Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kuracja - Film :)


Gość norm

Rekomendowane odpowiedzi

Kuracja - spektakl Teatru Telewizji według powieści Jacka Głąbskiego o tym samym tytule.

Sztuka opowiada o losach młodego naukowca, który pada ofiarą wymyślonego przez siebie eksperymentu. Andrzej Majer, pełen zapału lekarz psychiatra, postanawia zgłosić się na trzy miesiące do szpitala psychiatrycznego jako pacjent, aby gruntownie poznać tajniki swego zawodu (i oczywiście lepiej zrozumieć swoich podopiecznych). O swoim eksperymencie informuje tylko bezpośredniego przełożonego, prof. Walasa i prof. Zimińskiego- ordynatora oddziału prowincjonalnego zakładu będącego miejscem "kuracji". Obaj ostrzegają dra Majera o ryzykowności (z wielu względów) jego przedsięwzięcia, ten jednak upiera się przy swoim- ma udawać chorego na schizofrenię młodego inżyniera.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LwogQ6eo5yY

 

:) film mnie rozbroił w paru momentach, klimaty podobały mi się szczególnie dlatego iż miałem okazje być na oddziale zamkniętym... nawet fajnie się skończył... ^^

 

polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było mocne... Ukazane w taki sposób w pewnym sensie podnosi na duchu i dodaje wiary by walczyć.. Walczyć o Siebie by nigdy w takie miejsce nie trafić. Nie wiem na ile jest to przekolorowane, na ile realne - czy tak właśnie wyglądają takie miejsca? Obserwując działanie naszej służby zdrowia o stan opieki nad pacjentem przebywającym w takim miejscu nie liczyłabym na coś ponad to...

 

Jestem przerażona..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzygać sie chce :!::!::!::cry::?

 

[Dodane po edycji:]

 

właśnie dlatego napewno lepiej sie powiesić bo tam też niema życia,tyle że wszysko sie czuje.

 

[Dodane po edycji:]

 

szpital?leczenie?lekarze?pielęgniarki?przecież to legalny obóz zagłady który funkcjonuje "zgodnie z prawem".jak można wyleczyć zdrowego pacjent albo z lekkimi objawami ciosami pięścią w brzuch,kopanie,truciem potężnymi dawkami prochów,elektrowstrząsami kiedy w końcu sra pod siebie,kończy na wózku.wkońcu wącha stokrotki od spodu.a personel powie:błąd w sztuce,stan był na tyle poważny że nie udało sie uratować.to personel jest niebezpieczny a nie pacjenci. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×