Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kącik gracza


chory

Rekomendowane odpowiedzi

w dalszym ciągu Mount&Blade...podróżując po krainie Calardii w okolicach miasta Suno natknąłem się na dwa oddziały ludzi z północy, łupiące wioski sąsiadujące z moim lennem. oczywiście ruszyłem wieśniakom z odsieczą, rozgromiłem przeciwnika pomimo jego przewagi liczebnej, jeden dowódca uciekła z pola walki drugiego wziąłem jako jeńca, sprzedam go później za jakieś 4 000 denarów, nie mniej.

następnie wyruszyłem do Miasta Curav na zachodnią północ, mam dobre stosunki z tamtejszym wasalem wiec mistrz gildii zgodził się na otworzenie tam produkcji z której będę otrzymywał ponad 500 denarów tygodniowo. teraz będę ścigał jednego takiego który złupił wcześniej moją wioskę, wiem gdzie leży jego wioska i zamek więc nie powinno być problemu aby go odnaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może polecicie jakąś fajną gierke, tylko taką, która nie ma za dużych wymagań jeśli chodzi o komputer, bo mój laptop to ciężko sobie radzi , LOL to już prawie wgl mi nie śmiga, lagi ciągle..

musze czymś sobie głowę zająć, skoro i tak w domu siedze, więc co możecie polecić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz jakieś mmo polecam allodsa, nie ma wysokich wymagan, pograc mozna.

a z takich gierek ktore naprawde maja male wymagania polecam: don't starve (survival zrobiony w takim lekko horrorowatym świecie, wyglada jak u Tima Burtona :D), albo craft the world (tez troszke survival, ale nie do konca),radze obie wygooglowac :D.

jak podobalo Ci sie diablo, to moze torchlight?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don't starve to chyba jedna z bardziej irytujących gier do spółki z Hotline Miami - są fajowskie i w ogóle, super ekstra, ale ja mam slabe nerwy :P

 

-- 17 mar 2015, 00:33 --

 

Pieprz, spróbuj jeszcze nieśmiało pociąć w Might & Magic: Heroes - online hirołsi. ;)

 

-- 17 mar 2015, 00:36 --

 

dumps, nooo to oprócz kwaka możesz jeszcze na steamie się rozglądnąć. Resident Evil remaster? The Long Dark Alpha (survival)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dont Starve grałem, nie miałem jednak cierpliwości, nie chciało mi się tej gry uczyć.

 

Dsj4 dobra gra z małymi wymaganiami ale źle na mnie wpływała - jak nie skakałem idealnie to miałem zły humor, w pewnym momencie weszło to w obsesje i aby wyjść z gry musiałem sobie udowodnić że opanowałem technikę skoku w szczegółach. skasowałem.

 

podobnie było z PES2009

 

Mount&Blade Warband(małe wymagania) - 9/10 gram do teraz, pełnokrwisty sandbox, symulacja rycerza, gta w średniowieczu. mógłbym książke napisać inspirując się samymi wydarzeniami z tej gierki, która dla wszystkich, to jednak nie jest - tacy którzy potrzebują narzuconego celu, liniowej fabuły mogą się poczuć przytłoczeni mnogością różnych opcji.

 

The Binding of Issac (małe wymagania) - 9/10 niesamowity klimat i grywalność, jest to gra 2d, zręcznościówka, crawler i rpg w jednym. pomimo przejścia gram nadal, z czasem moze sprawie sobie dodatek, ale jak na razie podstawka mnie cieszy więc nie ma potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, nie chińskie, zaraz podeślę linkora. Ta chińska miała inny układ słów. To, o czym mówię to niedawny wynalazek, beta wyszła jakiś czas temu. FTP

 

http://cla.heroes-online.com/pl-PL/strona-g%C5%82%C3%B3wna

 

Takie tam, do popykania do kawki rano i nic więcej. Dupy nie urywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps, Przy cs:go można wpędzić się w jeszcze większe wydatki- wiem to z własnego doświadczenia (no ale nie będę się nad tym rozwodzić bo mnie uj trafia na samą myśl). Jeżeli na niego polujesz, to przyczaj się podczas jakiś większych cs'owych event"ów, bo wtedy jest -50%.

A skoro z kasą krucho to mogę ci polecić Dead Island: Epidemic. Darmowa Moba w kreskówkowym stylu, lekko trąca pay to win, lecz mnie osobiście to tak bardzo nie razi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co :D boje sie chyba gier niektorych, ze bym ich nie ogarnela hehe ze za trudne :D

 

min3maks20, tak wiem wlasnie co do tego cs'a bo kolega mnie ryje zebym sobie kupila wkoncu hehe

 

Chyba stawiam na tego don't starva. A czy ta gra jest po polsku ?da sie spolszczenie ogarnac czy cos? Bo nie nawidze jak gra po ang jest :D nie wiem czmeu tak juz mam xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprz, nie chińskie, zaraz podeślę linkora. Ta chińska miała inny układ słów. To, o czym mówię to niedawny wynalazek, beta wyszła jakiś czas temu. FTP

 

http://cla.heroes-online.com/pl-PL/strona-g%C5%82%C3%B3wna

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

 

Takie tam, do popykania do kawki rano i nic więcej. Dupy nie urywa.

No to tym bardziej, nawet nie zaglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej wlasnie chcialabym pograc w don't starve i chyba to sobie sciagne wkoncu ;p znajde to na chomiku ;>?

 

-- 16 mar 2015, 20:53 --

 

Chyba nie jest to jakos bardzo skomplikowana gra?:D

 

 

Jest na chomiku na pewno, bo sama sciagalam zanim kupilam oryginal,zeby potestowac. Gra wcale nie jest skomplikowana, na pewno sobie poradzisz. Tylko jak bedziesz przeczesywac chomika to szukaj jak najnowszego update'u, bo gra sie caly czas rozwija, na poczatku nie wiele rzeczy tam bylo,wiec jak sciagniesz jakas mega stara wersje to sie szybko znudzi.

Jest tez dodatek Reign Of Giants, ale on juz jest trudniejszy, wiec raczej lepiej zaczac od podstawki :).

 

Co do jezyka polskiego sa chyba mody do sciagniecia, wiem ze na pewno sa w warsztacie na steamie,a czy luzno gdzies w necie znajdziesz,musisz juz sprawdzic, nigdy nie szukalam. ale tak naprawde to Ci sie nie przyda, bo w tej grze nic nikt nie mowi, itemy po obrazkach rozpoznasz,wiec mozna smialo po ang grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomożecie? ściągnęlam sobie gre don't starve i chcialam spolszczenie ale przy instalowaniu spolszczenia wyskoczył mi jakis błąd że brak plików w folderze źródłowym coś takiego ;/

 

-- 20 mar 2015, 15:22 --

 

nie chce mi się zainstalować spolszczenie do końca

 

-- 20 mar 2015, 15:23 --

 

ogarnie mi ktoś inne spolszczenie albo powie co mam zrobić ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×