Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od dwóch tygodni jestem w Łodzi. Jeśli ktoś będzie chętny się spotkać, żeby pogadać to będzie mi miło :) Dopiero się odnajduję w tym mieście i kontakt z osobami, które tu mieszkają będzie bardzo pomocny. Mam weekendy wolne, też czasem wieczory, więc jestem otwarty na spotkania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób które jak ja chorują na depresję bądź schizofrenię i mają czas i chęć się spotkać, porozmawiać czy pograć choćby w ping ponga. Mam na imię Dawid, mam 30 lat, choruję od około 5 lat na schizofrenię, od pewnego czasu też na depresję psychotyczną zaliczyłem też epizod nerwicowy, biorę leki, staram się korzystać z życia na tyle ile pozwala mi los i moje możliwości. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niutek, Ja mam jakąś robotę ale marną:P. a przez jakieś trasy WZ i rozkopane centrum zawsze jest ciekawie jak chce się gdzieś dojechać:D. Na szczęście ja jak na razie mieszkam daleko od centrum a pracę mam o rzut beretem. A przygnębiające to fakt szczególnie jak się przez dłuższy czas nie wyjeżdża nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś spotkanie forumowe typu poznajmy się? Mam mało znajomych i rzadko spotykam się na mieście. Pomimo że uczęszczam do ŚDS to jednak moje życie jest towarzysko ubogie chciałbym to zmienić. Piotrkowska Street ewentualnie Kasakada na pinglu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś spotkanie forumowe typu poznajmy się? Mam mało znajomych i rzadko spotykam się na mieście. Pomimo że uczęszczam do ŚDS to jednak moje życie jest towarzysko ubogie chciałbym to zmienić. Piotrkowska Street ewentualnie Kasakada na pinglu?

jestem za ;)

kto jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś spotkanie forumowe typu poznajmy się? Mam mało znajomych i rzadko spotykam się na mieście. Pomimo że uczęszczam do ŚDS to jednak moje życie jest towarzysko ubogie chciałbym to zmienić. Piotrkowska Street ewentualnie Kasakada na pinglu?

jestem za ;)

kto jeszcze?

Ja też chętnie się spotkam ostatni raz byłem na takim zlocie pod koniec tamtego roku:). Właściwie Łódzka komórka tego forum rozpadała się jeszcze jak zaczynałem moją przygodę z tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×