Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Hans, oby jak najdłużej ale ściągają na nas ciezkie działa.

Ponoć szantażowali i Kopacz i Schetyne i Komora w UE że jak dżender nie bedzie wprowadzony i zboczenie zalegalizowane to odetną kase z Unii albo beda tak szukac haków na nasze projekty by jak najwiecej funduszy wstrzymac az sie skonczy okres programowania.

Musimy być jak Rocky, jak Tommy Lee Jones w ściganym....albo ostatecznie jak Pułkownik Wołodyjowski w Kamiencu.

Nie oddamy ani kamienia ani guzika. Predzej wysadzimy ten kraj w piździec, ale genderystom turkom sie nie damy.

To oczywiście w ramach żartu by koledzy z lewicy nie zaczynali mnie hejtować za mocno :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tych postulatów, do normalności wiele nam jeszcze brakuje. :(

 

Ja wprowadziłbym jeszcze zakaz produkcji prezerwatyw, zakaz pracy w niedziele (zamiast tego zorganizowałbym na miejskim targu jakieś uciechy dla publiczności, np. palenie na stosie innowierców czy torturowanie osób, które obcowały ze sobą przed ślubem).

 

No i trzeba by wyplenić to lewactwo ze szkół, słyszałem, że w niektórych instytucjach zajęcia nie zaczynają i nie kończą się modlitwą. Przecież to wylęgarnia przyszłych dewiantów życiowych. :evil:

 

:mrgreen:

 

Zawsze mnie dziwi to, jak niektórzy uznają siebie za zdecydowaną większość i twierdzą, ze są terroryzowani przez mniejszość. Jak się ktoś czuje terroryzowany, to może z nim cos nie halo? :D I skąd ktoś wie, czego pragną ludzie (i jacy ludzie? są ci lepsi i gorsi)? Już chociażby tu na forum opinie sa podzielone, bo ludzie chcą różnych rzeczy, mają różne poglądy. Ja tez chcę normalności, np. bez oszołomstwa politycznego :D A rozkradanie i korupcja - to akurat nie podoba mi się bez względu na to, czy ktoś to robi pod szyldem lewicy, czy prawicy.

A opinie dotyczące chociażby in vitro są mocno w narodzie podzielone i bynajmniej nie przebiegają one wzdłuż granic: katolik / ateista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być także tak by większość katolicka była obrażania poniżana i poniewierana we własnym kraju.
jakoś tego nie zauważyłem, a jakie są niby tego objawy. A co do Gender to to jakiś typowo medialnie rozdmuchany temat bo nikt tej tzw ideologii w Polsce nie wprowadził w życie.

 

Owszem zachodnia Europa jest dla mnie zbyt lewacka bo pozwoliła się zdominować przez poprawność polityczną na której żerują muzułmanie którym wszystko wolno i kto jest przeciw to morda w kubeł i do więzienia za rasizm i nietolerancję , tak tam to wygląda a muslimy robią se co chcą i są tłumaczeni jako ofiary ze wszystkiego złego co by nie zrobili. Ale poniekąd to skutek specjalnym praw przyznawanym religiom jako takim i szacunku dla innych tradycji. Europa niestety odeszła od idei oświecenia i pogrążyła się w multikuluralizmie i relatywizmie kulturowym a to największe zło tego świata a nie żadne gender czy sekularyzm.

 

Musi wrócic normalnosc która była zanim po Europie zaczeło szalać lewacko-genderystyczne zboczenie jak dżuma w sredniowieczu.
Dżumą europy jest islam równie prymitywny co Chrześcijaństwo w średniowieczu i to jest prawdziwe zagrożenie a nie geje i lesbijki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Gierka chociażby na Śląsku ( i nie tylko ) był porządek ... a teraz co mamy :roll: ?

 

Odważna teza jak na wątek antylewacki :great: .

