Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, Ja mam yorka, który też mruczy :)

Nie wiedziałam, że yorki też mruczą, ale to fajne :D Pocieszne psiaki:)

 

-- 26 mar 2015, 18:59 --

 

Przytulenie się do mojej kotki i posłuchanie jak mruczy :D

:105: tak, uwielbiam :105::105:

No ja właśnie też uwielbiam i robię to kiedy tylko mogę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Marzę o Maine coonie ;)

Ja też :105:

 

-- 26 mar 2015, 19:27 --

 

siostrawiatru, Nie wiem, czy inne też mruczą, ale mój owszem i lubię jak się we mnie wtula i mruczy :)

Kotów to ja się trochę boję... Ale też są fajne.

Ja z kolei trochę boję się psów bo kiedyś zostałam dotkliwie pogryziona, ale i tak je lubię. Miałam kiedyś Owczarka nizinnego. Fajny, wesoły futrzak :D

Wtulenie się w zwierzaka naprawdę pomaga. Trochę uspokaja. Ja mam jeszcze królika do przytulania i nie wyobrażam sobie nie mieć żadnego zwierzątka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Innych psów też się boję. Mnie kiedyś pogryzł mój własny. Ciągle atakował. Ja z gryzoni miałam szczura i świnkę morską. Króliki też są urocze. Jedynymi "zwierzątkami", których nigdy w życiu sobie nie kupię są węże i pająki. Patrząc na nie umieram ze strachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogoda! wiem, że dla wielu szary, zimny dzień to tylko powód do większego doła, ale na mnie właśnie tak działa słońce, więc jak po całym słonecznym i ciepłym tygodniu nastał dzień taki jak dzisiaj, bury, wilgotny, zamglony... poczułam się rano zdecydowanie lepiej. Jedyny minus to taki, że coś mnie rozkłada, ale kaszląca i zakatarzona idealnie współgram z tą marną pogodą chociaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Innych psów też się boję. Mnie kiedyś pogryzł mój własny. Ciągle atakował. Ja z gryzoni miałam szczura i świnkę morską. Króliki też są urocze. Jedynymi "zwierzątkami", których nigdy w życiu sobie nie kupię są węże i pająki. Patrząc na nie umieram ze strachu.

Węże i pająki? :hide: Ohydaaaaa!!! Blee. Nawet za darmo bym nie wzięła. Panicznie się ich boję!! Nie mogłabym spać ze świadomością, że coś takiego jest w moim domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×