Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Platku Rozy odpowiedz jest bardzo prosta . W tej wypowiedzi PARODIOWALEM wyobrazenie prawicowcow o tym jaka role powinna pelnic kobieta . Ja osobiscie jestem za pelna wolnoscia decydowania o swoim zyciu i dla kobiet i dla mezczyzn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze śpicie? :shock:

 

Ja wróciłam z Lidla z czarną (grafitową) koszulą dżinsową, spodnie odpuściłam.

Ścielę łóżko, wstawiam kawę i wracam do nauki. Wczoraj się mało nie popłakałam nad farmakologią, bo mam chaos w notatkach, a z tego co w podręczniku nie wiem nic. Czo ta epinefryna :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :*********

Ja dzis bylam rano u ginki bo chce zmienic lek hormonaqlny gdyz na te obecne mnie nie stac juz (musze je zAnglii sprowadzac )

No i nie mam recepty bo musze zrobic badania ---- miedzy innymi cytologie bo rok temu robilam a ten osrodek jak zaden inny pilnuje terminow tego badania! Na fundusz niby sie nalezy raz na dwa lata ale u mnie robia raz do roku.

No i stres mialam taki ze myslalam ze tam fikne.

Jej jak ja tego uczucia nie znosze!Tez Was tak wizyty u lekarzy stresuja?

Za to pozniej wstapilam do mojego ciuszkolandu a dzis byla obnizka 50 % i kupilam sobie nagrode ---bluzke koszulowa taka dluzsza do leginsow ( w kolorze szarym) oraz spodniczke dzinsowa w kolorze granatowym , taka waska przed kolano ( do kurteczki z eco skorki) i zaplacilamz a cale zakupy 13.50

Jednak zamiast sie cieszyc z zakupow to ja sobie wyrzucam ze panikuje u lekarzy :bezradny::bezradny::bezradny:

:why:

 

cyklopka, :********* ja mam Lidla daleko a tak tez bym poszla na te koszule popatrzec ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :********* ja mam Lidla daleko a tak tez bym poszla na te koszule popatrzec ....

Ja też mam daleko, ale tata jechał do pracy, to mnie podrzucił.

 

Za to pozniej wstapilam do mojego ciuszkolandu a dzis byla obnizka 50 % i kupilam sobie nagrode ---bluzke koszulowa taka dluzsza do leginsow ( w kolorze szarym) oraz spodniczke dzinsowa w kolorze granatowym , taka waska przed kolano ( do kurteczki z eco skorki) i zaplacilamz a cale zakupy 13.50

E, to fajnie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Megi_, Byłam dzis po zapas Wernela :mrgreen: i macałam je dzins taki lichy trochę. Baby brały po kilka szt. np.36 i 38 r. ( dla mnie nic juz nie zostało) :time: Byłam przed 9.00 to tylko został 42 r. rekawy na dł. ok ale szeroka. Te z koronka granatowe byly kolorystycznie boskie!!! Czarne wyglądały jak rynkowe :hide:

 

-- 19 mar 2015, 13:30 --

 

cyklopka, moj przed 7.00 jechał do pracy to kobity juz stały pod Lidlem :shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

W pracy roboty specjalnie nie mam, więc na chwilę jestem.

 

cyklopka, ja się jednak skusiłam na spodnie. Nie te z dziurami, bo miały nity przy kieszeniach, a to było dla mnie za dużo. Wzięłam ciemne przetarte. Przymierzyłam w domu i są si, tylko podskoczyłam do lumpka po pasek, bo nie miałam takiego długiego i dostałam za grosze skórzany. A koszula mi się podobała ta jasna, co masz obok na obrazku, ale już kasy zabrakło... :roll:

 

No i tak latam od rana, jeszcze spacer z psem, teraz praca, a potem znów w kurs, bo rehabilitacja i dentysta.

 

platek rozy, Hej Kochana! Widzę, że dziś też ciuszkową nagródkę sobie strzeliłaś... ;) A co tam, taka przyjemnośc odświeżyć trochę szafę za rozsądne pieniądze... Bo to nie sztuka jak się ma kupę kasy, jak moja koleżanka, która tysiaka tak średnio na miesiąc wydaje na szmatki. :?

Ja może nie bojam się chodzić do lekarza, ale bardzo nie lubię.

 

Megi_, Hej hej! U mnie w przychodni to jest tak z cytologią, że jak nie dzwonią, to wszystko jest ok i wyniku odbierać nie trzeba. Może u Ciebie jest tak samo.

A koszule lidowe fajne, cienkie , miękkie.

 

Tak myślę, że tylko buty mi potrzebne i na wiosnę jestem ubraniowo wyszykowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tez taką mam nadzieje, ze jest wynik ok to czekaja az sie pojawie :)

 

Enii, ja kiedys też coś takiego przezyłam pod Lidlem :) czekałam z całym tłumem "babć" ( bo inne panie o tej godzinie zazwyczaj pracuja) wzięłam sobie wózek i stoje. Babcie bez wózków- dziwne. sobie mysle. Po otwarci drzwi juz wiedziałam dlaczego nie miały wózków! Z wózkiem nie pobiegniesz miedzy ludzmi i regałami !!! ja durna z wózkiem do sklepu weszłam ostatnia. Babcie wszystko brały hurtowo! Jakas masakra !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, hehehe ja tak mam od pierwszego porodu. Jak mnie łupło tak teraz co chwilę mnie boli.

 

kosmostrada, szalały. Nawet nie wiem co musialo się dziac o 8.00 jak otwierali.

 

Megi_, Zalatana23, dziecięce wiem ze ok bo tez kupowam piżamy. Teraz faceci moi juz za bardzo w góre poszli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, powiem ci , że z jakością, to chyba zależy od ciucha. Tak jak w sieciówkach, część rzeczy to po prostu szmaty. Mam z lidla legginsy ( takie ze wstawką w środku jak bryczesy), są nie do zdarcia łącznie z kolorem.

 

Zalatana23, Hej Kochana! Dawno Cię nie było!!! A co Cię tak połamało, wiesz co to jest, czy myślisz, że to trochę psychosomatyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Moja droga h&m to klasa, w porównaniu z reserved... sama tam nie kupuję, ale młody kupił parę koszulek, 3 prania i do mycia okien na wiosnę się nadają. I miałam też parę rozczarowań z zary.

Jak mówiłam, wszystko zależy od ciucha. Myślę, że takie czasy, że chodzi o to, aby się szybko zeszmaciło, coby nowe kupować. Ja czytam z zapałem metki, macam, oglądam a i tak na minę łachową czasami wejdę. Dlatego tak lubiłam lumpka, bo nawet jak coś było nie halo, to za grosze i nie było żal. A teraz w moim lumpku drogo i nic ciekawego nie ma. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę zrobić rundkę po ciuszkach, bo szukam dużo za długiej męskiej koszuli w kratę, żeby ją przerobić na mini sukienkę albo chociaż tunikę :105: Ale to nie w tym tygodniu bo mam teraz kręciołka.

 

No bo co poradzić, jak każdy nauczyciel i każdy klient myśli, że ja nie mam nic innego do roboty przez cały boży tydzień tylko jej/jego zajęcia :bezradny: A jeszcze spoko by było czasem w domu coś zrobić, albo wyjść do ludzi, żeby całkiem nie zdziczeć :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×