Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

encyklopedia1, idź do lekarza. Przerobiłaś raptem 3 leki i już panikujesz, że nic na Ciebie nie zadziała

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, jebłam! :lol: Myślę, że większość podziela moje zdanie w tym temacie, bo starałam się być obiektywna

 

Po czym? po paro! :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, sledzilem twoja dyskusje z benzonowcem i wiem jak przeorany mozg ma po tych benzodiazepinach wiec nie warto wgle z nim polemizowac.

 

po czym taka ostra w seksie jestes? 8)

 

tyle że ty deklu masz w opisie że żresz klonazepam coraz więcej a ja nie jem obecnie benzo wcale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, sledzilem twoja dyskusje z benzonowcem i wiem jak przeorany mozg ma po tych benzodiazepinach wiec nie warto wgle z nim polemizowac.

a co Ty Maniek z choinki sie urwałeś . Obgadywanie innych czy cukier to chyba raczej nie ten dział .

Jest jeszcze amitryptylina , fluwoksamina , i wiele , wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, mam doły , smucę się , wkurwiam się mocno i takie tam i więcej rzeczami się przejmuję . mam nadzieje że wellbutrin chociaż podbiję mi nastrój

 

-- 16 mar 2015, 13:46 --

 

czuję się taki trzeźwy . brałem ssri od 2009 roku więc teraz to dla mnie jest taka nowość obecny stan . a oczywiście objawy depresji to inna sprawa ale , dziwnie to tak dla mnie że się przejmuję jakimiś pierdołami co zawsze miałem to w dupie ,doły,wkurwienie takie czasem że mogę rozwalić cały dom , nie znam tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, mam doły , smucę się , wkurwiam się mocno i takie tam i więcej rzeczami się przejmuję . mam nadzieje że wellbutrin chociaż podbiję mi nastrój

 

czuję się taki trzeźwy .

 

 

wtf?! czy tylko ja widzę tu sprzeczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie well to selegilina, metylofenidat ewentualnie agonisci rec. dopaminowych

albo strzelac w serotonine albo w dopamine jesli chodzi o l.ęki, nastroj

jak naped to noradrenalina ale to nie zawsze sie sprawdza, np. ostatnio testowalem reboksetyne i uspila mnie po pewnym czasie choc na poczatku bylo obiecujaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Ja już się pogubiłam, czego Ty w końcu oczekujesz: tego, żeby mieć wyraźne wszystkie emocje, czy wprost przeciwnie - mieć je wytłumione? (co czynią SSRI)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, ja brałem ssri od 2009 roku , teraz celuję w dopaminę i noradrenalinę bo mój głowny problem to anhedonia i apatia i senność w ciągu dnia , a te rzeczy po odstawce ssri to normalne nie ma tej szyby na rzeczywistość , mózg był uśpiony cały czas , dlatego piszę że czuję się dziwnie trzeźwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×