Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

helloooo

oto kotecka moja

 

-- 23 mar 2015, 21:10 --

 

u mnie gdyby nie kotecka moje wielkie szczęście w której zakochujemy się wszyscy

to bym pewnie nie wstała z łóżka

mam dosyć siebie i swoich jęków

nie miałam dziś siły na terapię jechać

powiedziałam terapeutce, że jutro już będę

zle mi ze sobą, nienawidzę siebie takiej

 

jutro będzie lepiej :P

ważne, że mam moja bejbe :105:

co u Was?

Enii, ;):105:

cyklopka, Marcin2013, proszę bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogodna jest cudna

włożyłam dziś baleriny :D

Fajnie :great:

Ja właśnie chciałam kupić baleriny...

 

Oglądam fejsbuka kolegi, potem koleżanki kolegi, trafiam na jakieś zdjęcie konkursowe typu wygraj buty, klikam, sklep internetowy z tanimi butami i czerwono-czarne lakierki z kokardką za 5 dych :brawo: Tak miało być :mrgreen:

 

Jutro idę na warsztaty wokalne, bo są o fajnej porze, wtorek przed południem, kiedy dziwni ludzie mają czas :twisted:

 

I jeszcze zadzwonię się zapisać na badania :mhm: Ale mnie jelito... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam potworne lęki, już myślałam, że mam to za sobą. Sądzę, że bóle kręgosłupa nasilają te przykre odczucia/?/. Mimo to, wybraliśmy się z Mężem po zakupy, głównie ubraniowe. Myślałam, że będę uciekała z autobusu, gdzieś, byle daleko...

Ale wytrzymałam i dojechaliśmy tam, gdzie planowaliśmy.

Kupiłam kilka fajnych rzeczy. Zmęczyłam się przymierzaniem, wybieraniem. To już nie sprawia mi przyjemności takiej, jak kiedyś... fakt, że płaszczyk ładny /zamówiony przez internet musiałam odesłać, bo był za duży/, ciepły zółty, wełna z domieszką czegoś... Pierwszy raz skusiłam na ten odcień, ale zamarzyłam ożywić się...

Po raz pierwszy / od 30 lat/ także kupiłam spodnie dżinsowe-moi Panowie mnie namawiali od dawna i choć nie przepadam za kobietami w dżinsach w ogóle, a już w moim wieku szczególnie, fason, który wybrałam podoba mi się, dobrze leży -klasyczne, proste, niezbyt wąskie nogawki...

Wróciłam zmęczona tak bardzo, że zasnęłam na 2 godziny nieprzytomnie...dlatego teraz nie śpię.

W weekend mam uroczystości rodzinne, więc coś nowego przyda się.

Najbardziej martwi mnie fryzjer. Chyba naprawdę zamówię wizytę domową :mhm:

 

-- 24 mar 2015, 01:47 --

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

W ciągu dnia nie zaglądam tutaj często, bo czasu brak...ale w nocy przeglądam posty z całego dnia, wiem mniej więcej, co się dzieje na Wyspie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, kolototerapia jest dobra :great: Ja zauwazyłam że jak mam dzień na NIE to zdecydowanie ubieram sie na ciemno :hide:

Bardzo możliwe że to wina bólów kregosłupa (może podobne odczucia wywolały pierwsze lęki<??)

 

Najwazniejsze że zakupy udane :great:

 

amelia83, śliczna jest <3

Nie przestrasz się ze bedzie wymiotowała ale to chyba wiesz że koteczek musi :D

 

Czekam na @, głowa mnie boli. I ledwo zyje po wczorajszym dniu z menedzerką 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Aniu :*********przykro mi ze lęki znow dopadly , niestety tak to bedzie .

Nie wyjdzie sie calkiem z tej choroby i lęki dopadac beda co jakis czas.Moja T tak twierdzi i druga T ktora testy robi tez tak mowi oraz moje wlasne doswiadczenie. :x

Ale dzien stracony nie byl bo zakupy zrobilas fajne! :great::great: Wyciagnales z kiepskiego dnia ile sie dalo! :brawo:

Dla mnie tez fryzjer gorszy jak dentysta.