A co ?! Ciągle zarzuca się mi asekuranctwo w moich wypowiedziach, to piszę, co myślę ... nie było takiego bezrobocia, gospodarka miała się całkiem nieźle, nie było wszechogarniającej rozpusty ... ludzie mieli bardziej poukładane w głowach. I to wcale nie chodzi o to, że je mam coś przeciwko np. mniejszościom seksualnym ... daję

każdemu prawo do wolności, ale nie trzeba tego akcentować na każdym kroku. Tak naprawdę te wszystkie sprawy, którymi zajmuje się obecna władza mają odciągnąć uwagę

od problemów, z którym mierzy się większość społeczeństwa, bo rząd ma ich w dupie do czasu następnej kampanii wyborczej. Oni już nam pokazali tę piękną zieloną Irlandię ... tylko niebawem, jak sprywatyzują lasy, to będzie tak jakby mniej zielona :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a ty jak zwykle z krucjata antyislamską.

Ale że islam zagrozeniem jest to prawda najprawdziwsza. Na szczescie w Polsce islamistów prawie ze nie ma do tego nie pojawia sie bo nie maja po co do nas jechac bo u nas bezrobocie i nedza dla swoich obywateli a co dopiero dla jakichs islamistów.

Choc tecze na placu zbawiciela mogliby od niechcena wysadzic raz na zawsze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Za komuny w ogóle nie było bezrobocia z definicji. Jednym się żyło gorzej innym lepiej niż teraz ale były mniejsze dysproporcje w dochodach niż dzisiaj a duże rozwarstwienie to źródło niezadowolenia społecznego mimo że np za komuny za przeciętna pensję można było kupić 2-3 razy mniej rzeczy.

 

Ja nie zauważam w Polsce lewakoterorzymu, a na pewno nie na taką skalę jako katoterroryzmu który objawia się na w pół przymusową religią w szkole i obecnością kleru na każdej uroczystości państwowej.

 

-- 22 mar 2015, 19:28 --

 

Choc tecze na placu zbawiciela mogliby od niechcena wysadzic raz na zawsze. ;)
już wolałbym z dwojga złego kopulujących publicznie gejów niż kobiety w burkach i blokujących ruch modłami muslimów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islamistów w Polsce nie ma, ale jest prężnie działająca banderowska V kolumna, która swoje macki rozpostarła od polityki, poprzez media, aż do biznesu. I z uwagi na polityczną poprawność oraz kierowanie się mitem Giedroycia, nie można nic na nich powiedzieć. Aż dziw bierze, że ostatnio Miller się wypowiedział, że polski rząd powinien coś zrobić w związku z narastająca na Ukrainie falą nacjonalizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było wszechogarniającej rozpusty ... ludzie mieli bardziej poukładane w głowach.

 

Teza mocno dyskusyjna. Ta niby wszechogarniająca rozpusta była zawsze, tylko wcześniej o niej nie było tak głośno, bo nie było mediów, które by pokazywały swobodę seksualną. Myślę, że obecnie wcale nie jest jej więcej, a jest przede wszystkim mocniej nagłaśniana. I jeszcze zwróć uwagę, ze dawniej ludzie mieli mniej opcji spędzania wolnego czasu, bo nie było kompa, internetów, gier. Więc co robili ludzie w ramach rozrywki?;) Dziś mają o wiele więcej alternatyw, niż kiedyś, a więc i wybór większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niby wszechogarniająca rozpusta była zawsze, tylko wcześniej o niej nie było tak głośno, bo nie było mediów, które by pokazywały swobodę seksualną. Myślę, że obecnie wcale nie jest jej więcej, a jest przede wszystkim mocniej nagłaśniana.
To oczywiste, przecież za komuny nie wypadało pisać źle o socjalistycznym społeczeństwie a dziś media ścigają się o jak największa sensację i pojada do największej dziury aby ją znaleźć bo wiedzą co się dobrze sprzedaje. Właśnie czytam antologię reportaży obejmujący cały XX wiek i takie sensacje, niskie obyczaje jak dziś były zawsze tylko zwłaszcza za komuny ukrywane i uciszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ciekawe i przerażające jednocześnie, że wątek w którym postuluje się normalność, stabilność, rodzinę przeraża.

