Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

D@ri@nk@, mi sie wydaje, ze to byl piasek w nerkach- sama to przechodzilam... i to potrafi naprawde dac w kosc... niech Cora pije wody niskomineralizowane, bo od mineralnych normalnych sytuacja moze sie powtarzac. dobra jest woda jana :)

 

olga_xxx, mam nadzieje, ze z Mama bedzie wszystko dobrze! trzymam kciuki i sciskam Cie mocno ! musisz byc teraz bardzo silna dla Niej i nie pokazywac strachu chociaz wiem, ze bardzo sie boisz...

 

Aurelitka, napewno dlatego! mi kiedys zaproponowali w Polsce usuniecie pieprzyka przy mostku bo przebierajac sie zawsze niefortunnie zadrapywalam go i czesto leciala mi z niego krew :/ a tu w Anglii bylam na wizycie w szpitalu z tym ze skierowaniem i powiedzieli, ze nic sie nie dzieje :/ i nie usuneli...

 

wszystkie znamiona, ktore sa draznione, narazone na zadrapania powinno sie usuwac- tak napewno jest tez w Twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie dziewczny

 

na forum jestem od dłuższego czasu jednak .na jakis czas zamilklam bo lepiej sie czulam.ale znowu wszystko wrocilo.Otoz na stopie dokladnie na boku stopy mam.ciemnobrazowego pieprza ktory nie daje mi spokoju . Bylam juz z nim dermatologa ktory stwierdzil bo obejrzeniu dermatoskopem ze to nic takiego ale jak mam sie zamartwiac i nie spac po nocach to lepiej go usunac. Od 3 dni intensywnie o nim myśle i mam wrażenie ze mnie boli i pali czy psychika moze takie bole powodowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka, ja miałam mnóstwo zajeć tzn piszę mgr i nic mnie nie boli, tzn jak zrobie przerwe i sobie pomyślę czy mnie coś boli to od razu boli mnie kilka organów na raz :). wczoraj miałam zdejmowane szwy z brody i ku mojemu i pana doktora zaskoczeniu już praktycznie nie ma śladu - tydzień po zabiegu, jest tylko lekkie zaczerwienienie i tu moja złota rada - jeśli macie jakieś blizny, problemy ze skórą pijcie drożdże! ja je pije od ponad miesiąca i nie dość, że mam burzę nowych włosów na głowie to jeszcze to bardzo szybkie gojenie się rany! myślałam, bałam się, że to gojenie będzie trwało kilka dobrych miesięcy, a z takim tempem to zupełne wygojenie nastąpi pewnie za tydzień :). poza tym czuje sie troche zmęczona, nawet przy ciężkiej anemii nie czułam się tak jak teraz, nic mi się nie chcę i mogłabym spać, ale zmuszam sie do konstruktywnych rzeczy. tulę Was kochani!

 

-- 29 mar 2015, 19:15 --

 

Krwiozercza_Mysz, ja miałam to samo z pieprzykiem na uchu! jak zaczęłam go obserwować to bolał, kłuł, szczypał, swędział, poszłam do chirurga onkologa, obejrzał tym dermoskopem i stwierdził, że mam obserwować na razie nie będziemy wycinać, bo to trudne miejsce. i przeszło, nie szczypie, nie kłuje, nie swędzi ;)

 

-- 29 mar 2015, 19:18 --

 

Pawelt, na pewno masz ten zespół, większość ludzi z lękami go ma. ja, razem z Nefretis i kilkoma innymi, mamy niezłe przeboje z jelitami, żołądkiem itp. mi co prawda teraz trochę przeszł, bo hydroksyzyna działa, ale wcześniej kilka miesięcy non stop, wzdęcia, bóle, kłucia, przelewanie, gazy itp itd, więc nie martw się, możesz kupić sobie tabsy na to - debrutin bodajże, działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Mysz, ja miałam to samo akcje z pieprzykami przechodziłam , tyle ze ja po wizycie u dermatologa prawie plakałam , bo kobieta stwierdziła ,że mam to natychmaist usuwać , chirurg onkolog powiedział,ze nie ma sie czym martwić ale ja tak go wyciełam. rósł mi w oczcah- tych wyobaraźni.

ja od dłuższego czasu czuje sie bardzoe dobrze. pojawiaja sie epizody ostatnio ciągłe zmączenie i ból piersi. Moj chłopak mi je zbadał i nic nie wyczuł ale coś tam z tyłu głow siedzi. ale lęki ustapiły.

