Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie pod Lidlem to pewnie bitwa od rana była w stylu tych pod Grunwaldem jak się mohery ustawiły i jak znam mentalność swego miasta :mrgreen:

Na szczęście obczailiśmy z ojcem takiego Lidla, że się spokojnie da zrobić zakupy, nawet w dzień, kiedy ciuchy rzucą 8)

 

W ogóle zamiast się uczyć to się zacieszam na sobotnie spotkanie, myślę w co by się ubrać, chętnie bym już zamieniła puchowy płaszcz na skórzaną kurtkę. A oprócz tego, że będzie masa przystojniaków w okularach i kraciastych koszulach, to mam nową koleżankę, co się zgadałyśmy przez fb pod pretekstem gustowania w takim jednym wokaliście i się też w końcu zobaczymy.

 

-- 19 mar 2015, 21:49 --

 

mirunia, dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to koleżanka ze szkoły się strasznie śmiała z ludzi, którzy kupują ciuchy w Lidlu, fakt, jest to trochę cebulackie grzebać w tych koszach i rozrzucać szmaty bez opakowań na wszystkie strony, ale z drugiej strony w tej jej Zarze i Orsay'u to przecież towar szyty przez tych samych Chińczyków :bezradny:

Nie dam się, będę z dumą nosić moje ciuchy z hipermarketów spożywczych (mam jeszcze cudną bluzę i ledżinsy z Carrefoura), zubożała szlachta, ale zawsze szlachta 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, http://www.alinarose.pl/2012/09/naturalna-pielegnacja-wosow-siemie.html ja gluta robilam wedlug tej dziewczyny ;)

A wloski mam ladnie wygladzone :) i mieciutenkie :105:

 

cyklopka, tez mam z Lidla kilka rzeczy, miedzy innymi szara welniaczkowa sukienke ktora uwielbiam :mrgreen:

 

Ide do lozka z ksiazka i pogapie sie na tv.

Dobranoc Kochani :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, Na tej Spamowej to potrafią podbudowac, co? :mrgreen:

 

cyklopka, Ja też jestem dumna i blada z kombinowania ciuchów z różnych źródeł i moje spodnie z lidla są zaje.... O! Niczym się nie różnią od drogaśnych dżinsów. Jeszcze raz o!

 

Jakie to fajne , jak człowiek ma ochotę się ubrac i sprawia mu to przyjemnośc. Dawno tego nie czułam. Idzie ku lepszemu! :great:

 

W poszukiwaniu cienkich skarpetek rozbebeszyłam dziś w szafie mój dział bieliźniany. I czas schowac skarpeciory i rajstopy grube na tyły. Wiosna! :D Wiem, co jutro z rana będę robic....

 

-- 19 mar 2015, 23:17 --

 

platek rozy, dzięki Kochana za przepis, śpij dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to fajne , jak człowiek ma ochotę się ubrac i sprawia mu to przyjemnośc. Dawno tego nie czułam. Idzie ku lepszemu! :great:

No to ja mam podobnie - piąteczka!

 

Chyba jutro zmieniam płaszcz na kurtkę.

 

W ogóle mówię sobie, nie rozpędzać się z wyobraźnią, dzwonił telefon koło 21-szej, a ja myślę, o! ktoś mnie chce na randkę zaprosić. A tu tylko dziewczyna z wolontariatu o jakieś wejściówki, a ja i tak jutro zajęta :roll:

 

Byłam dzisiaj w barze ze znajomymi z kursu tańca.

Stwierdzam co następuje, nie ogarniam nic na sprawdziany jutro i po jutrze, nie ogarniam tańca szkockiego, dobrze, że chociaż jedno piwo ogarnęłam, a teraz udaję, że się uczę :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, poucz się Kochana, ale mam wrażenie oparte na lekkim doświadczeniu życiowym, że kontakty międzyludzkie są jednakowoż ważniejsze od piąteczek na świadectwie. Więc kibicuję Ci entuzjastycznie w Twoich weekendowych spotkaniach, aczkolwiek za sprawdziany też kciuki trzymam ( ale nie z takim zapałem... ;) )

 

comatom, Spij dobrze, ale nie wiem co na to Twoja połówka , że z Platkiem idziesz spac... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, bo tak bym chciała, żeby te znajomości, które teraz zawieram zostały w moim życiu, nie chcę kolejnej grubej krechy czy innego szlaczka na koniec rozdziału.

A szkoła też nie ma mi służyć do bujania się ze sprawdzianami, tylko do zdania egzaminu zawodowego.

 

No i to już jest namiastka życia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani! Tak jak wspominałem wcześniej u mnie dzisiaj bardzo pozytywny dzień. Rano byłem na uczelni, udało mi się podbić legitymację i zaliczyć egzamin warunkowy. Przed chwilą wróciłem ze spotkania. Jutro o 11:30 jadę do Warszawy zawieźć znajomych na autobus do Włoch. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dni miałam wypełnione różnymi obowiązkami. Było troszkę lękowo, bo było bólowo, ale sytuację opanowałam.

