Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie:)


xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowy. Mam 22 lata i cierpię na depresje i fobię społeczną. Od ponad roku leczę się farmakologicznie oraz do niedawna także na cotygodniowej psychoterapii z której właśnie zrezygnowałem. I stąd też mój wpis tutaj. Może szukam jakiegoś substytutu który zastąpiłby mi spotkania z psychoterapeutą... A może chcę nawiązać nowe znajomosci... Sam nie wiem ale na pewno szukam czegoś nowego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z psychoterapii z powodów finansowych... czy może raczej głównie z powodów finansowych. Poza tym moja rodzina naciskała na mnie żebym jak najszybciej z tym skończył, że to nie dla mnie, że jestem ,,normalny", cokolwiek to znaczy... Twierdzili że marnuję pieniądze. No a sama relacja terapeutyczna przysporzyła mi też ciekawych doznań... wiesz psychoterapeutka, lat ok 30, całkiem, a nawet bardzo ładna, wpadłem z deszczu pod rynnę :( A cytat jest z Biblii Szatana Antona Szandora LaVeya, ale spokojnie- nie modlę się do Szatana, jestem ateistą;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xenon, doskonale rozumiem o co chodzi z ta relacja terapeutyczna. Sama mam feceta terapeute wiec wiem o czym mowisz. Chcialoby sie rzecz klasyka terapii. Jak dlugo chodziles na terapie? Moze warto poszukac terapeuty faceta na NFZ? Piszesz ze masz depresje i fobie spoleczna - to raczej nie jest normalne jak twierdzi Twoja rodzina. A myslales o terapii grupowej na oddziale dziennym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oddziale- w sensie że miałbym iść do szpitala? Nie jest ze mna chyba jeszcze aż tak źle, chociaż momentami myślałem że tak to się skonczy... a jeśli chodzi o nowego terapeute... to nie wiem czy nie lepiej wrocić do tej z którą się już zapoznałem, niż zaczynać od nowa, poza tym to nagłe przerwanie terapii nie posłużyło mi, i sama myś że mógłbym się z nią kiedyś tam znowu zobaczyć- jest dla mnie nie malym pocieszeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×