Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

A nie dramatyzuje, spływa to po mnie i w ogóle praktycznie nie neguje swojego częstego wylewu głupoty, i cynizmu, tylko taki sposób i tanie zagrywki moderatorom nie przystają, niby nie bawimy się w złośliwości i piaskownicę a w rzeczywistości jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca jestem w temacie, ale wydaje mi się, że niektórzy są przewrażliwieni na swoim punkcie. Przecież nikt nie ma tu na celu kogokolwiek atakować, a tym bardziej obrażać. "Loża szyderców" znajdzie się w każdym miejscu i to jest normalne. :mrgreen: Trzeba mieć trochę dystansu, a nie wszystko brać do siebie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie to miałam na mysli - nie wypowiadałam się do nikogo personalnie. Raczej uprzedzałam ewentualne podejrzenia, że staram się wywołać jakąs aferę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać poziom Twojej dyskusji ogranicza się do bezczelnej pseudo polemiki, jak w innych wątkach. Jak sobie chcesz pożartować to odwiedź fora o takiej właśnie specyfice, albo zaśmiecaj wątki off top. I mnie nie pouczaj. A to czy straciłam wiarygodność, nie Tobie to oceniać. Fakt jest jeden... obrażasz Userów. I nie jest to wyłącznie moja opinia.

Co do relacji z innymi Userami... czytaj ze zrozumieniem, jak widać nie można Tobie zwrócić uwagi, nie ten poziom... Nie mam też obowiązku pisać do Ciebie PW i kopiować Tobie zgłoszeń, po drugie, zbyt dużo ich jest.

Szkoda mi paluszka, żeby Tobie nim machać...

Sprawę zostawiam otwartą, następnym razem zastosuję wobec Twoich słownych zachowań Regulamin Forum, nie będę z Tobą w ogóle polemizowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelna to jest Twoja postawa bezmyślnego zomowca i zagrywki w postaci wrzucania do zamknięte kosza wątku ze swoim ostatnim postem z czapy, moje wg Ciebie bezczelne posty to w 99% posty do osób, które mają wystarczająco dystansu do siebie i inteligencji żeby zrozumieli i jak chcesz za nich decydować to przejawiasz też brak szacunku do nich, to są fakty, w dodatku post zwrotny do mnie jest najczęściej równie bezczelny wg Twojej skali i jedynym logicznym rozw. jest prośba o złagodzenie języka a nie wchodzenie w nie swoje sprawy, i weź już zastosuj ten regulamin forum skoro masz podstawy, dobrze wiem, że ogromnie wyolbrzymiłaś liczbę 'moich ofiar', a nie miej sobie obowiązków żadnych jako moderator względem zwykłych userów, powodzenia z takim podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Nie jednemu się na forum oberwało bo spośród innych zachowujących się nieodpowiednio akurat na tą osobe padło.

 

dokładnie... Za mną też ciągnie się negatywna opinia, mimo, że nie zrobiłam nikomu nic złego :roll:

Czasem przez skandale można zyskać sławę na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto ale Reiben raczej nikogo nie obraza , ma taki sposób bycia i albo sie go lubi albo nie , wiec ci którzy zaliczają sie do tej drugiej grupy , niech nie zwracają uwagi na posty reibena i wszyscy będziemy szczęśliwi...

 

Ps dziwne , ze nikt nie zwracał z moderacji uwagi jak mnie obrażał pacan Ferdynand k ..

Dziękuje , dobranoc , krzyż na drogę , kurva kurva

 

Ps2 a Buka pisze brzydkie rzeczy na pw , bana muuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, w gruncie rzeczy przy każdym poście widnieje "wykrzyknik" gdzie można wysłać moderacji alert jeśli uważa się, że ktoś odnosi sie "nieodpowiednio" ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosna Świrów :>

i właśnie tenże wykrzyknik to ulubiony guzik wszystkich frustratów z bólem pupy, negujesz Jezusa jep zgłoszenie!, ktoś wchodzi do tematu, który się go nie tyczy, piszesz do kogoś innego a coś mu tam nie odpowiada- jep zgłoszenie! wskazywać palcami nie będę, wystarczy trochę tylko poczytać forum bo niektórzy są nawet dumni ze swoich prlowskiej działalności, jak mod łyka to wszystko jak pelikan to ja dziękuję dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat bylo skierowane do tych osob, ktore zarzucaja moderacji brak reakcji na jakies niegrzeczne posty. Wszyscy genrralnie wiedza jak na forum jest i raczej nic sie nie zmieni wiec nie ma sensu sie bulwersowac. Po prostu, czasem lepiej jest sie ugryzc w jezyk bo w sumie to po co gdzies w jakims temacie sie produkowac. Po co prowokowac jakies sytuacje skoro mozna tego uniknac. Osobiscie uwazam, ze wszystkie strony sa winne - od nadwrazliwego usera, przeztych okropnych dreczycieli ;), na moderacji konczac. Nie da sie wszystkich sytuacji obiektywnie ocenic i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz dopiero zobaczyłem, no grubo pojechałeś buka, myślę, że wielu userów czytających to również ucierpiało więc jestem zmuszony zgłosić to w ich imieniu!

 

def. Sku*wol-

1) Sku*wol - gatunek kosmity pozbawiony poczucia humoru, traktowany z pogardą przez inne rasy.

2) Bywają również konduktorami w pociągach, sadownikami i właścicielami lombardów. Zajmują się najczęściej drobnymi usługami, przy tym bardzo skąpe.

3) Do rozmnażania wystarcza im strap-on (sztuczny członek).

4) obrazek

latest?cb=20090303154123

 

6 razy obrażony zostałem :cry:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parch:

(1.1) med. grzybicza choroba owłosionej skóry głowy; zob. też Grzybica woszczynowa w

(1.2) biol. grzybicza choroba roślin

rzeczownik, rodzaj męskoosobowy

(2.1) obraź. daw. Żyd, żyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×