Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, Hej Tosiu! W jakim sensie, że nie znamy się w realu? Pewnie szkoda, ale i tak jest fajnie stworzyc nawet w necie grupkę osób, z którymi chce się spędzac czas. Nie mówiąc o tym , że ja tu kilka osób lepiej znam, niż parę osób z mojego otoczenia w realu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór wszystkim na spamowej...

 

Własnie skończyłam książkę:

Jojo Poyes - Zanim się pojawiłeś...spłakałam się okropnie. Świetna książka dla zmagających się ze wszelkiego rodzaju przeciwnościami losu... ;) Podobno będzie ekranizacja...

 

Niedługo spacer, jutro i pojutrze całodobowe spotkanie i opieka nad Wnuczkiem :yeah:

Cudownie :D

 

Pozdrawiam serdecznie wieczorowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, wiem chyba o czym mówisz, ale na czyjąś śmierc nie mamy wpływu nawet w realu. A zakładanie na takim forum wątku o tych , co odeszli, nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem. Tu wiele osób mogłoby to bardzo, wręcz tragicznie odchorowac. Ja wiem jak mnie trzepnęła wiadomośc o Scarlett, a nie znałam jej , ale akurat byłam w złym stanie. Tosieńko, chcesz dobrze, ale nie na tym forum i nie w tym towarzystwie. Tu chwilami ludzie są na krawędzi.

 

-- 16 mar 2015, 22:02 --

 

jasaw, dobry wieczór! Zapisałam sobie tytuł, ciekawe czy będzie w mojej bibliotece, bo co dostanę jakieś polecenie książkowe, to nie mają na stanie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, wiem chyba o czym mówisz, ale na czyjąś śmierc nie mamy wpływu nawet w realu. A zakładanie na takim forum wątku o tych , co odeszli, nie jest moim zdaniem dobrym pomysłem. Tu wiele osób mogłoby to bardzo, wręcz tragicznie odchorowac. Ja wiem jak mnie trzepnęła wiadomośc o Scarlett, a nie znałam jej , ale akurat byłam w złym stanie. Tosieńko, chcesz dobrze, ale nie na tym forum i nie w tym towarzystwie. Tu chwilami ludzie są na krawędzi.

 

-- 16 mar 2015, 22:02 --

 

jasaw, dobry wieczór! Zapisałam sobie tytuł, ciekawe czy będzie w mojej bibliotece, bo co dostanę jakieś polecenie książkowe, to nie mają na stanie. :bezradny:

 

Zgadzam się, że taki wątek, z całym szacunkiem dla tych, którzy odeszli, byłby trudny...

 

-- 16 mar 2015, 21:11 --

 

amelia83, Karinko, Ty jesteś niezwykle otwartą i życzliwą osobą, kochasz ludzi, nawet w najcięższych dla Ciebie momentach, potrafisz wesprzeć innych, nie trudno więc odbierać Cię jako osobę bliską :great:

Tak czuję od początku, gdy tylko poznałam Cię tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór wszystkim na spamowej...

 

Własnie skończyłam książkę:

Jojo Poyes - Zanim się pojawiłeś...spłakałam się okropnie. Świetna książka dla zmagających się ze wszelkiego rodzaju przeciwnościami losu... ;) Podobno będzie ekranizacja...

 

Niedługo spacer, jutro i pojutrze całodobowe spotkanie i opieka nad Wnuczkiem :yeah:

Cudownie :D

 

Pozdrawiam serdecznie wieczorowo :D

 

mam tą książkę kochana!!

cudowna, chyba też płakałam przy niej ;):105:

ekranizacja ale wypas :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, :( trochę czytałam , co pisałaś, więc rozumiem. Trzymam za Ciebie mocno kciuki.

 

 

I dlatego właśnie uważam , że pewnych tematów nie należy na tym forum poruszac, bo od razu wiele osób zaczyna kombinowac. A tu życie trzeba łapac, a nie główkowac jak się z niego wywinąc...

 

-- 16 mar 2015, 22:56 --

 

Idę się wykąpac i spróbuję zasnąc. Są tematy, które mnie rozwalają. A jutro rano terapia i tak poranek będę miała do doopy.

 

Śpijcie dobrze Kochani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×