Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

dumps mozesz byc z siebie dumna!

 

ej pytanko czy wam tez wyjebuje tak zrenice? normalnie zlotowy jak u cpuna jakiego

 

paro mocno wyjebuje źrenice , ćzesto ludzie pytali się czy coś ćpam ,musiałem sie tłumaczyć że nie i nie wiem czemu mam takie źrenice , całe oko zajmują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na SSRI też :angel:

Poszukująca i maniek, dzięki za odpowiedzi.

Maniek, ja już byłem z tym problemem u psychologa - kazał zmienić lek. Większej dawki już nie wezmę. Muszę się skonsultować z lekarzem, który przepisał mi po raz pierwszy ten lek, bo trafił z nim idealnie.

Niby ta paroksetyna - paroxinor działa na fobię społeczną, lęk, ale nie mam 100 % pewności czy zadziała na mnie. Jak sądzicie, gdy poczekam te 1,5 m-ca zanim zacznie działać paroksetyna to zadziała na mnie ?

poszukująca 2 też bym chciał spróbować terapii, ale tu gdzie mieszkam nie ma specjalistów z doświadczeniem leczenia zaburzeń społecznych, a do ośrodka zamkniętego nie zdecyduje się, ponieważ już przechodziłem taką terapię i drugi raz nie zamierzam. Gdyby była możliwość dojazdu to tak. Jeździłem jakiś czas temu na odległą o 80 km. ode mnie terapię i był efekt.

Co do leku asertin. Myślę, że ten lek po 9 latach brania mógł się skumulować do takiej potęgi, że wywołuje u mnie tzw. zespół serotoninowy, bo zauważyłem u siebie przez parę dni swędzenie, silne pocenie się, splątanie, trudności z oddychaniem, zwłaszcza na drugi dzień po jakiejś aktywności fizycznej, to są typowe objawy tego zespołu lub po tak długim czasie mogłaby już sertralina na mnie nie działać ( czy jest w ogóle możliwe ? ), i mogłyby powrócić objawy nerwicy.

Bliżej skłaniam się ku temu zespołowi serotoninowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po wczorajszych jazdach silnym lęku jakimś złym samopoczuciem zawrotami głowy w nocy się pociłem jak świnia kołatanie serca puls 130 ból w klatce piersiowej nie dam rady go brać z dnia na dzień jest gorzej. I teraz mam pytanie czy mogę go tak poprostu odstawić xetanor gdy brałem go dopiero 5 dni po pół tabletki? Dziś miałem wziąść i już nie wziąłem. Czy odczuje jakieś skutki uboczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po wczorajszych jazdach silnym lęku jakimś złym samopoczuciem zawrotami głowy w nocy się pociłem jak świnia kołatanie serca puls 130 ból w klatce piersiowej nie dam rady go brać z dnia na dzień jest gorzej. I teraz mam pytanie czy mogę go tak poprostu odstawić xetanor gdy brałem go dopiero 5 dni po pół tabletki? Dziś miałem wziąść i już nie wziąłem. Czy odczuje jakieś skutki uboczne?

 

Nie odczujesz zadnych skutków ubocznych, ale zastanów sie czy na pewno chcesz odstawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał Patryk dostęp do dobrej jakości kokainy, to tez bym prochy wybrał. Byłbym jak nowy bóg. Tylko że to nie dla biednych ludzi jest używka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak sie komuś polepszy, znajdzie laskę i będzie chciał troche przyjemności poczuć z seksu, ale cóż, trzeba wybierac.

 

To jest taki paradoks ja na paro miałem lasek wokól siebie full , jak działało na mnie dobrze, ale co z tego jak nie widziałem je jako obiekt pożądania , tylko kumpla do pogadania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, dokładnie. Nie czuć pożądana i nie chidzi mi tu nawet o sam czysty popęd seksualny, tylko te uczucia wszystkie, kiedy powinno wrzeć w tobie wszystko, gdy masz kontakt z laską która cie pociąga.

Co do samego seksu, to nie chce sie juz powtarzać, ale członek był jak z plastiku, jakby ktoś wyciosał go z dębowego pnia i mi uczepił. Bez czucia kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robotnica, Leczylem sie w dużym i małym mieście, ciężko znaleźć kompetentnego lekarza z dużą wiedzą, a nawet jak znajdę, to mi z rękawa magicznej tabletki nie wyciągnie. Inna kwestia, to dobry oddział z dobrą psychoterapia i codzienna opieką. Przebywanie wśród ludzi i duzo rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie luźne pytanko, bo na pewno będę się konsultować z moim psychiatrą.

 

Cierpię na zaburzenia obsesyjno-komuplsywne. Biorę paroksetynę (20 mg dziennie) od ponad 3 tygodni i póki co nie widzę żadnych efektów. To normalne i powinnam jeszcze trochę na nie poczekać, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rabbithearted, tak to normalne. Na efekt terapeutyczny trzeba czekac od 3 do 8 tygodni, zalezy od organizmu. Jesli chodzi o kompulsje czy ZOK, to czasem potrzeba jeszcze więcej czasu. Ogólnie działanie leku można ocenić po 6-8 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×