Skocz do zawartości
Nerwica.com

< Skróty i określenia stosowane na forum >


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest temat do złośliwości, ja też wielu skrótów nie rozumiem...

Dziękuję Ci ;)

Nie ma za co, akurat nie pisałam tego w Twojej obronie a jak ja to widzę.

Też nie rozumiem wielu skrótów używanych przez użytkowników ale po prostu mam na to w******e bo jesli ktoś używa słownictwa znanego tylko w wąskim gronie to widocznie nie interesuje takie osoby, aby inni to zrozumięli więc po co mam się tym przejmować ;).

 

Chodzi tylko o to, że jak zwykle zebrała się forumowa mafia, żeby wtrącić swoje 5 groszy nic nie wnoszące do tematu i zrobic burdel (gdzie jest Moderacja pytam się :twisted: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do złośliwości, ja też wielu skrótów nie rozumiem...

Dziękuję Ci ;)

Nie ma za co, akurat nie pisałam tego w Twojej obronie a jak ja to widzę.

I właśnie o taki trzeźwy osąd mi chodziło ;) Nie o obronę mojej osoby, tylko o ukazanie pewnych prawidłowości ! ( które od dłuższego czasu pojawiają się w różnych tematach, wcale nie tylko moich ! )

 

Chodzi tylko o to, że jak zwykle zebrała się forumowa mafia, żeby wtrącić swoje 5 groszy nic nie wnoszące do tematu i zrobic burdel (gdzie jest Moderacja pytam się :twisted: ).

Wolą usuwać wątki Ahmy lub detektywa :bezradny:

 

Hobby może i należy do mafii, ale przynajmniej nie dokopuje innym :brawo: I nie zarzuca komuś lansowania się na każdym kroku, samemu mając więcej postów ode mnie ( akurat nie Hobby ) :D Ja to potrafię docenić ... no i jego podwórko jest dla wszystkich otwarte :great:

 

Nie rozumiem osób, które mają pretensje, że ja wypowiadam się w tematach, o których nie mam pojęcia, a sami robią to samo.

Tyle, że ja mam więcej szacunku i tolerancji dla innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, zgadza sie ja jestem tym co byl normalny i poszedl udawac swirka , a poznej juz go nie chcieli wypuscic :(

ty jestes ten mlody co sobie pociupcial w filmie, a pozniej pocial łapki :great:

masturbov to wodzu :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobbi coś pochrzaniłeś bo fakty się nie zgadzają żebym mógł być tym szczypiorem co zaliczył hookerkę w psychiatryku. Ja się spasłem i postarzałem od leków i jestem Bancini, leżę sobie pod oknem bo jestem zmęczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bancini :) :) :) a dzis wlasnie dumalem jak to zem sie stoczyl i zdziecinnial przez tyle lat ale widze ze jednak rejbus i w tym jest lepszy niz ja.

 

masz racje pochrzanilem fakty , wodzu to dobi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie co to za dyskryminacja !

ja bardzo lubie arasze i jej tematy dlatego tez ochoczo sie w nich wypowiadam

i rowniez nie rozumiem skad te morze jadu i fala krytyki :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×