Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

ala1983, biurokracja. Powiedzieli, że potrzebują zabrać telefon, żeby dać mi baterię. Musieli sobie spisać jaki to model, postawić pieczątki itd. Na samą wymianę czekałam godzinę. No nic. Nie będę grzebala w przeszłości, bo już nie mam na nią wpływu.

Dystansu trochę w sobie mam, ale wszystko zależy od sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie potrzebuję terapeuty. Sama sobie daję radę.

 

Na załączonym obrazku widać coś wprost przeciwnego i to chyba nie tylko moje wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, ciekawe, naprawdę. Co takiego skandalicznego wyczytalas na tym obrazku? Na pewno radzę sobie lepiej od Ciebie. Z tego co wiem, to jesteś DDA, a to nie są ludzie zbyt decyzyjni i zazwyczaj mają też cechy osobowości zależnej. A mi akurat bez terapeuty jest dobrze, bo to jak sobie radzę sama wiem najlepiej. Będąc na terapii właśnie gorzej mi się żyło.

 

-- 28 mar 2015, 14:18 --

 

jetodik, zawsze spadasz mi z nieba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, spokojnie skomentowałam jej pierwszego posta i kolejnego, mimo, że dziewczyna od początku miała coś do mnie postanowiłam wczoraj więcej nie pisać, ale dziś kiedy bonsai do niej napisał, jakoś nie miała o to do niego pretensji, zaczepiła resztę dlatego poprosiłam o spokój. Gdzie tu widzisz podpuszczanie?

 

-- 28 mar 2015, 14:26 --

 

jetodik, Ty i lojantka braliście do siebie każdy mój post, który nawet nie był do Was skierowany,co musiałam za każdym razem wyjasniać i Ty masz o to do mnie pretensje?

Co do terapeuty to moja odpowiedź na jej agresywne zachowanie, a nie podpuszczanie. Jetodik, owszem, masz coś do mnie i dlatego komentujesz moje posty od jakiegoś czasu. Rozumiem, że to rewanż za jolantkę, która też swoje za uszami miała. No ale cóż, jej można było wtrącać infantylne komentarze i nikt na to nie reagował. Kiedy za to ktoś się do mnie ciska i zaczynam się bronić, to jestem tą złą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, Argish, marudy jesteście :P.

Nie ma co szukać na chama powodów by czegoś nie zrobić ;). Tyłek ruszyć i wyjść do ludzi a jak się człowiek zacznie męczyć to zawsze można wrócić do domu - grunt to równowaga ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×