Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, którzy się przepychają, potrącają mnie wózkami i depczą mi buty :? To wszystko dzieje się w supermarkecie bo tak się śpieszą z zakupami jakby szedł jakiś kataklizm i musieli jak najszybciej zrobić zapasy żeby inni im nie wykupili. Obłęd kurwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, Ja w takich miejscach bardzo często się wkurwiam, bo po prostu mam w nich derealizację i inne psychosomatyczne durnowate objawy. I czasem celowo kogoś szturchnę, a później ironicznie przeproszę i od razu mam lepszy humor. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mnie ktoś opieprzył, a jakby to zrobił to sama bym się z nim pokłóciła. Cóż, tak już mam.

Ale tak właśnie jest- wkurwieni ludzie to częsty widok w supermarketach. Zwłaszcza w kolejkach. Nie wiem, czy są miejsca, które wkurwiają mnie bardziej niż sklepy... Myślę... myślę... Nie, nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Cię rozumiem. Prawdę mówiąc to ja też jestem często poirytowana w supermarketach. Dlatego chodzę najczęściej w godzinach, w których jest najmniej ludzi. Nie zawsze się tak da oczywiście. A w kolejkach to rzeczywiście wkurw łapie szczególnie jak jest pięć kas a otwarta jest tylko jedna i cały sznur wściekłych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×