Dzisiaj nawet słońce mi nie przeszkadzało :mhm:

Czekam na przesyłke jutro, zamówiłam kilka sztuk wiosennej odzieży, jak większość Pań :yeah:

Kolejny dzień z małymi ludzikami - ci to nie są złośliwi, kochają całym serduszkiem swoim - odpowiedzą po prostu szczerze na to, co dostaną od nas...

 

-- 20 mar 2015, 02:30 --

 

Zbieram się powoli do snu...DOBRANOC :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dzien dobry:********* :papa::papa:

Ja jak zwykle zdolowana , wylekniona , nijaka , jak to rano.

Do tego calkiem mozliwe ze mam ta depresje przez tabletki hormonalne bo pisze w ulotce z e dluzsze stosowanie moze prowadzic do stanow depresyjnych :bezradny: a brac ogolnie hormony musze bo endo musi byc trzymana w ryzach.

Mam miec zmienione zobacze , moze na tych innych bedzie lepiej?>

Bo juz nie mam sil.

 

Jakie plany na weekend macie?

Ja chce jutro na Targi sniadaniowe jechac a w niedziele na Gielde Mineralow.jak sie bede c zula to nie mam pojecia ale pewnie znajac moje zaburzenia to ujowo.

Malne sie , zjem , ubiore i do Madzi. Swiat mnie przeraza.

"Nie jest Ci wszystko jedno. Po prostu nie wiesz, co Ci jest, a Twoja głowa staje rykoszetem, który odjebał Ci ręce, nogi, mózg i serce."

 

Milego dnia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :********

ja tez coś chyba za dużo tych hormonów biorę :( wczoraj zapomniałam klucza do domu i z córą godzinę pod domem stałam w oczekiwaniu na męża ;) tego jeszcze nie grali !!

Dziś wyjeżdzam do rodziców, mamy urodziny bedziemy święytowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, Dzisiaj to jeszcze, ale pamiętam całkowite zacmienie, to dopiero był niepokój...

 

mirunia, to się cieszę, że dziś komuś się przydałam. Ale człowiek to sobie potrafi wkręcic choróbsko nawet przez zacmienie słońca, nie? :D

 

No ale niezwykłe okoliczności przyrody już za nami, słoneczko wiosennie świeci, ciepełko się rozchodzi... Umyłam łepek, odżywką pomalowałam pazurki ( jakaś masakra u mnie na wiosnę z paznokciami, ewidentnie czegoś mi brakuje) i teraz przejdę się z futrzakiem trochę fotonów zaliczyc i żarcie mu kupic.

Może kupic coś do łykania na te paznokcie, bo jednak do świeżych warzyw i owoców jeszcze chwila... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to przez zaćmienie ale czuję się okropnie przymulona, jakby lekami otumaniona. Nie mogłam za bardzo podziwiać a miałam ochotę iść na długi spacer, ale był bratanek i on nie chciał wychodzić więc mogłam tylko na chwilę wyjść i popatrzeć.

 

Witam

 

-- 20 mar 2015, 13:19 --

 

Cieszę się bo bratanek coraz bardziej się do mnie przykleja. Zawsze mnie dzieci dosyć lubiły i garnęły, ale z nim jest inna relacja bo z siostrzenicą więcej rozmawiałam, a on jest zamknięty w sobie, ukrywa emocje. Szkoda dzieciaka, bo wychowuje się w nieciekawych warunkach tzn. jego tata jest poważnie chory i chłopczyk ma nie przeszkadzać, a czasem próbuje opiekować się ojcem. Trochę to zabrzmiało strasznie bo bywa różnie, nie zawsze tak dramatycznie bo ma dobry kontakt z ojcem i z nim spędza większość czasu. Może też wpływać nato że nie okazuje, nie mówi o uczuciach fakt że ojciec, a mój brat, jest bardzo zamknięty, powściągliwy, małomówny.

Dziś nie poszedł bratanek do szkoły, wczoraj też nie był, by może dlatego że dostał uwagę. Wieczorem rozbolał go brzuszek i nie chciał iść do szkoły. Biedny, ma zaledwie 8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Przespałam zaćmienie.

Wyprostowałam włosy łudząc się, że do jutra wytrzymają ;)

I wychodzę wcześniej, to coś załatwię.

 

Mam teraz większą dawkę leku, 200 mg, zauważając, że dużo gorzej zapamiętuję i przypominam sobie, czego się uczyłam.

No trudno, nie będzie tak wesoło, jak w zeszłym semestrze, ale grunt, że jakość jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ja mam tragedię, praktycznie każdy paznokiec rozdwaja się i łamie. Dobrze, że są odżywki z kolorem, to do pracy maluję sobie nimi, żeby choc trochę to zamaskowac. Niepomalowane są po prostu paskudne i nieestetyczne.

 

Infinity, Hej! No to masz misję Kochana. Bidulek chłopiec... My dorośli jednak mamy łatwiej, bo więcej rozumiemy i łatwiej sobie dajemy radę. Dobrze wiedziec, że komuś jesteś potrzebna i możesz pomóc.

 

Jak wyszłam to słońce zaszło, zrobiło się chłodno, ale chociaż się dotleniłam i znalazłam na plaży 3 malutkie bursztynki. W tym roku zima była łagodna, nie było mega sztormów, więc i bursztynów nie było. A ja już mam całkiem niezłą kolekcję z zimowych porannych spacerów. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×