Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Hej Słonko*****, jak fajnie że jesteś!

Na targach zobaczę co mi wpadnie w oko z piękności koralikowych, jedynie co na pewno chcę, to młody wypatrzył męską bransolkę z koralików i obiecałam zobaczyc, czy uda mi się takie kupic. Mam też pomysł na bransolkę dla siebie, potrzebuję jeden srebrny składnik i koraliki.

Chciałam Ci powiedziec, że za miesiąc łapkę sobie podamy, bo będę bez leków. :shock: Doktor chce zobaczyc ,co się będzie działo, jak odstawię Sulpiryd, więc zmniejszam dawkę, a za 3 tygodnie odstawiam. Będzie jazda! :zonk: Zapisał mi tylko jakąś ziołowkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kombinuje , co mi zapisac innego tylko chce zobaczyc, jak funkcjonuję bez leków, na własnych hormonach, bez podwyższonej prolaktyny. Czyli co będzie - czy bardziej depra, czy lęki, a może się uda ciągnąc na samej terapii i ziołówce. Taki test... :bezradny:

Zapisał Sedatif PC, mówi, że on specjalnie nie jest za takimi specyfikami, ale pacjenci chwalą i pochlebnie piszą specjaliści. Nie wiem, ile kosztuje, bo jeszcze nie byłam w aptece. Chcę zacząc odstawianie od soboty, gdyby coś się działo, bo piątek jest dla mnie ważny i nie mogę miec jazd.

 

Wiedziałam, że poczujesz się lepiej, mówiłam Ci, że coraz lepiej brzmiałaś, mimo że sama tak tego nie czułaś. Życzę Ci Kochana, żeby Ci ta faza zwyżkowa jak najdłużej została. :great:

 

-- 25 mar 2015, 21:01 --

 

Enii, Ja mam w telefonie taki lekki delikatny budzik nastawiony, bo i samo bzyczenie by mnie obudziło. A typek nie był się w stanie obudzic telefonem, więc narzędzie tortur sobie kupił... :D

Lubiłam prowadzic szkolenia. To było dawno, w innym życiu, eh. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Slonce a sedatif ponoc wlasnie dobry wiec oby dziala na Ciebie ! Moze dasz rade bez lekarstw:) Zawsze warto sprobowac , tylko jak bedziesz czula ze cos nie halo sie zaczyna to w te pedy lec do lekarza zeby znow sie stan bardziej nie poglebil.A wspominalas o tym doxepinie???

 

Ja musze przerobic moje zaakceptowanie choroby oraz dac sobie pozwolenie na slabosci a z tym bedzie ciezko.

 

Tez mam ochote na bransolke..... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

dziś u mnie lepiej, miałam terapie i grupowa i indywidualna

ale smutno mi bo kolega na terapii robil takie nasze charakterystyki i o każdym cos powiedział, nawet o tych których krocej zna a o mnie ze nie moze mnie rozgryźć ze mam zmienne nastroje

bo ja sama nie wiem jaka jestem, chciłabym samą siebie poznać :why:

 

dziś tak jakoś mam więcej energii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Kochana :********* no i wcale nie znaczy to zle ze kolega nie mogl Cie rozgryzc.Ja na grupowej mialam problem z mowieniem o sobie , nie chcialam calej tej "publicznosci" po prostu pewne sprawy wydawaly mi sie zbyt intymne na to by mialo o nich tyle osob sluchac.

Ja na mojej nie mialam w ogole indywidualnych spotkan z T. Jak poszlam i o takie poprosilam to nie bylo czasu..... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Super ze taki kontak z lekarzem masz ! to ogromnie wazne i jakies bezpieczenstwo wnosi :)

Wlasnie jak sobie pomysle znow o terapii to mi zle . Na tej az dostalam dusznosci bo ja nie umiem akacptowac siebie takiej , zawsze bylam bardzo samodzielna , silna , czynna zawodowo , udziealam sie duzo i w roznych dziedzinach zycia bralam udzial a teraz tak se kapcenieje chociaz podobno wg T nie tylko ja tego nie widze. Ale to zalezy do jakiej kto samodzielnosci i aktywnosci przyzwyczajony.

 

-- 25 mar 2015, 21:24 --

 

JERZY1962, Jerzyku jak sie czujesz ????? :********* buziaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Enii, platek rozy, amelia83, Marcin2013, witajcie :D

 

Wyczuwam poprawę nastroju na forum, na spamowej głównie. To dobry znak.

U mnie, z kolei, troszkę gorzej, muszę umówić się z Panem Masażystą, nie wytrzymuję już z bólem kręgosłupa, czy mięśni :mhm:

Słońce drażni mnie, jak zwykle ;) Ciśnienie wzrasta...i tak będzie do ustabilizowania się pogody...każdy ma jakieś problemy, wiadomo.

Z fryzjera muszę zrezygnować - nie wysiedzę, kupię tylko szampon lub farbę, by zlikwidować siwiznę...

 

amelia83, Karinko, może to zasługa Karmen :D:?:

Bądź cierpliwa.poznasz siebie, określisz, terapia temu służy, ale wymaga czasu...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Aniu Kochanie:********* przykro ze ten kregoslup tak boli. ja tez mam bole ale kolan spore , chyba jakas aura zla dla kosci.

A jakbys tak do fryzjerki co w domu u siebie przyjmuje poszla? zawsze to mi sie wydaje spokojniej i mozna przerwe zrobic... ja moja prosze o przerwy , zreszta ona juz wie,.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dokładnie Kochana, same nie widzimy, że właściwie czasami funkcjonujemy jak normalsi. Czasami więcej robię, działam, bardziej się rozwijam, niż jedna z moich koleżanek, która do psychiatry nie chodzi i nie potrzebuje. Tylko mnie to kosztuje.

Mam czasami Plateczkowa wrażenie, że mamy rozwiązanie na wyciągnięcie ręki, że jesteśmy blisko. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Aniu dbaj o kregoslup :********* moze troche go przesililas?Mnie u fryzjerki ciezko wysiedziec bo mnie zaczyna wlasnie szyjny bolec iz araz mam lęki w cholere . Robie przerwy i czasami wstaje sie poruszac zeby mi rece nie cierply.

Ale moja juz przyzwyczajona do moich dziwnych zachowan :)

A ja nadal wole dentyste jak fryzjera :D

 

-- 25 mar 2015, 21:33 --

 

kosmostrada, tak , tylko ze trzeba jeszcze zmienic nasze myslenie i postrzeganie siebie oraz zaakceptowac nasze zycie i funkcjonowanie takie jak teraz a z tym ciezko :why::why::why::why:

 

-- 25 mar 2015, 21:36 --

 

mnie to sie wydaje moje zycie teraz takie na pol gwizdka :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×