Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

myślę ze aby zakończyć spor rejbenka należy publicznie zakuć w dyby na pol dnia a anonimowe osoby które nieumyślnie uraził obrzuca go wyzwiskami i zgniłymi pomidorami z Tesco :great: i po problemie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, zostaw pomidory w spokoju! Z nich w ramach kary to Reiben co najwyżej pomidorową może mi zrobić!

 

-- 27 mar 2015, 20:22 --

 

Rebelia, tak! Nakaż masowe robienie pomidorowej! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś denerwuje się na literki w internecie bo ktoś coś napisał to albo jest faktycznie chory i należałoby zrzucić winę na chorobę albo jest idiotą albo jest przewrażliwiony na swoim punkcie. Nie ma innej możliwości. Takie donosy na użytkowników brzydko mi się kojarzą.

Czasem najlpiej po prostu nie roztrząsać sprawy. Ja gdy emocjonalnie poczuję się na forum urażony lub zaatakowany, to nic z tym nie robię. Przy moich emocjach, gdybym chciał zgłaszać takie sytuacje, to by się chyba serwer forumowy od moich zgłoszeń zawiesił :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdy korzystam z forum co pewien czas otwiera mi się samoczynnie kilka nowych okien...

WTF?

Wcześniej się to nie zdarzało...

Duże prawdopodobieństwo, że złapałaś jakiegoś "robaka" - zrób sobie scan np. http://www.emsisoft.com/en/software/antimalware/ Samo skanowanie jest za free ale juz usuwanie trojanów nie. Tak czy siak, zrób najpierw scan bo może się okazać, że masz sporo jakiegoś syfu na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, dzięki za odpowiedź. Generalnie odwiedzam tylko zaufane strony. A problem dotyczy jedynie forum... Puszczę niebawem skan, bo dawno nie skanowałem, ale przypuszczam, że niczego nie wykaże...

Wiesz, trojany bardzo często nawet w e-mailu mozna dostać ;). To takie złośliwe robaki, że w sciągniętym pliku tekstowym mogą być zakamuflowane i np. atakować przeglądarkę z pierwszej otworzone jstrony po aktywacji trojana. Różnie może być ;). Mi też się zawsze wydaje, że nie mam żadnej infekcji a robię scan i tu tysiąc dziwnych plików w systemie wyskakuje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, uwierz mi na prawdę (znam się na tym bardoz dobrze), nawet ktoś inny przypakdiem Tobie może coś przesłać i nawet o tym nie wiedzieć (jak wspomniałam - durny plik tekstowy whatever else), możesz w sieci przypadkiem kliknąć na coś itd. itd. Ba! Nawet afera kiedyś z drobna z Norton-em była, że na płytach instalacyjnych z oprogramowaniem anty-vir był trojan ;). Także, serio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, za szyderszy śmiech oraz bagatelizowanie mojej uwagi dostaje kolejne ostrzeżenie :twisted: .

 

A tak na poważnie, Wy tu pitu pitu a tutaj powazne prolemy się rogrywają, które toną w w dyskusji, którai tak do niczego nie prowadzi. Za każdy kolejny post będe do usranej śmierci naciskać te upierliwe "wykrzykniki".

 

Teraz ja przemawiam, zaznaczę, że po raz kolejny:

Jak to się dzieje, że gdy odznaczę pszystkie tematy/działy jako przeczytane na komputerze to na urządzeniach mobilnych w dalszym ciągu pojawiają się jako nieprzeczytane i odwrotnie. Podobnie jest, gdy odznaczę np. na komputerze tematy jako przeczytane i przez chwilę jest posój, to gdy po jakimś czasie odświerzę, wyskakują mi "alerty", że pojawił się nowy post w temacie np, z datą kilka dni wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, nie usatysfakcjonowała mnie Twoja odpowiedź, to już trzecie ostrzeżenie. Na pocieszenie dodać mogę, że jeszcze nie ustaliłam ulości warn-ów na degradację ze stanowiska Admina więc póki co możesz spać spokojnie :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman, zazdroszczę Ci fantazji ;)

 

-- 04 kwi 2015, 23:38 --

 

Chcialam zglosic, ze przyznaje sobie ostrzezenie za brzydkie odezwanie sie do detektywamonka.

 

Aha, chcialam rowniez sie poskarzyc, ze Arasza uprawia na mojej osobie czynny stalking czytajac moje wszystkie posty :twisted:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abrakadabra xx, tam chodzilo o cos innego - o wczesniejsze posty moje i hustawki ;).

 

A tak btw do Moderacji - o tym ostrzezeniu dla mojej osoby pisalam na powaznie, zeby potem Arasha sie nie pieklila, ze moge pisac sobie co chce a nikt nie zwraca na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×