Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

prześliczny piesek! bardzo bym chciał mieć pieska, nawet byłem bliski wyprawy do schroniska, ale zrobiłem statystykę i wyszło mi, że pies umarłby z głodu i wycieńczenia, bo bywam w domu nieregularnie. myślałem też o chomiku, ale on tak samo potrzebuje towarzystwa, jak każde inne zwierzątko. zakupiłem więc kaktusa, doniczkę i ziemię do kwiatków. opiekuję się żywym stworzeniem, które nie szczeka ale za to jest zielone :)

pieska będę miał w przyszłości, gdy się nieco ogarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaPo to jest czarny jamniczek jaki sliczny ja wczesniej mialam takiego one sa bardzo madre ale i zarazem uparte jamnik to pies z charakterem lubi dominowac i jest bardzo towazyski nie lubi byc sam wiec jezeli musisz wyjsc z domu to radze na poczatek chowac buty i kapcie a daj mu swoj stary swetr albo cos co pachnie toba bedzie wtedy piesek czul sie bezpieczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, ja mialam jamniczka i faktycznie jak kogoś nie lubią to potrafią być paskudy małe, ale jak juzkochaja to na całego, wiem coś o tym :mrgreen:

Bardzo ważne jeśłi mieszkasz na wyższym piętrze zebyś go czasem znosiła ze schodów, bo jamniki mają problemy z kręgosłupem i nie bardzo im służy bieganie po schiodach, a największą frajde mają jak mogą ryć dziury w ziemii zresztą sama zobaczysz, a twój jamniczek jest prześliczny wręcz.

 

 

Załóż mu jakąś czerwoną ogróżke bo go tu zauroczymy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, hej dodam dodam,ale musze poszukać w tym kompie chyba nie mam,ale dodam :mrgreen:

Z małym pieskiem masz mniej roboty,Ja jak zaczynam mojego Avala kąpać to Czeczenia normalnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A potem taki ładny wykąpany pachnący odżywka... do wyrka hop hehheh ,a mąż go wygania biedaczka małego...Jakby nie było to jeszcze bebe

 

namiestnik, Twój kocurek chyba Ci szczęście przynosi co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×