Ciekawa jestem ile takie strzyzenie domowe kosztuje?????

 

Witajcie Wszyscy :******** :papa::papa:

Ja na terapie zaraz pedze.

Milego dzionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, :Dplatek rozy, :DAhma, :D

 

Problemy lękowe nie są mi obce, w końcu znamy się od ponad 40 lat :shock:

Jeśli jednak są one spowodowane konkretną przyczyną / w moim przypadku ból kręgosłupa/, jestem w stanie jakoś funkcjonować.

Najtrudniejsze są lęki irracjonalne...wymagają ciężkiej pracy ;)

 

Enii, to fakt, że nastrój wpływa na wybór kolorów...

Zakupy naprawdę udane :D

 

platek rozy, Kamilko, dzwoniłam do jednej z Pań i za zwykłe strzyżenie zażyczyła sobie 100 zł z dojazdem, trochę za dużo. Mam jeszcze kilka telefonów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, kolototerapia jest dobra :great: Ja zauwazyłam że jak mam dzień na NIE to zdecydowanie ubieram sie na ciemno :hide:

a jak ja mam wszystkie bluzki czarne to cos znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, tym pytaniem przypomniałaś mi pewną sytuację :smile:

na studiach facet od pedagogiki na zajęciach coś mówi (już nie pamiętam na jaki temat) i w pewnym momencie rzucił, że ludzie ubierający się na czarno są uważani za smutnych/nudnych.... jego mina była bezcenna gdy zorientował się, że ja siedzę w pierwszej ławce w CZARNEJ bluzce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć kochani

u mnie na terapii niedobrze, zle się tam czuję, obco, na innych terapiach było mi dużo lepiej...

a do tego ta pustka, bezsens, brak emocji :roll:

jak wróciłam do domu to kotecka się cieszyła jakie to słodkie :105::D:D

jasaw, :*** i tak kochana dużo udało Ci się zrobić mimo lęków, super!!

tosia_j, chyba nic nie znaczy :D lubisz czerń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, acherontia-styx, jasaw, mirunia, amelia83, tosia_j, :********Hey kobietki .

 

jasaw, to bardzo duzo za strzyzenie domowe, ciekawe czy ceny u innych fryzjerek beda podobne?

Mnie mecza irracjonalne lęki ale i takie od samopoczucia zlego tez.

 

 

amelia83, Kochana ale moze pozniej bedzie lepiej , jesli pewne rzeczy tam przerobisz?

 

mirunia, o to juz u Ciebie widze wiosenne - przedswiateczne sprzatanie:) :great:

Ja znow nosem krece na swieta.

Na terapii omawiamy teraz moj perfekcjonizm , nie lubienie siebie w chorobie , oraz dazenie za wszech miar do samodzielnosci bez chwili slabosci.

Ciezka tematy bo ja na slabosci sobie pozwolenia nie daje.

Stad moje karcenie sie i wieczne niezadowolenie z tego jak zyje teraz.

T powtarza ze jestem przeciez samodzielna a ja powtarzam ze nie tak jak dawniej i ze nie umiem sie zaakceptowac taka.I nad tym pracujemy.

 

A dzis po terapii polecialam na miasto za butkami , pozniej zakupy i zahaczylam o sklep medyczny kolezanki , nastepnie obiad i do sasiadkiz ajrzalam , bo dzwonila ze robila czystki w szafie i dostaly mi sie diwe sukienki w ktore sasiadka nie wejdzie .Jedna sliczna z kremowej koronki taka do kolan ( bede ja nosila do balerin i mojej kurtki z eco skory) a druga taka olowkowa , czarno biala ala lata 50 , bardzo wyjsciowa , elegancka .

No a teraz mam kawe i sprzatam.:) i tyle z mojego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×