Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

dumps, jeżeli masz ten propranolol to zacznij brać. Co do benzo, to mnie nie uzależniły, mimo, że brałam aplrę codziennie w dawce 1,0 przez pół roku. Benzo bierze się doraźnie 0,25

 

-- 16 mar 2015, 17:11 --

 

Patryk29, widziałam co pisałam i nie uważam, żebym odniosła się do niego gorzej niż Wy do mnie!!!!!!!!!!!! Nikogo nie udaję i wiem czego chcę w przeciwieństwie do was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, sledzilem twoja dyskusje z benzonowcem i wiem jak przeorany mozg ma po tych benzodiazepinach wiec nie warto wgle z nim polemizowac.

 

po czym taka ostra w seksie jestes? 8)

 

tyle że ty deklu masz w opisie że żresz klonazepam coraz więcej a ja nie jem obecnie benzo wcale :D

 

 

Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie za obrażanie innych. a jeśli to nie pomoże, to będziesz musiał się pożegnać z forum na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy chcą osiągnąć stan wypranego z emocji automatu stosując SSRI;czy to jest sposób na uczynienie sobie przez aparat państwowy ludzi bezwolnych,niezdolnych do jakiegokolwiek sprzeciwu i walki to zbytnie uproszczenie,na mnie SSRI działały źle żeby nie powiedzieć bardzo źle,uczyniły mnie człowiekiem wypranym z głębszych uczuć i głębszej refleksji-ot taki samozadowolony z siebie bierny obserwator rzeczywistosci którą kreują amatorzy dopaminy-to oczywiscie zart .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, magnolia84, biere ten propranolol 2 x dziennie, xetanor raz wieczorem.. i jakoś kilka dni temu nie dość, że miałam atak w domu w nocy taki że serducho mnie kłuć zaczęło strasznie, no to jeszcze ten smutek i te nerwy :( jak już sobie coś wkręce to masakra jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 16 mar 2015, 17:11 --

 

Patryk29, widziałam co pisałam i nie uważam, żebym odniosła się do niego gorzej niż Wy do mnie!!!!!!!!!!!! Nikogo nie udaję i wiem czego chcę w przeciwieństwie do was!

 

A co ja do ciebie napisalem w jaki sposób cie urazilem??, zobacz co napisalas, znów próbujesz manipulowac, my pisalismy ogólnie ze ssri sa hujowe i to jest prawda, wystarczy poczytac co te leki daja a ile odbieraja mam ci przytoczyc fakty o tych lekach?

Nie pisz juz nic do mnie bo nie mam ochoty na dalsze dyskusje z toba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps, napisałaś "ej tym razem lekarz u jakiego byłam ...." widocznie źle zrozumiałam :/ Idź po te benzo do rodzinnego, albo wytrzymaj do wizyty u psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym działaniem leków na pobudzenie to nie jest tak. chodzi o efekt aktywizacyjny a nie pobudzający, to nie to samo, pobudzający jest bupropion a nie jest przeciwlękowy ale są leki przeciwlękowe i jednocześnie aktywizujące, teoretycznie wenlafaxyna ( chcociaż ja biore 11 dni i na razie zmułka-zaczęte mam od 75 mg) , z neurolptyków aktywizuje fluanxol, sulpiryd.

 

-- 16 mar 2015, 17:29 --

 

A co do kłótni Patryka29, magnolii i benzowca-może zaprzestańcie waśni skoro pod "czapą się pali".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, chodzilo mi o to ze nowy lekarz po prostu , bo bylam u innego ostatnio prywatnie. boje sie ze benzo mi nie pomoga i sobie cos zrobie wkoncu...:/ eh

 

-- 16 mar 2015, 17:38 --

 

No tak jak to ktos wczesniej napisal jestesmy tu wszyscy po to zeby sobie jakos pomagac nawzajem, a nie sie klocic bo kazdy tu ma jakies problemy , reka ba zgode i tyle hehe :**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo5HT1, a ja biorę paro i chciałbym dorzucić jakiś lek aktywizujący do niego. miało to być abilify ale za duża akatyzja i myślę o małych dawkach amisulpirydu, tylko nie wiem czy wtedy nie bede miał prolaktyny za bardzo podniesionej. jak myślisz?

 

-- 16 mar 2015, 17:49 --

 

dumps, ja po paro nie jestem smutny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, tez bralam fevarin ;)magnolia84, wlasnie fevarin, setaloft, escitalopram i teraz paro z tych co pamietam nie moge sobie nic wiecej przypomniec chyba zaczynalam od setaloftu .. i hydroxyzyne pilam w syropku (smiech) bo nic nie dawala tylko zasypialam na lekcjach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×