodszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha tez kocham zwierzęta, zresztą cenię je bardziej niż ludzi. Teraz mam psa, który jest u mnie od urodzenia ale ma już swoje lata. Ale w przyszłości mam zamiar już brać po dwa psiaki ze schronisk, takie, które już są na wkończeniu, żeby chociaż te ostatnie chwile miały jak w raju.

Niutek, fajną masz tą gromadke i ten koci zez :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niutek, zabieram wszystkie psy :D

 

oo, świetnie, mniej pracy będę miała :mrgreen:

Wczoraj cała sień do mycia, a dzisiaj do prania ręcznego poszły zabrudzone przez koty wycieraczki :evil:

Są kochane, ale pracy i czasu wymagają ;)

 

Jeszcze muszę znaleźć chwilę dla córek :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam żółwia,bardzo go kocham ,przytulam go, piję kawe i wpadam momentalnie w beztroski lekki stan i dosłownie o niczym nie myśle ,

żółw odciąga stres,kiedy go przytulam żółw porusza głową i nóżkami delikatnie ruchami pływającymi,i to niesamowicie odpręża i nie jestem w stanie o niczym myśleć

mam również kochanego psa

nie ma życia bez zwierząt

myśle że jeszcze jeża sprawie córce bo widziałam w zoologicznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że jeszcze jeża sprawie córce bo widziałam w zoologicznym

 

jeże powinny zostać tam gdzie ich naturalne środowisko... a nie zamknięte w klatce czy akwarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że jeszcze jeża sprawie córce bo widziałam w zoologicznym

 

jeże powinny zostać tam gdzie ich naturalne środowisko... a nie zamknięte w klatce czy akwarium

 

 

Dokładnie...

Są pwne zwierzęta, które w ogóle nie powinny być zabierane ze swoich naturalnych środowisk i dziwię się, że jest pzyzwolenie na "katowanie" ich w domach :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle że jeszcze jeża sprawie córce bo widziałam w zoologicznym

 

jeże powinny zostać tam gdzie ich naturalne środowisko... a nie zamknięte w klatce czy akwarium

 

 

Dokładnie...

Są pwne zwierzęta, które w ogóle nie powinny być zabierane ze swoich naturalnych środowisk i dziwię się, że jest pzyzwolenie na "katowanie" ich w domach :(.

 

Trzymanie w domu gatunku jeża, który żyje w Polsce trzymać w domu nie wolno, jest to prawnie zabronione.

Myślę, że w tym przypadku chodzi o jeża pigmejskiego, którego hoduje się w domu. Są domowe hodowle, zajmujące się tym. Są prześliczne

http://www.jezpigmejski.com/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, nie wiem co robisz ze swoimi zwierzątkami, że je katujesz. Wyżej wspomniane jeże nie są jeżami tymi które my znamy z lasu, parku (wschodnioeuropejskimi czy środkowoeuropejskimi), tylko afrykańskimi pigmejskimi. Koty, świnki morskie, chomiki - te zwierzęta przecież też są zwierzętami, które ktoś kiedyś wziął z ich środowiska naturalnego i rozpoczął proces oswajania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, nie wiem co robisz ze swoimi zwierzątkami, że je katujesz. Wyżej wspomniane jeże nie są jeżami tymi które my znamy z lasu, parku (wschodnioeuropejskimi czy środkowoeuropejskimi), tylko afrykańskimi pigmejskimi. Koty, świnki morskie, chomiki - te zwierzęta przecież też są zwierzętami, które ktoś kiedyś wziął z ich środowiska naturalnego i rozpoczął proces oswajania.

ale się zmówiłyśmy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×