Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

na_leśnik, oj tam, różnie może być. Mnie się zdarzyło ostatnio przesadzić jakiś rok temu, ale to tylko dlatego, że kupiłam sobie słodkiego cin-cina, którego miałam wypić na pożegnanie ze współlokatorką. Coś Jej wypadło i popijałam sama, a że to dziadostwo było tak słodkie, to okazało się, że powinnam była skończyć na trzech lampkach. Wypiłam połowę i kaca, którego po tym miałam w życiu nie zapomnę :hide: Od tamtej pory się pilnuję.

Haha, to prawda - ja tak miałam z Somersby albo z dobrymi drinkami bo w ogóle nie czuć w nich smaku alkoholu więc człowiek nawet niechcący może się załatwić. A już tym bardziej, gdy siedzi się w gronie zajomych i rozmawia to człowiek w ogóle uwagi nie zwraca ile wypił :D.

 

-- 18 mar 2015, 12:51 --

 

Artemizja, dziekuję ;). Tobie również życzę jak najwięcej dobrego nastroju ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że polski rynek pracy nie jest łatwy ale w zależności od tego co potrafisz możesz próbować też jakiejś pracy "stacjonarnej" przez sieć. Wtedy nawet podczas siedzenia w hotelu a "nic nie robienia" mozna cos próbować dorobić.

Tutaj jest stronka z pokaźną bazą danych w kwestii freelancerskiej pracy, jak masz wenę i chęci możesz zerknąć.

https://www.freelancer.com/?t=f&utm_expid=294858-307.sd5p7mndRrqTxOshIqkDbg.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!blah!, ty bardzo oblatana w kwestiach rynkowych jesteś :) . Respect!

Jak się prowadzi bussinessy to tak trzeba ;). A że ja nic nie robię "na pałę" to muszę najpierw wszystko dobrze mieć przeanalizowane i dopięte na ostatni guzik ;). Chociaż mało już się interesuję gospodarką polski.

 

 

Artemizja, wiesz nie wiem czy przyda Ci się to na 100% bo też nigdy nie sprawdzałam pełnego zakresu działań na tej stronce ale moża akurat.

 

haha w kwestiach rynkowych zawsze mogę coś podpowiedziec chociaż zaznaczam, że nie znam się na wszystkim ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukanie pracy to trochę inna kwestia bo to już jest takie trochę po ptokach - podstawą jest zbadać rynek zanim obejmie się konkretny kierunek wykształcenia lub zanim otworzy się własny bussiness ;). Jak już się szuka pracy "u kogoś" to takie analizy i wiedza nic praktycznie nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, oojjj potem się bardzo ciekawe rzeczy działy chociaż faktem jest, że nawet zmiany akcji zaczynają się robic nudne. Ale tak sobie pomyślałam, że chociaż jeden serial do końca obejrzę bo do tej pory poza Dexterem mi sie nie udało. Chociaż seriale mnie nie jarają za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, domyslam sie ;)

ja jak pomysle ze jutro znowu dyzur to mi sie juz nie chce ;) Przynajmniej dobrze bo zawsze cos sie dzieje i dniowka w miare szybko zleci ;) no i wielki plus ze mam niecałe 10 minut do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×