Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie!!!

 

Jestem cała w telepawce, bo dentystka mnie zczapiła, bo lekarstwo tylko uzupełniła i "jak już tu Pani siedzi to zrobimy trójeczkę" :hide: Łeb mnie boli, szczęka boli, nawet nos boli, bo nie pożałowała znieczulenia i teraz nawet nochal mam znieczulony. Palic nie daję rady fizycznie, taka jestem zamrożona. Ledwo zipię po dzisiejszym dniu. Dobrze, że jutro wolne...

Co mi humor poprawia, że przebrałam się po przyjściu z pracy, coby na obcasach nie latac, w moje nowe dżinsory i są super. Viva lidl! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, ja tez utylam ostatnio 2 kilo , albo moze napecznialam bo mam okres a wazylam sie wlasnie wczoraj....Przy lekach to ciezko schudnac , wiem bo biore hormony .

 

acherontia-styx, :shock: to bedzie problem , a ja dawniej moglam miec krew pobierana milion razy a teraz sie bojam jednego :roll:

 

kosmostrada Dzielna Dziewczynka! :great::brawo::brawo::brawo: w pon ide do dentystki :mhm::mhm::mhm: i juz sie bojam ale w razie czego bede sobie spiewala "mam benzo w kieszeni" jak mantre to mnie czasami mocno uspokaja , takie spiewanie zamiast zazywania :pirate::lol:

A dzinow jestem ciekawa no!

 

-- 19 mar 2015, 20:46 --

 

Ide klasc na wlosy gluta z siemienia lnianego , ponoc dziala cuda i pieknie je wygladza.Moze mam nie po kolei w glowie ale wlosy bede miala sliczne! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Plateczkowa*****, ładnie byś wyglądała w tych spodniach. Jak ja wyglądam ok, a ja chudej doopki nie mam i udko sportowca też, więc nie we wszystkich spodniach mi dobrze.

No to teraz w ogóle już na luziku idziesz do dentysty, tabletki w kieszonce i Królowa Świata! :mrgreen:

 

acherontia-styx, Oj bidulko! Ale cieszy mnie bardzo, że starasz się z humorem podchodzic do tematu. A z wizyty u lekarza zadowolona jesteś?

 

-- 19 mar 2015, 20:51 --

 

platek rozy, daj znac jak Ci to siemię zadziałało, to może też sobie strzelę, a co... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, lenowo-glowa.jpgTu dziewczyna dawala fotke po nalozeniu gluta i wysuszeniu :)

Ja wlasnie siedze z nim na wlosach .Zdam realcje jutro jakie wlosy mam

.Teraz to zaluje ze kasy na takie boyfriendy nie posiadam :why: bo bym miala do biegania fajne.Kochana przeczytalas ta Millerowa?

 

Ahma, to dziwe sie ze lekarz na taki stan nie reaguje bo to nienormalne.Prolaktyne masz pewnie za wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :papa:

u mnie od wczoraj spadek formy, położyłam się w dzień jak się obudziłam myślałam, że jest już rano telefon mnie wyrwał z drzemki

 

byłam w kinie po bilety na sobotę na 'ciało' :yeah:

 

na terapii jakoś tak dwuznacznie, mieszane mam odczucia i nie mam ochoty tam jeździć

boje się, ze nie zdążę uporać się ze wszystkimi problemami jakimi chciałabym się zająć i że tracę czas, bo czuję się jeszcze gorzej niż przed nią...

ludzie wspierają, mówią, że mieli tak samo, też sobie tłumaczę, że musi być gorzej żeby mogło być lepiej, dam sobie czas

bo od przyszłego tygodnia rusza typowa już terapia w grupach zamkniętych

tak bardzo dziś walczyłam ze sobą, żeby tam zawlec swój zad, na siłę

 

najważniejsze co mnie cieszy to kotecka będzie w niedzielę

dziś dostałam paczkę-kuwete zamówiłam cudna jest już czeka na Nią :105:

zjadłam musli z mlekiem i czekam na serial

podczytam co u Was :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja nie tyle boje się pobierania co wkurza mnie, że będę siedziała nie dość, że na czczo do 12 pewnie, jak nie dłużej to jeszcze będę musiała wypić tą ohydną glukozę :P

kosmostrada, czy zadowolona ciężko powiedzieć, nie powiedział mi nic czego bym się nie spodziewała, czyli że szpitala nie uniknę, bo tego w warunkach ambulatoryjnych nie idzie zdiagnozować, bo potrzebne jest wykonanie próby głodowej, a z racji, że to niebezpieczne robi się tylko w szpitalu i kazał porobić dodatkowe badania krwi jeszcze.

za to jutro na bank będę niezadowolona jak usłyszę cenę za wykonanie tych badań :evil: szykuje się, że ponad 200zł zostawię :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, o żesz, to nagródki ciuszkowe chyba będą musiały poczekac... :( Ja tak popłynęłam z kasą na lekarzy i lekarstwa w lipcu i sierpniu. No coż, najważniejsze, żebyś wiedziała na czym stoisz ze zdrówkiem.

 

mirunia, O patrz co za cholera Cię dopadła... Chyba dietę musisz Słonko zmienic i zobaczyc, czy to pomoże. Mam nadzieję, że to jakaś paskuda jednorazowa tak Ci nockę umiliła.

Ale czytałam, że piękny spacerek dziś machnęłaś :great: Dotleniona, kostki rozruszane, ciasteczka wychodzone... :D

 

amelia83, Kochana na początku zawsze jest pogorszenie. Mówiła mi to T. i doktorka powiedziała, że moje lęki i doły mimo leków, wynikają z procesu terapii. Cierpliwości, docelowo będzie lepiej!

 

Ahma, też nie mam okresu od leków.

 

platek rozy, Enii, ale co mam sobie papkę z siemienia zrobic i sryt na głowę?

 

platek rozy, Millerową skończyłam. Muszę kupic lub pożyczyc pierwszą jej książkę z tych grupowych terapii. Strasznie dużo dało mi to do myślenia. Zrobiłam znowu dzięki niej kroczek do przodu w terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×