Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Interstellar na trzeźwo...

 

no to jak nie jesteś (?) jednak gejem, to może odpuść, bo jedyną rzeczą wartą uwagi w tym ckliwym gównie był główny aktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda, czarna dziura!! i chyba poza nią od strony naukowej Thorne czuwał nad paroma jeszcze zjawiskami w filmie, więc chciałbym to przemyśleć kiedyś jak odzyskam może trochę mózgu

 

-- 22 mar 2015, 15:32 --

 

a że całe te gówienko ckliwe z córeczką tatusia do wyrzucenia to wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem do poduchy takiego horrora:

 

http://www.filmweb.pl/film/Oculus-2013-655542

 

Przypadło mi to to do gustu nawet. Może nie jakiś bardzo straszny ale wszystko co lubię: elementy psychologiczne, trochę zuych mocy, ładna aktorka. Nawet motyw psychuszki się znalazł :D .

 

A dziś zabieram się za "rozdziewiczanie" Sincity. Aż wstyd się przyznać, ale nie widziałem do dziś :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem się zmusiłem do dokończenia Vikingów - wcześniej skończyłem na pierwszym odcinku drugiego sezonu, który był dla mnie czymś w rodzaju Mody Na Sukces, ale ok - teraz w 2 dni obejżałem pozostałe odcinki, aż tu w końcu pierwszy odcinek trzeciego sezonu i znowu jest dla mnie totalnie bez sensu. Czy ktoś może mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego oni nagle nie ogarniają angielskiego, chociaż przez poprzednie 2 sezony jakoś nie mieli z nim problemu? Laghercie nagle typ musi tłumaczyć angielski? Seriously?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam ostatnio 2 odcinki Black Mirror, mam mieszane uczucia; sam pomysł, fabuła całkiem ciekawe, przewrotne, a jednak czegoś brakuje w tym serialu, aby nazwać go ulubionym; mimo wszystko skłania do refleksji, za co reżyser serialu powinien dostać punkcik u Boga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogląda 12 małp? Podobno najlepsze co do tej pory Syfy wyprodukowało, tylko mierząc ich miarą to huh...pamiętam około roku temu jak obejrzałem pierwszy odcinek czegoś co zwie się chyba Helix, to było tragiczno-komiczne doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogląda 12 małp? Podobno najlepsze co do tej pory Syfy wyprodukowało, tylko mierząc ich miarą to huh...pamiętam około roku temu jak obejrzałem pierwszy odcinek czegoś co zwie się chyba Helix, to było tragiczno-komiczne doświadczenie.

Jeszcze nie, zbieram na dysku 1 sezon. Potem obejrzę całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Fury, Pociski smugowe w prawie każdej możliwej broni , w dodatku w dwóch kolorach - czerwone lasery u Amerykanów i zielone u Niemców niczym rebelia i Imperium w Gwiezdnych wojnach! W pewnym momencie było takie ujęcie, że nie mogłem przestać się śmiać. :D 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×