Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

w przestrzeni ostatnich lat, spotkałem za pośrednictwem forum kilka osób. Przy czym nigdy nie liczyłem na to, że ktoś tu się z kimś umówi przez wpisy takie jak powyższe. Za bardziej zobowiązującą odczytuję deklarację złożoną w prywatnych wiadomościach. Wydaje mi się bardziej przyszłościowym wyjściem, zostawienie tutaj swojego anonsu, namiarów. Co właśnie czynię, choć niezbyt politycznie poprawnie jak mniemam ;)

To co wy tu odstawiacie to zwykła bujda na resorach, więc skończcie już z tym. Błaźnicie się, ot co. Beznadziejność.

Jak ma ktokolwiek wejść nagle do baru i dobrze się czuć w grupie nieznanych osób (znanych z forum HAHA, gdzie jedno kusi sadystycznymi zapędami, drugie bojaźliwością).

 

Nastazja, nie ma takiej opcji żeby ktoś kompetentny organizował spotkanie zaburzonych osób po to by sobie pogadali, posłuchali. Osoby zaburzone mogą to robić we własnym zakresie, ale jest oczywistym, że w 99,999% przypadków coś takiego przyniesie ulgę tylko na chwilę (nie neguję jednocześnie, że warto mieć kogoś zdrowego/chorego komu można wszystko powiedzieć i WARTO szukać).

W Lublinie są (albo były - sprawdź) grupy psychoterapeutyczne, płatne np. przy Orlej; w Psychosomie bodajże; coś jeszcze robiła pani Wieczorek.

 

Dodam, że większość poznanych tu przeze mnie osób nie chciało rozmawiać o wzajemnych problemach tylko coś wspólnie robić, normalnie żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×