A wątki typu in vitro, związki homo, aborcja, eutanazja, samobójstwo etc. nie przerażaja, gender konawncja, zamiane płci.

Świat staje na głowie. Z normalności i zdrowego społeczęństwa chce sie zrobić nienormalność, a to co jeszcze 30 lat temu uznawane było za tematy tabu ze względu na swoją nienormalność chce sie nazwać normalnością. SIC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, ale to chyba jakaś prowokacja, nie? To chyba niemożliwe, żeby ktokolwiek miał takie poglądy w XXI wieku. I jeszcze nazywał się większością, hmm. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, żebyś sie nie zdziwił że paru w Polsce ma jeszcze takie poglądy.....

Nie tylko w Polsce. We Francji jak Hollande zalegalizował małżeństwa Homo to odbywały się marsze i protesty w paryżu liczące prawie po milion osób.

Tam sie paru znalazło. Znajdzie sie paru i u nas :D

 

-- 22 mar 2015, 18:50 --

 

Duch w narodzi mimo lewackiego gender ataku nadal jest silny.

Przezylismy radziecka komune. Przezyjemy europejska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, ale to chyba jakaś prowokacja, nie? To chyba niemożliwe, żeby ktokolwiek miał takie poglądy w XXI wieku. I jeszcze nazywał się większością, hmm. ;)

nie wykluczone (chociaz mnie nie warto pytac bo ja mam sklonnosci do nabierania sie na wszelkie prowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, o tyle o ile zgodzę się z Tobą w pewnych kwestiach tak uważam, że nikt nie powinien mieć prawa zakazywać ludziom decydowania o własnym ciele i życiu - tyczy się to In invitro i aborcji. Ludzie powinni mieć wybór bo to ich życie a jesli jest coś niezgodne z czyimiś przekonaniami religijnymi to po prostu tego nie zrobi.

 

A ja np. nie życzę sobie, żeby kościół i emerytury dla księży były finansowane z podatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wątki typu in vitro, związki homo, aborcja, eutanazja, samobójstwo etc. nie przerażaja, gender konawncja, zamiane płci.

Świat staje na głowie.

aborcja i eutanazja były powszechne już w społeczeństwach pierwotnych, a homoseksualizm istniał zawsze choć często ukrywany może poza antykiem. Tylko teraz o tym wszystkim się mówi a kiedyś to szczętnie ukrywano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I powinno sie ukrywać tak jak było.

Mężczyzna z mezczyzna ani kobieta z kobieta to nie jest normalność nie ze wzgledu na wiare ale ze wzlgledu na zwykła biologie. Jak ktos nie wierzy w Boga to niech uwierzy w Karola Darwina, ewolucje i matke nature. A stara mateczka ziemia jak tworzylła ludzkosc z bakterii nie przewidziała tego by osobnik meski miał możliwość rozrodu nie tylko z osobnikiem zenskim ale i z meskim tez. Jesli ktos chce se byc w takim zwiazku to prosze bardzo droga wolna po to jest wolnosc i demokracja. Ale zeby było 2 kolesi do tego adoptowane dziecko i żeby to sie nazywało rodziną jak chce gender UNIA to niet. NEVER!

Przeciez to było jest i bedzie chore....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek,

 

- jeśli coś jest faktem, ale nam się nie podoba, to powinno się to ukrywać (jak małe dzieci, zamykają oczy i problemu nie ma)?

 

- ludzie tworzą związki nie tylko po to, żeby robić dzieci, dlaczego Ci to przeszkadza? W naturze jest wiele zachowań homoseksualnych, więc ta mateczka Ziemia miała jakiś inny plan, nie taki jak Twój.

 

Skąd u Ciebie taka tendencja do nakazów, zakazów i kreowania świata według własnego światopoglądu? Masz kościoły, możesz założyć rodzinę, jesteś wolnym człowiekiem. Dlaczego chcesz zabrać innym ich życie, ich wybory? Nie rozumiem tego, tym bardziej, ze ci "inni" w żaden sposób Ci nie zagrażają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×