Lekow nie biorę wykupiła recepte i czeka sobie. terapautka twierdzi ,że wszytsko idzie idealni, więc jak ja sama nie czuje potrzeby brania leków to mam nie brać.

Terapia idealnie jak dla mnie prowadzona. Ostatnio z zmierzyłam sie z problemem w forimie teksty z neta o zawrotach głowy. oczywiście ja wyłapałam tylko ,ze sa objawem raka mózgu i SM a przyczyn wymienionych było 23:)

naprawdę dobra terapia to połowa sukcesu albo sukces.

Trzymam za was kciuki i pewnie jak się zacznie coś dziać to się pojawię:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, lek się nazywa Debutir (martini trochę literki pozamieniała ;) ) i działa cuda u wielu osób, u mnie też ;) ale trzeba brac 3 miesiące po dwie tabletki nawet jak jest już dobrze to ważny warunek żeby być wyleczonym !!!!!!! Kasy trochę idzie ale warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do powiekszania ust- tez o tym myslalam... ale nie zeby miec jakies gigantyczne- poprostu mam takie cieniutkie, za to maz ma takie ladne pelne :D:105::105:

z tego co czytalam i widzialam to zawsze po zabiegach kilka dni jest jeszcze tzw. opuchlizna- przez ten czas najlepiej odczekac w domu nie narazajac sie na gadanie innych osob typu : uzadlilo Cie cos ?;)

jestem zdania, ze opuchlizna sie zmniejszy i za kilka dni bedziesz normalnie wygladac :) a moze tylko Ty masz takie wrazenie? w koncu wiesz najlepiej jak wygladaly Twoje usta przed... ile po zabiegu jestes ? i jaka dawke wstrzyknieto ? co mowila osoba wykonujaca zabieg?

 

Aurelitko Kochana te nerwy Cie wykanczaja...musisz dac na luz- wiem, bo sama przechodzilam manie z pieprzykami... moj na mostku byl rozdrapany z 10 razy a to przeze mnie a to przez kota... mialam na nim strupy... pod pacha mam duzy odstajacy pieprzyk, w polsce chcieli mi go usunac, tu sprawdzali tymi przyrzadami i powiedzieli, ze jest ladny :shock: ja bym tego tak nie okreslila...ale jakos sobie przetlumaczylam i wole nad tym sie nie zastanawiac...

 

Kochane mam dla Was swietna propozycje- zrobilam sobie dzis maseczke na twarz oczyszczajaca :) lyzka miodu, 1 lyzka smietany (moze byc jogurt naturalny) i 3 lyzki kakao :))) jaki piekny zapach i skora odrazu inna :))) sprobujcie- moze to Was troszke zrelakcuje- szczegolnie, ze szybko mozna ja wykonac...

probowalam tez maseczki z zelatyny i mleka na zaskorniki, bo mam okropne, a wczoraj w sklepie kupilam plastry na nos a w domu okazalo sie, ze pudelko jest ...puste :evil: ktos ukradl plasterki a ja zaplacilam za puste pudelko :( w dodatku w innym miescie... ehh..

macie jakies domowe sposoby na takie problemy?

przez ta nerwice kompletnie zapomnialam o swojej twarzy, a efekty sa oplakane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wariuję z samotności.

