Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Argish, Słoiki to ludność napływowa do stolicy, wzięło się to z tego, że w niedzielne popołudnia i wieczory ze wszystkich stron Polski do Wawy suną ludzie w kwiecie wieku produkcyjnego, a w ich torbach, walizkach w tudzież innych pakunkach obijają się i wydają charakterystyczne odgłosy słoiki z mamusinymi przetworami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, hej

Depresja To Ja, mówiąc szczerze, to dziwię się ludziom, co tak ochoczo spędzają lato nad naszym Bałtykiem, ceny z kosmosu, pogoda niepewna, woda zimna, plaże w petach. Za takie pieniądze można znaleźć świetne opcje w Grecji, nie mówiąc o krajach arabskich czy Turcji. Tam pogoda jest w sezonie nie płata figli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Hola Amiga!

pinda, wiesz...czasem ta żartobliwość coś tam kryje ;). Znam trochę osób mieszkających w Wawie zarówno od zawsze jak i ludność napływową więc conieco się nasłucham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, bo to Polska :D:D:D. Jeszcze mozna zrozumiec ceny noclegów nad polskim morzem pod warunkiem, że plaża to plaża i czysta woda. A tam, idziesz sobie plażą a tu ciul...jebutna rura przez środek przebiega i jakiś syf do morza wpuszcza :D.

 

-- 22 mar 2015, 22:05 --

 

pinda, a lubisz arabów?

Arabowie to jeszcze nie są tacy najgorsi jeśli nie jest ich dużo ale cieszcie się, że Hindusów w Polsce nie macie :D. To dopiero skurwiele, na dodatek jeździć nie potrafią i wpierniczają się pod koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, no właśnie, ja to zawsze na last minute jeżdżę ;) nie muszę niewiadomo ile planować, all inc czasem są za naprawdę przystępne pieniądze :) I nie czuję się jak frajer, który przepłaca :) Bałtyk nie na moją kieszeń ;)

 

-- 22 mar 2015, 23:07 --

 

blah!blah!, tak, ludzie co mieszkają w Wawie 2,3 lata są już "stąd" :) jakże można to negować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×