Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, nie, bo wystarczy wrócić DOSŁOWNIE KILKA POSTÓW WSTECZ, żeby znaleźć odpowiedź, a nikt sie nawet nie kwapi, żeby przerzucić choć jedną stronę

 

Kiedy się tu zarejestrowałam, byłam na leku i zanim wrzuciłam pytanie (właściwie to go w ogóle nie wrzuciłam), przeszperałam tyle wątków i postów ile byłam w stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, nie, bo wystarczy wrócić DOSŁOWNIE KILKA POSTÓW WSTECZ, żeby znaleźć odpowiedź, a nikt sie nawet nie kwapi, żeby przerzucić choć jedną stronę

 

True story.

 

Poza tym, gdyby pytania i odpowiedzi się w wątkach lekowych nie dublowały, to żeby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie wystarczyłoby przejrzeć 5 stron a nie 105.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, gdyby pytania i odpowiedzi się w wątkach lekowych nie dublowały, to żeby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie wystarczyłoby przejrzeć 5 stron a nie 105.

 

 

true story

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerne, niekończące się kolejki do kasy i zawsze kiedy jestem już blisko to kończy się papier w drukarce, albo jest jakiś zwrot!! :evil: Mam ochotę pieprznąć tymi zakupami i wyjść.

 

Ja mam podobnie. ;) Często stoję w kolejce kilkanaście minut i jak już się doczekam, to dopiero wtedy otwierają inną kasę. :evil:

 

P.S: Miło Cię widzieć na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wartościowe jednostki po jakimś czasie rezygnują z uczestnictwa w życiu forum i kasują swoje konta ( dobrze, że zostaje przynajmniej kontakt mailowy ) :?

W sumie także osoby, które założą konto i po dwóch dnia proszą o jego likwidację, bo im się odwidziało :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) ... że wstałam za późno, żeby iść na wcześniejszy autobus.

2) ... rodzina, która obwinia mnie o wszystkie domowe "plagi": psucie się sprzętów itd. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) ... rodzina, która obwinia mnie o wszystkie domowe "plagi": psucie się sprzętów itd. itp.

Haha znam to. Szukają kozła ofiarnego, bo sami nie potrafią się przyznać do winy. Prymitywy.

 

Ciekawa jest teoria wywodząca się z psychologii ewolucyjnej, która tłumaczy to zjawisko. Wg niej kiedyś ludzkie grupy w momencie ataku przez drapieżników poświęcały najsłabszą osobę, aby przeżyć. Taki mechanizm obronny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×