Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, szczerze to jakby mi mialo pomoc to moglo by mi nawet zycie skrocic moge sie uzaleznic moge wszystko byle by mi pomoglo choc na jakis czas, bo moja glowa juz jest tak przeryta tym gównem całym zwanym lękami ze teraz to juz po trupach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie kiedyś lekarz zaordynował 15mg lorafenu dziennie na czas nieokreślony :shock:

 

-- 16 mar 2015, 18:07 --

 

dumps, mnie na lęki pomaga właśnie paro, tzn. one są, ale da sie z nimi żyć. z drugiej strony lekarz mi powiedział, że lęki leczy się terapią i przełamywaniem ich, a nie lekami. nie do końca się z nim jednak zgadzam.

 

-- 16 mar 2015, 18:12 --

 

dumps, teraz tak piszesz, że wszystko jedno, a jak lęki przejdą, desperacja osłabnie to wtedy już nie będzie wszystko jedno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, szczerze to jakby mi mialo pomoc to moglo by mi nawet zycie skrocic moge sie uzaleznic moge wszystko byle by mi pomoglo choc na jakis czas, bo moja glowa juz jest tak przeryta tym gównem całym zwanym lękami ze teraz to juz po trupach..

 

to benzo ci pomoże najlepiej właśnie na lęki alprę[afobam] zaczniesz od dawki 0,25 mg i zobaczysz. spoko tak szybko się nie uzależnisz , zwłaszcza jak nie miałaś nigdy stycznośći z benzo a na bank pomozę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, tylko ze z moimi nie da sie zyc, bo to jest nienormalne juz musialabym chyba nosic wszedzie ubrania na zmiane/bielizne ... i przebierac co jakas godzine a do tego nawet przez ten czas co usiedze to i tak sie skupic nie moge ani sluchac i cala mokra sie robie odrazu i wez sb zyj i chodz na studia i do pracy eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 1977, Zbych wiem ze dzialasz w kierunku dopaminy a serotoninowe ubezwlasnowolnienie nazywasz wielkim spiskiem i masz racje.moze jest w tym cos glebszego niz tylko leczenie chorych, chvj wie i nikt sie nie dowie a takie ssri dziala dlugo nawet po odstawieniu.

 

ghhhmmm nie chcialbym nic sugerowac ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, szczerze to jakby mi mialo pomoc to moglo by mi nawet zycie skrocic moge sie uzaleznic moge wszystko byle by mi pomoglo choc na jakis czas, bo moja glowa juz jest tak przeryta tym gównem całym zwanym lękami ze teraz to juz po trupach..

 

rozumiem i po to bierzesz paro aby tego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ oczywiście, że niech sobie ulży, tylko z tego co się orientuje paro bierze od niedawna i chodzi mi o to żeby dać szanse temu lekowi a nie zamieniać go na benzo.

 

chodzi oto że puki paro się ładuję , niech bierze benzo , możesz brać 1,2 miesiące bez problemu a potem odstawisz redukując dawki(o i le wogolę się uzależnisz) , ale paro o ile dobrzę pamiętam zaskoczyło u mnie po 3 tygodniach . będzie dobrze dumps

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszłam do 40 mg paro.....mam muła giganta co do mnie nie podobne.....nic mi sie nie chce....czy na wyzszej dawce bedzie jeszcze gorzej-lekarz chce dojsc do 60mg.Biore to na ataki paniki i rozne fobie. Myśle czy nie lepiej wrocic do weneli choc 12 lat ja bralam,tyle czy ona dziala jeszcze ......doradźcie blagam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps, do tego czasu aż zacznie działać to benzo się nadaje jak najbardziej, taka jego rola.

mnie lekarze nie chcieli dać benzo jak wchodziłem na esci i byłem zły na nich bo miałem napady lęku przez to, sporo wtedy schudłem też.

po 2 tygodniach już sie uspokoiło, a na działanie paro czekałem jeszcze mniej.

