Skocz do zawartości
Nerwica.com

< Skróty i określenia stosowane na forum >


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, tak jak już pisałam, nie stworzyłam tego wątku z myślą o sobie,

reszta nie ma chyba problemow tego typu

Piszesz bardziej w swoim imieniu plus paru osób, które znasz, a ja wyraźnie dedykowałam wątek dla nowicjuszy :!:

Poza tym w żadnym miejscu nie piszę, że to jest problem ... po prostu postanowiłam założyć temat dla lepszej komunikatywności starych wyjadaczy z nowymi osobami,

które na początku mogą być zdezorientowane wypowiedziami niektórych forumowiczów, dla których np. rolki rozumie się samo przez się. Ale nie dla każdego musi !

 

Dobrze, że zaczynam mieć wyjebane na to, że zawsze ktoś się do mojego tematu lub wypowiedzi przypieprzy, bez względu na sprawę :blabla:

 

-- 23 mar 2015, 21:46 --

 

tosia_j, tak jakby Tosiu ;)

 

-- 23 mar 2015, 21:47 --

 

To nie jest temat do złośliwości, ja też wielu skrótów nie rozumiem...

Dziękuję Ci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bardziej w swoim imieniu plus paru osób, które znasz, a ja wyraźnie dedykowałam wątek dla nowicjuszy :!:

 

Nowicjusze powinni przejść chrzest, a nie od razu do grypsery startować. Świeżaki powinni do ludzi podbijać na bajerę, a nie jakieś słowniki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, a jak im ten chrzest chcesz przeprowadzić :roll: ? Ja do ludzi z sercem na dłoni, a nie jakimś bojowym nastawieniem :D Na wszystko przyjdzie czas :mhm: ( żartuję ! )

 

Argish, nie musi się Tobie podobać, to co ja piszę i robię :bezradny: Jakoś będę musiała z tym żyć !

Jak jesteś taka mądra, to wymyśl coś ciekawszego i zobaczymy, jak to inni ocenią :? Walić komenty to każdy potrafi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nowicjusze powinni przejść chrzest, a nie od razu do grypsery startować. Świeżaki powinni do ludzi podbijać na bajerę, a nie jakieś słowniki. :D

Zaprawdę Hans :-)

Dropsy=leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, to dobrze, ale jednak sporo czasu tu spędzasz i jakby nie patrzeć nabiłaś w krótszym czasie więcej postów ode mnie ;) ( pomijając, że nie jest to Twoje pierwsze konto ). Ja szanuję, to jak Ty spędzasz tu czas, to Ty postaraj się uszanować innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, wiesz ja tu jestem już 4 lata i jak by zsumować wszystkie moje posty z tych lat to może wyszło by tylko ciut więcej niż ty masz teraz, a jesteś rok więc nie mów mi kto więcej pisze. Bo raczej widzę częściej ciebie jak zakładasz tematy na całą stronę czy piszesz elaboraty w innych postach także sorki ja bym nie miała na tyle czasu by pisać takie opowiadania jak ty 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, a u Ciebie na podwórku też mogę :roll: ?

 

Argish, widocznie mam taką potrzebę :bezradny: Wolny kraj. Ja nie mam nic do Ciebie, a wspomniałam o tych postach tylko dlatego, że mi zarzuciłaś temat z dupy :? Ale skończmy już tę dyskusję, bo z założenia to ma być inny temat 8) Mnie już prywata powoli męczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×