Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

samochód i plany z nim związane

Można wiedzieć jakie plany? :D

 

 

Seicento 1.4 tjet +200km do streetu i na 1/4 :)

 

baza się powoli buduje w czeluściach garazu :) Paradoksalnie dzieki depresji jestem tu gdzie jestem jesli chodzi o sfere mechaniki samochodowej :D

200km w Seicento? :D:D To ile ten silnik miał seryjnie i ile to Seicento będzie miało do setki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak broni palnej. Wieszanie się czy podcinanie sobie żył jest nie eleganckie a tak, pyk i nie ma mnie. Interesuje mnie te co będzie w przyszłości może jakaś wojna, terminators, uderzenie asteroidy w ziemię a może zniszczenie ludzkości za pomocą jakiegoś wirusa :mrgreen: A tak serio to naprawdę ciekawi mnie przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

black swan, dziękuje, już powoli się coś modzi małymi kroczkami, jeszcze 2 miesiące matura, i praca wtedy zacznę na poważnie spełniać się w pasji, zamiast igrać z losem tak jak dotychczas. W sumie tylko to trzyma mnie przy życiu i przede wszystkim moja mama, bo reszta mnie olała, bo takie życie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucałem się na swoje życie kilka razy i powiem jakby ktoś zapytał mnie o sens mojego życia to miałbym kłopot, moje myśli ciągle krążą koło śmierci, ale jest to COŚ które nie wiem jak nazwać, Bóg?. Myślę że teraz po nowych lekach zmieni się moje myślenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×