milion myśli strasznych. jak tak ma wyglądać moje życie, to pierdolę to

do śmierci sama jak palec? tyle bliskich osób mnie kiedyś oszukało, a ja ponownie odizolowałam się od świata.

pierdolę takie życie. WARIUJĘ z tej samotności!!!!!!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, lek się nazywa Debutir (martini trochę literki pozamieniała ;) ) i działa cuda u wielu osób, u mnie też ;) ale trzeba brac 3 miesiące po dwie tabletki nawet jak jest już dobrze to ważny warunek żeby być wyleczonym !!!!!!! Kasy trochę idzie ale warto

Podpisuje się pod tym też tu na forum polecałam dziewczynom. Ja wzięłam kilka tabletek może tydzień i wszystko minęło. Wyciągu dnia robiłam sobie herbatkę z kopru włoskiego. Tez super działa. Mi po leku plus herbatka wszystko minęło i juz nie pamiętam co to "obcy" w brzuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, dzisiaj też cały dzień przeleżałam, bo nie mam na nic siły ;/, zaczęłąm też się ważyć i widzę że schudłam, potem coś zjadałam i waga wyższa, więc odpuściłam sobie, a ja jeszcze te węzły, mam pytanie, czy jeśli naprawdę by się coś działo to podnosząc rękę bym coś czuła, widziała, bo chyba one przy podnoszeniu ręki bardziej by wychodziły, a nie chowały się?

i jeszcze pytam raz o ten incydent z nocy, czy mogłam lekko się spocić od tego stresu nagłego w związku z przyjściem niespodziewanym tej mojej koleżanki i to była taka reakcja szokowa? a te na szyi to raz czuje a raz nie , chyba nie moge ich macać bo się nigdy nie schowają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, ja pare tygodniu temu po 10 latach przyjazni stracilam przyjaciolke...

wiem, ze ona ma teraz innych znajomych, nie rozumie mojej choroby... twierdzi, ze przesadzam..

jak balam sie wyjsc z domu to nie przyjechala do mnie tylko obrazila sie, ze ja do niej nie przyjechalam kiedy jej bylo zle ... masakra...

 

napewno spotkasz kogos dla kogo bedziesz wazna, ale musisz troche otworzyc sie na swiat :) a jak zdrowko ?:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, moja przyjaciółka już pisze mi, że jak znowu jej napisze o objawach chorób to się nie odezwie do mnie, ona studiuje medycyne więc zawsze jak się jej zapytam to mnie uspokaja, ale też widocznie mam mnie już dość;/ , napisała mi że też ma kilka pieprzyków do usunięcia i nie tragizuje, a ja naprawde mam dużo pieprzyków na ciele, ale pocieszam się tym, że przy czerniaku od lipca już by mnie tu pewnie nie było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, ja pare tygodniu temu po 10 latach przyjazni stracilam przyjaciolke...

wiem, ze ona ma teraz innych znajomych, nie rozumie mojej choroby... twierdzi, ze przesadzam..

jak balam sie wyjsc z domu to nie przyjechala do mnie tylko obrazila sie, ze ja do niej nie przyjechalam kiedy jej bylo zle ... masakra...

 

napewno spotkasz kogos dla kogo bedziesz wazna, ale musisz troche otworzyc sie na swiat :) a jak zdrowko ?:*

Nasza choroba weryfikuje grono naszych przyjaciół. Niestety niektórzy nie są w stanie tego pojąć i nawet nie chcą tego zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezsilna_22, rozumiem Cię doskonale, też ostatnio nie mam sił, a muszę zacząć pisać konspekt pracy inżynierskiej, i jak tu normalnie żyć ?

i kurcze jeszcze to coś pod pachą, nie wiem już co o bo jak napnę reke to nie czuję tego, tak jakby to moze kawałek ścięgna być ? bo napina się razem z ręka, węzeł chyba aż takich zdolności, poza tym czasem go czuje, czasem nie już zgłupiałam, trzymam się jednak zdania lekarki, która powiedziała, że nie są powiększone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×