Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

nerwicanacałego, jesteś kaznodzieją?
a

 

Chciałbym być takim z prawdziwego zdarzenia.

Jestem dobrą osobą zawsze chętną do pomocy wiem o depresji i nerwicy tyle że żaden lekarz nie może zemną konkurować. ;)

 

-- 30 mar 2015, 16:15 --

 

Depresję zjadam jak precla ;)

A co wiesz na temat ChAD? Manii? psychozy z urojeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, jesteś kaznodzieją?
a

 

Chciałbym być takim z prawdziwego zdarzenia.

Jestem dobrą osobą zawsze chętną do pomocy wiem o depresji i nerwicy tyle że żaden lekarz nie może zemną konkurować. ;)

 

-- 30 mar 2015, 16:15 --

 

Depresję zjadam jak precla ;)

A co wiesz na temat ChAD? Manii? psychozy z urojeniami?

 

Przeczytałem jedną wypowiedz z początku tego tematu.Wyglada to jak depresja,czy nerwica.

Moim zdaniem to wszystko to to samo.

Nie przejmuj się

Można przejść przez depresję,nerwicę.

Znajdz w swoim sercu odpowiedz.

 

-- 30 mar 2015, 16:25 --

 

hasselti, jakby kazdy mial sie zastanawiac czy jest odpowiednim kandydatem do posiadania dzieci to nikt by ich nie mial.

depresja jest dziedziczna, zaburzenia psychiczne równiez.

 

 

Nie,tego sie nie dziedziczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rentę mam socjalną 600 zł + zasiłek pielęgnacyjny 150. Razem 750, a ja tylko dla siebie mam 250 zł, resztę mama zabiera. Więc mogę?...

 

Ech, znam taki przypadek w mojej rodzinie, u dalszej kuzynki.

Tragedia. Też matka brała od niej 500zł. żeby było lepiej, to matka miała solidną emeryturę 1500zł na miesiąc, mąż zmarł dawno temu,a mimo tego ciągnęła od córki.

Masakra.

 

Po co w ogóle tacy ludzie decydują się na posiadanie potomstwa?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, oczywiscie ze sie dziedziczy, a dodaj do tego patogenne srodowisko i swir gotowy.

 

Żyemy w takim środowisku,ale tego się nie dziedziczy.

Zobacz niektórzy ludzie boją się pająków.

 

A przeciesz nie ma genów za to odpowiedzialnych.

Wychowanie ma nas zachartowć a czasami jest odwrotnie

ale to tylko my możemy przejść przez depresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, oczywiście, że ci nie zabronię. Ale po co wchodzisz na wątek dla chadowców, skoro nie masz nic wspólnego z tą chorobą... robisz tylko zamieszanie, bo ci się wydaje, żeś taki mądry i swoim kaznodziejstwem wyleczysz nas wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tej renty... Jeżeli chciałabym podjąć się stażu (8h dziennie, weekendy wolne) za wynagrodzenie jakieś 1000 zł,

czy mają prawo zabrać mi rentę? Nie wiem co robić. Chciałabym spróbować i iść jutro póki okazja.

 

Prosiłabym kogoś, by mi to rozpatrzył czy taka suma już przekracza kwotę, bo ja sie na tym kompletnioe nie znam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, oczywiście, że ci nie zabronię. Ale po co wchodzisz na wątek dla chadowców, skoro nie masz nic wspólnego z tą chorobą... robisz tylko zamieszanie, bo ci się wydaje, żeś taki mądry i swoim kaznodziejstwem wyleczysz nas wszystkich

 

Nie,poprostu pomagam jak potrafię a to dobrze chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, to pomóż koleżance wyliczyć, czy może pracować za 1000 zł mając rentę socjalną. To będzie pomoc a nie jakieś pierdolenie

 

-- 30 mar 2015, 17:53 --

 

hasselti, myślę, że spokojnie możesz dorobić 1000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, to pomóż koleżance wyliczyć, czy może pracować za 1000 zł mając rentę socjalną. To będzie pomoc a nie jakieś pierdolenie

 

A te przekleństwa to po co są.Wszystko w porządku.

 

-- 30 mar 2015, 16:58 --

 

nerwicanacałego, to pomóż koleżance wyliczyć, czy może pracować za 1000 zł mając rentę socjalną. To będzie pomoc a nie jakieś pierdolenie

 

-- 30 mar 2015, 17:53 --

 

hasselti, myślę, że spokojnie możesz dorobić 1000 zł

 

A co to znaczy,myslę że tak.To wiesz czy tylko prypuszcasz?

Sprawdz zanim napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam - bo jeśli chodzi o sumę to na pewno może. Nie wiem tylko jak powinna wyglądać umowa, żeby nie stracić renty. Najlepiej byłoby się w ZUS dowiedzieć, żeby mieć pewność.

Sam z renty nie korzystam i dopóki będę w stanie pracować normalnie - nie będę korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baba przyjęła wszystkie dokumenty:

potwierdzenie przelewu, dwa egzemplarze odwołania i zaświadczenie od lekarza, który obalił opinie biegłego. Na trzecim egzemplarzu podbiła mi pieczątkę i mam go jako dowód przyjęcia dokumentów. Powiedziała ,że będę musiał poczekać ok 4 miesięcy na kolejną rozprawę, która odbędzie się w Lublinie. To już moje ostatnie odwołanie. Zacząłem swoje perypetie w październiku 2013 roku. Teraz mamy marzec 2015. Czyli 1,5 roku minęło i wszystko stoi w martwym punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hasselti

Pomyśl jeszcze o jednym

Może od razu renty Ci nie zabiora, ale stając przed kolejna rentową komisją możesz być pewna, że wtedy Ci już nie przedłużą.

"Skoro może Pani pracować, to znaczy że stan zdrowia znacząco się poprawił i renta Pani się już nie należy...."

I tyle.

Chyba nikt nie ma wątpliwości?

Nerwicanacałego weź przestań się tutaj kompromitować pisząc swoje analfabetyczne wypociny na tematy o których nie masz zielonego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×