Skocz do zawartości
Nerwica.com

ja wiem,że takich tytułów tu pełno,ale...będzię bardzo króci


Iska_bj

Rekomendowane odpowiedzi

...nie mam już siły. płaczę,leżę,siedzę przy kompie jak mam siłę. Nie wychodzę do nikogo, czasem nie idę do pracy tylko leżę...obecna sytuacja trwa tydzień,ale takie tygodnie zdarzają się od 3 lat. Kiedyś było to co 2-3 miesiące,teraz już częściej. Czasem np tydzień jest fatalnie,nagle któregoś dnia wstaje,uśmiecham się i już ok a za kilka godz znow dno....coraz czesciej mysle tez o samobojstwie...

chcialam isc do psychiatry,po tabletki,nie mam sily na rozmowy z psychologiem,ja juz nie moge wytrzymac psychicznie...

ale gdzie ja mam sie udac jak zadnego nie znam? chodzi mi o Torun i okolice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej powinnaś isć!! niech ci sie nie wydaje że to wyolbrzymiasz, takie problemy mimo że ludzie ich nie rozumieją są poważne i trzeba coś z tym robić póki coś gorszego się z tego nie rozwinie!!:) także nie ma co czekać, trzymam kciuki żebyś trafiła na dobrego lekarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Wróbelku....

bede probowac...o ile jutro nie dopadnie mnie gorsze dno [wtedy po prostu nie jestem sie w stanie skupic na niczym] od razu podzwonie,popytam...mam nadzieje,ze zmieni to choc troche moje smutne zycie., Jesli jest w ogole taka mozliwosc zmiany czegokolwiek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×