Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym podzieli się benzo z kolegami :mrgreen::pirate:

 

haha ja kiedys rozdawalem klony w psychiatryku, to byl zly pomysl dawac maloletniemu 4mg.

wyskoczyl przez okno wyginajac wczesniej kraty, mowil ze idzie na piwo bo ma gdzies schowana krate piwa za biedronka.

wrocil caly polamany z rozbitym lbem, tomografia i te sprawy.

ordynator chcial wzywac gliny bo wczesniej ktos mnie nakryl ze rozdaje psychotropy ale na szczescie skonczylo sie tylko na pogrozkach.

 

nie robcie tak, nie bawcie sie w lekarzy w dobrym sercem :nono:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nie jest xr forma o przedluzonym uwalnianiu to tak, inaczej straci te swoje wlasciwosci

chyba ze zrobic tak ze z rana 150mg xr + polowka i druga polowke po poludniu

ale wtedy najlepiej jakbys te polowki na pyl kruszyl

 

no właśnie to jest forma xr :) to nic , jak będę zwiekszał trza wskoczyć od razu na 300 , nie będę się bawił :)

 

-- 24 mar 2015, 20:44 --

 

3 kawa dzisiaj na bupropionie i 700 mg tyrozyny - efekt pobudzenie i trzęsące ręce :D Rezygnuje z kawy , na bupro to 1 dziennie i to tylko z 2 łyżek bo więcej już jest nie ciekawie :) ja zrezygnuje całkowicie , bo w sumie nie potrzebuje jej :D

 

-- 24 mar 2015, 20:45 --

 

piję ją dlatego bo mi smakuje , przerzucam się na herbatke :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ,nie, nie, to nie jest lek dla mnie - dla lękowca, labilnego emocjonalnie z nerwicą, well bedzie nasilał takie stastany, boje się też o zjazdy nastroju.

 

Marian, mam tego z 25 tab. ale oczywiscie nie sprzedam ci lub nie oddam, bo jest to zakazane regulaminem forum. Więc piszę to tylko zeby się pochwalić :D a moderacji nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już sama sertralina generuje silne lęki na poczatku kuracji, w duecie z wellem, to już nie fajnie się robi. Musialbym zjeść na dobę z 4mg klona by to zbić. Ale jak pisałem, well dla ludzi chwiejnych emocjonalnie nie jest raczej wskazany.

 

-- 31 mar 2015, 14:51 --

 

benzowiec84, no ale benzo Cie chroni też trochę, klon działa dość długo więc nawet jak go stosujesz raz na 3 dni, to jakieś działanie będzie się utrzymywać. Nie twierdzę, że well musi nasilac Ci lęk, oby działał jak najlepiej.

 

-- 31 mar 2015, 14:58 --

 

Pytanie: czy myślicie że można tak robić że zwiększyć dawke o 75mg(przekroić na pół) + 150 mg to bym brał 225 wellbutrinu , mozna tak robić?

To 75mg jeszcze na pół i przyjmować z tą cała 150-dziesiatką trzy razy dziennie. Np. 150 rano, 37,5 w południe i kolejne 37,5 przed wieczorem.

Musiał byś sprawdzić jak by to działało. Ale piszesz, że dobrze tolerujesz, to może nie ma sie co cackać i od razu na 300 wskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę do lekarza i ma mi przepisać ten lek. Jak go znosicie? Biorę poki co Escitalopram już 5 miesiąc. Kiepsko na mnie działa. Objawy które mi dokuczają to zaburzenia poznawcze,brak energii,impotencja, zmęczenie. Nie odczuwam żadnych lęków. Mam nadzieje ,że ten lek mi chociaż w pewnym stopniu pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bode Miller, warto spróbować, nic do stracenia nie masz, ten lek jest właśnie na takie objawy jak opisaleś. Impotencje masz? Czy zmniejszone libido?

 

benzowiec84, no to gitara jak leków nie nasila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem dzisiaj pierwszą tabletkę. Ostro mnie pobudził. Nie czuje w ogóle zmęczenia. Jest też lekkie napięcie i niepokój, ale do przeżycia.

 

no wlasnie wszyscy piszą o tym pobudzeniu po pierwszej tabletce , ja nic takiego nie uświadczyłem i może dlatego go znosze dobrze,bez napięcia lęków itp . nie pobudza mnie , tylko zlikwidował mi zmęczenie i senność , ale pobudzac nie pobudza , od poniedziałku daje 300mg. to dobry lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, napięcia i lęku już nie czuje. Było chwilowe. Faktycznie zmniejszyła się troche senność i zmęczenie. Póki co to w miarę jestem zadowolony po pierwszym dniu. Ale na ogólną ocenę przyjdzie czas po 8 tygodniach. Dobrze ,że porzuciłem terapię gównianym Escitalopramem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 5 dni biorę Wellbutrin 150mg z mianseryną 30mg. Mam nadzieję że to połączenie przywróci mi emocje oraz funkcje seksualne których pozbawił mnie cital. Na razie (poza jednym kilkugodzinnym przebłyskiem) nie czuje zbytnio działania tej kombinacji, ale będę informował co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile płacicie za ten lek? Wiem, że ceny refundowanych są wszędzie takie same, ale z Wellem ponoć bywa różnie.

 

-- 04 kwi 2015, 17:32 --

 

Nie wiem, czy lepiej pogadać z lekarzem o wellbutrinie, czy cymbalcie/brintellixie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×