Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, lubie na takie kiermasze rekodziela chodzic :105: w sumie na wiele takich sie wybieram I na Targi jedzeniwoe , to uwielbiam :105: mozna pokosztowac wspanialosci i jeszcze do tego porozmawiac ze znajomymi . chociaz tlumy nieprzecietne sa to jakos stracha tam nie mam ze mnie zadeptaja czy cus :mrgreen: mzoe dlatego ze to same przyjemnosci dla mnie a takie wizyty u lekrza czy stanie w kolejce sklepowej to zadna przyjemnosc w sumie.

Ale fryzjer to przyjemnosc byc powinna! a tez nie jest :pirate::roll:

 

-- 30 mar 2015, 19:19 --

 

Davin, to juz masz dobrze! a ja jak sie czulam niezle to zas sie cos posralo i sie czuje nijak . :o eeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, i to jest Twój problem, bo życie składa się z drobiazgów, więc dobrze jest, gdy dostrzegamy tę drobnicę...

Mnie własnie życie nauczyło dostrzegać i doceniać małe kroczki, kiedyś myślałam podobnie do Ciebie-perfekcjonizm, mnóstwo ograniczeń, nietolerancja, brak życzliwości, zrozumienia-wszystko mnie zabijało, bo chciałam zbudować sobie swój świat, taki jaki lubiłam, w jakim dobrze się czułam.. Życie pokazało inne oblicze i zaakceptowałam to, co nie znaczy, że zrezygnowałam z marzeń, potrzeb, a jedynie zweryfikowałam swoje możliwośći.

To są piękne słowa :)

Witam Wszystkich serdecznie :*

zgadzam się, bardzo ładnie napisane :brawo:

i witaj konwali

 

ja wróciłam z terapii zjadłam i popędziłam do siostry, :papa: wieje, leje czasami jak dziś zawiało to ledwo szłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dzięki za dobre słowo, mam nadzieję, że jutro dostanę maila z labu, że odebrali moją przesyłkę, już o tym nie myślę, najwyżej trochę nad moimi serdecznymi opuszkami się rozczulam.

 

platek rozy, no bo raz, że się mierzysz z lękami, to jest duży wysiłek, a potem trafiasz na durnych ludzi i każdy by wymiękł.

Co powiesz, jakbym miała może zamówienie na biżu? :105: Kupiłam szarą sukienkę, mam do niej czerwone lakierki i przydało by się coś do powieszenia :mhm:

 

A tak dzisiaj się prezentuję, bo wiatr w oczy i uszy, oraz alergia i zmiany temperatury 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Kochana zrobie Ci tylko powoedz w jakich chcesz kolorkach :)

jaka kiecuche kupilas????

:105:Davin, a ile juz czasu chorujesz? Jakies lekarstwa bierzesz?

Ja mamw razenie ze sie nie wygrzebie nigdy bo co jestem u gory to niebawem na dole.

 

amelia83, Hey Slonce:*******

 

-- 30 mar 2015, 19:48 --

 

cyklopka, takiej Cie jeszcze nie widzialam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, kiecuszka bardzo fajna , ja lubie sukienki o takim kroju i kolor szary to tez jeden z moich ulubionych bo swietnie mozna sie przy nim bawic z dodatkami:)

 

Juz zapisalam sobie kolorki i bede sie rozgladala za kamykami dla Ciebie i zawieszka badz przekladka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak... to kwestia przyzwyczajenia :mrgreen: ja dopiero jak z Davinem zaczelam jezdzic to zaczął mi zwracac uwage na pewne rzeczy których wczesniej jako krakuska nie zauważałam :P I rzeczywiscie teraz obiektywnie moge stwierdzic ze w Kraku kierowcy jeżdża tragicznie ;)

 

a tak w ogóle hej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×