 

Twój lęk po paro wzrósł czy zmalał?

 

-- 16 mar 2015, 18:48 --

 

benzowiec84,

chodzi oto że puki paro się ładuję , niech bierze benzo

 

nie no tak to jest okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszłam do 40 mg paro.....mam muła giganta co do mnie nie podobne.....nic mi sie nie chce....czy na wyzszej dawce bedzie jeszcze gorzej-lekarz chce dojsc do 60mg.Biore to na ataki paniki i rozne fobie. Myśle czy nie lepiej wrocic do weneli choc 12 lat ja bralam,tyle czy ona dziala jeszcze ......doradźcie blagam

 

Paroksetyna tak ma, nic sie nie chce na tym leku kompletnie, bralem 60mg parox nie polecam, zamula na maksa :pirate:

 

-- 16 mar 2015, 19:51 --

 

maniek123321, Na huj takie rzeczy wklejasz i jeszcze straszysz dziewczyne, pojebalo cie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, Patryk to co myślisz ze ten mół gigant nie przejdzie? Lepiej wrocic do velafaxu?pomocyyyyyyyy.a i na sen dostalamnitrazepam.....dobre to? bo tylko nesen bralam ale przestal dzialac

 

-- 16 mar 2015, 19:57 --

 

ps dodam ze po weneli fruwalam taka moc.......czy przy wyzszych dawkach weneli 300mg uwalnia sie coś co powoduje ten temperament?Aprzy paro duze dawki jeszcze gorzej.Blagadm odpowiedzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala w trawie, Mi to nie przeszlo a bralem paroksetyne 2 lata, po roku bylo troche lepiej, nie bylo juz takiego zamulenia, ale nic sie nie chcialo kompletnie, po prostu tragedia, wiekszosc ludzi pisze podobnie, ze nic sie nie chce po tym leku, przymula i jest sie sennym.

 

-- 16 mar 2015, 19:59 --

 

cala w trawie, w dawkach od 225mg wzwyz dziala na dopamine i mocno na noradrenaline, stad to twoje dobre samopoczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, no wlasnie o to chodzi, ze teraz jestem strasznie wycofana ze swiata ze tak powiem (poczatki depresji jak kiedys) i boje sie z domu wychodzic, ale napewno nie ustalo nic po paro, dlatego ze w sobote przyjechalam do Kielc i nawet w pociagu mialam atak czyli nic sie nie polepszylo.

 

maniek123321, jesli ten obrazek mialbyc pytaniem to Ci na nie nie odpowiem, bo sama nie wiem co mialabym Ci odpowiedziec. Mialam czasem takie zjazdy, ze balam sie ze cos sobie zrobie i nawet tego nie ogarne ze zrobie to nie swiadomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala w trawie, niedawno lekarz zalecił mi podwyższenie dawki paroksetyny do 40 mg i dołączenie wenli na tzw. pobudzenie, ale za tą pierwszą opcję podziękuję i dołączę wenlę, na której też kiedyś byłam i super działała. Też się zastanawiam, czy i tym razem zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, dziekuje Ci moooooocno.To chyba wlezę na wenele na 300mg jak wszcesniej,bo ten mół to nie ja to koszmar a co slyszeliscie o nitrazepanie na sen....coś ok?bo od zolpiku tzn nasen,polsen,sanval uzaleznilam sie.....nie zgadzniecie kto tak naprawde sie mna przejął. Starszy dr Kozak kyóry jest chirurgiem i naczyniowcem >)

 

 

 

 

ODPOWIEDZCIE PLIS.....ja czuje ze lęki mi s[adaja jak czuje endorfinke.....nie ma na recepte i bez tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro strassznie zamula i odbiera energie,dobrze ze nie pracuje teraz,bo bym nie dal rady.

 

-- 16 mar 2015, 20:57 --

 

Tylko dziwne dlaczego dopiero po ponad roku czasu,aż tak mnie zamulila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×