Skocz do zawartości
Nerwica.com

Akatyzja


tet

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale jak ciągle jestem spięty i to drżenie nie pozwala mi się wyluzować chyba ,że w wannie z gorącą wodą a nie wiem co mi jest czy to po prostu przez nerwicę czy to ta akatyzja... bo tutaj wszyscy piszą ,że muszą chodzić nie mogą usiedzieć .. tak źle nie mam bo usiedzieć mogę ale np gdy leże to lubię być zajęty np. ocieram nogą o guziki z poszewki od kołdry .. ale mój główny problem to jest własnie to drżenie które nasila się często bo bieganiu czy np siłce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosta reakcja organizmu po wysiłku; który działa świetnie na powywalanie endogennych happy amin;

 

Rozciągaj się .To pomaga niesamowicie ! ..zresztą ta pozycja o której napisałem ten XTz czapą wycelowaną w space świetnie ci porozciąga brzuch ,klatkę piersiową i bicepsy ..tzn masz to tak robić by to rozciągaaaaaaaaaaanie trwało ;

 

Wiesz powiem ci coś ....ja kiedyś taki stan jak mam teraz miałem po 'stymulantach od Efki po Mefedron..

 

Obecnie od dwóch dni mam to bez tego shitu )

To jest miłe jak rytm serca^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o dragach ?? możliwe ,że to od tego bo troche tego w życiu przeżarłem ,jak jarałem zioło to pod koniec mojego palenia czyli przez jakieś 2lata (mniej wiecej 6 lat paliłem) te drżenie się nasilało i tak zostało do teraz a nie pale już z 3-4 miechy jakoś tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj nie zapaliłem trawki ...po raz pierwszy od kilku mcy.... Trawka ci odbiornik nakierowała na tą 'energię' - wykorzystaj ją bo po to tu jest na tej planecie^^

:angel:

 

SAT TURN!; weź już nie ściemniaj ,że ci to przeszkadza ;) ...chyba tego właśnie chciałeś :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam do Was pytanie czy to moze byc akatyzja czy objawy nerwicowe:

Biore chlorprotiksen 15mg * 4/dz

leki w miedzyczasie: ssri,tianeptyne,mianseryne

i od kilku miesiecy mam taki oto stan pomiedzy 14 a 19 godziną:

ogromny niepokój,zdenerwowanie,gdy siedze wszystko mnie wkurza.

Jak fizycznie zapierniczam jest mi troche lepiej.

Czy to moze byc akatyzja? Z tego co słyszałem to akatyzja powinna trwac non stop, czyli bez żadnych faz a`la dobowych.

Dzięki za odpowiedz i życze zdrówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to efekt zmian leków, po odstawce snri miałam takie rozchwianie (pobudzenie albo niepokój albo oba przez dwie-trzy godziny dziennie), na ssri na początku brania akatyzję, tianeptyna z kolei rozluźnia mięśnie szkieletowe, więc po jej odstawieniu może być gorzej. Może masz coś koło chad albo border. A co mówi lekarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ta akatyzja to jest po lekach bo jak nie bralem pare dni lekow to nic mi nie bylo tylko jeden problem byl nie moglem spac a nie da sie nie spac tzn usypialem sie co drugi dzien i to bylo uciazliwe bo nie bylo juz co robic w nocy tyle tych nocy bylo nie przespanych tzn jak bym mial cos takiego ze mogl bym sobie wziasc zeby mi zabilo czas to pewnie nie musial bym wogole brac tych neurleptykow a z ta akatyzja to ciezko jak nie wezme ketileptu to strasznie pobudzony ruchowo jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×